05/10/2018   19:46 Յուրա Մովսիսյանը դարձել է Շվեդիայի գավաթակիր Շվեդիայի Գավաթի խաղարկությունում այսօր կայացել է եզրափակիչ հանդիպումը: «Յուրգորդենը» 3:0 հաշվով առավելության է հասել «Մալմյոյի» նկատմամբ` դառնալով Շվեդիայի գավաթակիր:...
05/10/2018   18:32 Արսենալը փորձելու է ձեռք բերել ՊՍԺ-ի պաշտպանին «Skysports»-ի տեղեկություններով «Արսենալը» կապ է հաստատել ֆրանսիական ՊՍԺ-ի հետ, պաշտպան Լևեն Կուրզավային ձեռք բերելու համար: Լոնդոնյան ակումբը ցանկանում է պարզել՝ 25-ամյա...
05/10/2018   01:06 «Արսենալ»-ը պարտվեց «Լեսթեր»-ին. Մխիթարյանը մասնակցեց խաղին Ֆուտբոլի Անգլիայի առաջնության 37-րդ տուրում Լոնդոնի «Արսենալ»-ը հյուրընկալվեց «Լեսթեր»-ին (3:1): Հանդիպման մեկնարկին՝ 15-րդ րոպեին, «Արսենալ»-ի ֆուտբոլիստներից...
05/09/2018   22:33 Մխիթաարյանը «Արսենալ»-ի մեկնարկային կազմում է Անգլիայի առաջնությունում այսօր կկայանան 31-րդ տուրից հետաձգված հանդիպումները: Լոնդոնի «Արսենալը» կհյուրընկալվի «Լեսթերին»: Հայաստանի հավաքականի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանը...
05/09/2018   18:47 Մոուրինյու. Ռոնալդուի հետ Պորտուգալիայի համար ոչ մի անհնարին բան չկա ԱԱ-2018-ում «Մանչեսթեր Յունայթեդի» գլխավոր մարզիչ Ժոզե Մոուրինյուն կիսվել է աշխարհի 2018 թվականի առաջնությունում առաջատար հավաքականների ելույթներից ունեցած սպասելիքներով. «Պորտուգալիան...
05/09/2018   17:03 Մեսսիին որակազրկում չի սպառնում Բարսելոնա-Ռեալ խաղի մրցավարի հետ վիճելու համար Պրիմերայի մրցավարական բաժնում հաստատել են, որ Մեսսին չի վիրավորել մրցավարին:
05/08/2018   17:54 Մոուրինյուն 800 հազար եվրո տուգանք կվճարի` հարկերի վճարումից խուսափելու համար Ժոզե Մոուրինյուն իսպանական գանձարանին ստիպված կլինի տուգանք վճաել` հարկերի վճարումից խուսափելու համար:
05/07/2018   17:34 Հայտնի է Ռոնալդուի վնասվածքի լրջության աստիճանը Ռոնալդուի վնասվածքը լուրջ չէ, սակայն ապաքինման ժամկետների մասին ոչինչ չի նշվում:
05/06/2018   21:24 Արսենալ-Բարնլի` 5:0. Արսենալը փայլեց Վենգերի վերջին տնային խաղում Անգլիայի առաջնության 37-րդ տուրում Լոնդոնի «Արսենալը» «Էմիրեյթսում» ջախջախեց «Բարնլիին»: Լոնդոնցիների գլխավոր մարզիչ Արսեն Վենգերի համար սա վերջին տնային խաղն...
05/06/2018   18:43 Արսենալի մեկնարկային կազմը Բարնլիի հետ խաղում Լոնդոնի «Արսենալն» Անգլիայի առաջնության 37-րդ տուրում «Էմիրեյթսում» կմրցի «Բարնլիի» հետ: «Զինագործների» մեկնարկային կազմն արդեն հայտնի է. Հայաստանի...

01/13/2014   09:03 Тарон Маргарян избран главой Шахматной федерации Еревана Мэр Еревана Тарон Маргарян избран главой Шахматной федерации армянской столицы.
01/08/2014   18:03 Чемпионат мира по футболу 2022 года пройдет в Катаре в зимнее время Чемпионат мира по футболу 2022 года в Катаре будет проходить в зимнее время, заявил генеральный секретарь Международной федерации футбола (ФИФА) Жером Вальке.
01/08/2014   17:09 Форвард московского “Спартака” Юра Мовсисян может перейти в немецкий “Вольфсбург” Форвард сборной Армении Юра Мовсисян перейдет из московского “Спартака” в “Вольфсбург”.
01/07/2014   18:01 Форвард “Барселоны” Лионель Месси вернется на поле в Кубке Испании Форвард каталонской “Барселоны” Лионель Месси, в последний раз выходивший на поле в рамках примеры в начале ноября, в среду может сыграть в Кубке Испании.
01/07/2014   16:52 Жена Михаэля Шумахера попросила репортеров оставить ее семью в покое Жена семикратного чемпиона мира "Формулы-1" Михаэля Шумахера Коринна призвала не мешать лечению мужу, пребывающего в коме после серьезной черепно-мозговой травмы.
01/06/2014   09:01 Ушел из жизни легендарный португальский футболист Эйсебио Накануне в возрасте 71 года скончался легенда португальского и мирового футбола Эйсебио да Силва Феррейра.
12/25/2013   09:05 Генрих Мхитарян признан лучшим футболистом Армении 2013 года Хавбек национальной сборной Армении и дортмундской “Боруссии” Генрих Мхитарян признан лучшим футболистом Армении 2013 года, сообщает сайт Федерации футбола республики.
12/19/2013   15:24 Сборная Армении по футболу завершила год на 35-м месте в рейтинге ФИФА Национальная сборная Армении по футболу опустилась на один пункт в опубликованном в четверг финальном рейтинге ФИФА, заняв 35-е место.
12/13/2013   15:30 Форвард мадридского «Реала» и сборной Португалии Роналду назван игроком года по версии World Soccer орвард мадридского «Реала» и сборной Португалии Криштиану Роналду признан лучшим футболистом года по версии журнала World Soccer.