04/30/2018   14:26 Ըմբշամարտի ԵԱ. Կարապետ Չալյանն ու Սլավիկ Գալստյանը 1/4 եզրափակիչում են Կասպիյսկում մեկնարկել է ըմբշմարտի Եվրոպայի առաջնությունը:
04/30/2018   13:37 Մխիթարյանը Whoscored-ի վարկածով ճանաչվել է ՄՅՈւ-Արսենալ հանդիպման լավագույն խաղացողը Հայ ֆուտբոլիստը ստացել է ամենաբարձր` 7,9 գնահատականը:
04/30/2018   10:52 Հենրիխ Մխիթարյանը  նոր նվաճում է գրանցել Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի պատմության մեջ «Զինագործների» կազմում իր նախկին թիմի դարպասը գրավեց Հենրիխ Մխիթարյանը:
04/30/2018   10:09 Հայտնի է Հայաստանի հավաքականի ընկերական հանդիպումների անցկացման վայրը Հայաստանի ազգային հավաքականն, ինչպես հայտնի է, երկու ընկերական հանդիպում է անցկացնելու Ավստրիայում:
04/29/2018   23:45 Մխիթարյանը կրկին հարված է ստացել ծնկին Հայաստանի հավաքականի և «Արսենալի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը մասնակցել է Պրեմիեր լիգայի 36-րդ տուրի՝ «Մանչեսթեր Յունայթեդի» հետ արտագնա խաղին: Նա...
04/29/2018   23:38 Վենգեր. Արսենալը լավ խաղաց, սակայն չօգտագործեց պահերը Լոնդոնի «Արսենալի» գլխավոր մարզիչ Արսեն Վենգերը մեկնաբանել է «Մանչեսթեր Յունայթեդից» կրած պարտությունը Պրեմիեր լիգայի 36-րդ տուրում: «Արսենալը» լավ ֆուտբոլ...
04/29/2018   22:42 Վարդարը հաղթել է, Բարսեղյանը մասնակցել է հանդիպմանը Մակեդոնիայի առաջնության 31-րդ տուրում «Վարդարը» հյուրընկալվելիս 2:0 հաշվով հաղթել է «Սիլեքսին»: Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Տիգրան Բարսեղյանը հյուրերի մեկնարկային...
04/29/2018   20:47 Մխիթարյանը գրավում է իր նախկին թիմի դարպասը (տեսանյութ) Անգլիայի առաջնության 36-րդ տուրում «Արսենալը» ոչ-ոքի է խաղում «Մանչեսթեր Յունայթեդի» հետ: Հյուրերի կազմում գոլի հեղինակ է դարձել հայ կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը, ով մինչև...
04/29/2018   18:44 Մանչեսթեր Յունայթեդ-Արսենալ. մեկնարկային կազմեր Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի 36-րդ տուրում «Մանչեսթեր Յունայթեդը» սեփական հարկի տակ կընդունի «Արսենալին»:Այս մասին տեղեկացանք՝ Armsport.am ից: Թիմերի մեկնարկային կազմերը...
04/28/2018   12:19 Արթուր Աբրահամ-Պատրիկ Ռեյնհարդ Նիլսեն մենամարտը կկայանա այսօր Ապրիլի 28-ին կկայանա Արթուր Աբրահամ-Պատրիկ Ռեյնհարդ մենամարտը:

07/26/2013   12:54 В Польше во время матча с участием азербайджанского футбольного клуба на трибунах развевался флаг НКР Во время матча второго квалификационного раунда Лиги Европы по футболу между польским “Пиастом” и азербайджанским “Карабахом” на трибунах развевался флаг Нагорно-Карабахской Республики.
07/17/2013   16:53 Генрих Мхитарян выбыл на месяц из-за травмы Мхитарян, скорее всего, пропустит стартовый матч чемпионата Германии.
07/16/2013   20:12 Арсен Джулфалакян завоевал бронзовую медаль на Универсиаде в Казани На XXVII Всемирной летней Универсиаде в Казани сегодня борец греко-римского стиля из Армении в весовой категории до 74 кг, Арсен Джулфалакян завоевал бронзовую медаль.
07/06/2013   00:37 Генрих Мхитарян переходит в дортмундскую “Боруссию” Как пишет Eurosport.com со ссылкой на Kicker, исполнительный директор «Боруссии» Ханс-Йоахим Ватцке и спортивный директор команды Михаэль Цорк посетили в пятницу Донецк, где и достигли соглашения с представителями «Шахтера» по данному трансферу.
06/29/2013   11:13 «Шахтер» и «Ливерпуль» наконец договорились о переходе Мхитаряна Ливерпуль» достиг договоренности о приобретении полузащитника донецкого «Шахтера» и сборной Армении Генриха Мхитаряна.
06/28/2013   19:33 Sport scandal in the royal family On Thursday British BBC Corporation, broadcasting Wimbledon tournament, breached the royal protocol covering the observation of Prince Charles's wife stating that she was too old to play tennis.
06/28/2013   18:36 Президент Армении Серж Саркисян стал крестным отцом на свадьбе гроссмейстера Габриела Саркисяна (фотографии) Сегодня в ереванской церкви Сурб Саркис состоялась церемония венчания трехкратного олимпийского чемпиона по шахматам, гроссмейстера Габриела Саркисяна и его избранницы Лианы Авоян. Крестными на...
06/27/2013   20:17 Дмитрий Селюк: “Вопрос о переходе из “Шахтёра" Мхитаряна может решить только президент клуба ” Вопрос о переходе армянского футболиста украинского "Шахтёра" /Донецк/ Генриха Мхитаряна может решить только президент клуба Ринат Ахметов. Об этом в интервью ИТАР-ТАСС заявил агент Дмитрий Селюк.
06/26/2013   12:47 Дмитрий Селюк: “Я догадываюсь, кто сбивает с толку Генриха Мхитаряна” Известный футбольный менеджер Дмитрий Селюк в интервью изданию "Взгляд" прокомментировал ситуацию вокруг полузащитника сборной Армении и донецкого "Шахтера" Генриха Мхитаряна, которого желает приобрести английский "Ливерпуль".