04/28/2018   10:45 Մխիթարյանը հավատում է, որ կկարողանա մասնակցել ՄՅՈւ-ի հետ խաղին Լոնդոնի «Արսենալի» հայ կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանն ապաքինվել է վնասվածքից և շարունակում է մարզավիճակ հավաքելու գործընթացը: BeINSPORTS-ի տված հարցին 29-ամյա ֆուտբոլիստը պատասխանել է,...
04/27/2018   23:23 Ձյուդոյի ԵԱ. Ֆերդինանդ Կարապետյանը եզրափակչում հաղթել է ադրբեջանցուն (տեսանյութ) Իսրայելի մայրաքաղաք Թել-Ավիվում կայանում է ձյուդոյի Եվրոպայի առաջնությունը: 73 կգ քաշային կարգում Հայաստանը ներկայացնող Ֆերդինանդ Կարապետյանը դուրս է եկել եզրափակիչ: Մեր մարզիկը վճռորոշ...
04/27/2018   21:22 Հայտնի է Եվրոպա լիգայի շաբաթվա լավագույն ֆուտբոլիստը Ֆրանսիական «Մարսելի» կիսապաշտպան Դիմիտրի Պայետը ճանաչվել է Եվրոպա լիգայի շաբաթվա լավագույն խաղացող: Այս մասին հայտնում է ՈւԵՖԱ-ի մամուլի ծառայությունը: «Ռեդ Բուլ...
04/27/2018   13:46 Արսենալի և Մարսելի 5-ական ֆուտբոլիստներ` Եվրոպա լիգայի շաբաթվա թիմում Շաբաթվա թիմում ընդգրկվել է Լոնդոնի «Արսենալի» միանգամից 5 ֆուտբոլիստ
04/26/2018   22:09 Արսենալ-Աթլետիկո. մեկնարկային կազմեր Լոնդոնի «Արսենալը» սեփական հարկի տակ կմրցի Մադրիդի «Աթլետիկոյի» հետ
04/26/2018   11:20 Ռոնալդուն Չեմպիոնների լիգայի ռեկորդակիր է դարձել՝ գրանցած հաղթանակների քանակով Ռոնալդուի համար «Բավարիային» հաղթելը դարձել է 96-րդը այս մրցաշարում:
04/25/2018   16:13 Հայաստանի հավաքականը երկու ընկերական խաղ կանցկացնի Ավստրիայում Հայաստանի ազգային հավաքականն ընկերական հանդիպումներ կանցկացնի:
04/24/2018   20:00 Էդգար Մանուչարյանն ընթացիկ մրցաշրջանի ավարտից հետո կհեռանա Ուրալից Հայաստանի ազգային հավաքականի հարձակվող «Ուրալն» ընթացիկ մրցաշրջանի ավարտից հետո կհեռանա Եկատերինբուրգը ներկայացնող թիմից: Այս մասին հայտնել է իրավիճակին մոտ կանգնած աղբյուրը, գրում է...
04/24/2018   11:42 Վենգերը կարիերան շարունակելու չորս տարբերակ ունի Վենգերը մրցաշրջանի ավարտից հետո կհեռանա ակումբից, որտեղ աշխատել է 22 տարվա ընթացքում:
04/23/2018   20:21 Վենգեր. Մխիթարյանը չի մասնակցի Աթլետիկոյի հետ առաջին հանդիպմանը Լոնդոնի «Արսենալի» գլխավոր մարզիչ Արսեն Վենգերը պատմել է, որ Եվրոպա լիգայի կիսաեզրափակչի՝ «Աթլետիկոյի» հետ պատասխան հանդիպմանը չի մասնակցի հայ կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը:...

06/26/2013   12:39 Дортмундская «Боруссия» готова выложить за Мхитаряна 25 млн евро Дортмундская «Боруссия» готова начать переговоры с донецким «Шахтером» по трансферу полузащитника горняков и сборной Армении Генриха Мхитаряна.
06/13/2013   14:38 Президент ФФА Рубен Айрапетян уверен, что никто не может подтолкнуть его к отставке Президент Федерации футбола Армении не собирается подавать в отставку, однако готов выслушать в ходе встречи критику в свой адрес.
06/12/2013   01:03 Сказка стала былью в стране Ганса Христиана Андерсена: сборная Армении разгромила на выезде Данию со счетом 0:4 Невозможно себе было представить подобного развития событий, однако случившееся следует воспринимать как свершившийся факт. Сборная Армении по футболу, которая еще четыре дня назад на собственном поле проиграла мальтийцам, в выездном матче отборочного тура Чемпионата мира отправила четыре безответных мяча в ворота сборной Дании.
06/10/2013   15:18 Чемпион мира по самбо азербайджанец Ахад Раджабли повесился на своем знаменитом черном поясе из-за депрессии Чемпион мира по самбо и многократный победитель первенства Азербайджана по самбо и дзюдо Ахад Раджабли в минувшие выходные свел счеты с жизнью.
06/05/2013   16:30 Генрих Мхитарян извинился перед своими партнерами по сборной Армении за высказывания после матча Армения – Чехия Генрих Мхитарян перед матчем сборной Мальты заявил, что в сборной Армении нет никакой напряженности, передает официальный сайт ФФА
06/04/2013   16:57 Swiss as well manage to spoil celebrations The fans of Swiss "Aarau" football club spoiled the feast of the team’s return to the national championship.
06/04/2013   13:12 Слушания по делу легкоатлета Писториуса перенесены на 19 августа Суд над южноафриканским паралимпийцем Оскаром Писториусом, который обвиняется в убийстве своей подруги, отложен до августа.
05/29/2013   19:23 Вардан Минасян огласил состав сборной Армении на отборочный матч ЧМ-2014 против Мальты 7-го июня, в 20:00 на «Республиканском» стадионе состоится отборочный матч ЧМ-2014 Армения – Мальта. Главный тренер сборной Армении Вардан Минасян опубликовал список игроков, которые будут готовиться к предстоящему поединку, сообщает официальный сайт ФФА.
05/27/2013   12:59 Игрок сборной Армении бразильского происхождения Маркос Пиццелли перешел в ФК “Краснодар” Игрок сборной Армении бразильского происхождения Маркос Пиццелли подписал с черно-зелеными контракт по системе «2 года + 1 год».
05/20/2013   12:43 Спустя семь лет “лед тронулся”: шведы в девятый раз стали чемпионами мира по хоккею Команда Швеции в 9-й раз стала лучшей на планете. Предыдущее "золото" мировых первенств шведы завоевали в 2006 году, когда чемпионат проходил в Риге /Латвия/.