05/14/2018   15:21 Հովհաննես Համբարձումյանը միանալու է Հայաստանի ազգային հավաքականին Հովհաննես Համբարձումյանը հրավեր է ստացել մասնակցելու Հայաստանի ազգային հավաքականի նախապատրաստական հավաքին
05/14/2018   15:19 Ձյուդո Եվրոպայի Գավաթ. Մերուժան Սարգսյանը` բրոնզե մեդալակիր Ձյուդոյի երիտասարդական հավաքականը մասնակցել է Լիտվայի Կաունաս քաղաքում անցկացված Եվրոպայի գավաթի մրցաշարին:
05/13/2018   20:16 Մխիթարյանն օգնեց Արսենալին հաղթել մրցաշրջանի վերջին խաղում (տեսանյութ) Անգլիայի առաջնության վերջին՝ 38-րդ տուրում Լոնդոնի «Արսենալը» հյուրընկալվելիս նվազագույն հաշվով հաղթել է «Հադերսֆիլդին»: Հանդիպման 38-րդ րոպեին Աարոն Ռեմսիի փոխանցումից...
05/13/2018   13:33 Մանչեսթեր Յունայթեդը ռեկորդային տրանսֆեր է պատրաստում «Մանչեսթեր Յունայթեդը» պատրաստվում է ռեկորդային տրանսֆեր իրականացնել այս ամռանը՝ ձեռք բերելով ՊՍԺ-ի հարձակվող Նեյմարին: Ըստ «Sky Sports»-ի՝ մանչեսթերյան ակումբը պատրաստ է...
05/12/2018   15:52 Ռուբեն Հայրապետյան. Ոչ ոք ինձ չի կարող պարտադրել, որ հեռանամ Մտածում եք` ձեր կամ որևէ մեկի ասելո՞վ պետք է հեռանամ: Չկա մեկը, ով կարող է ինձ պարտադրել հեռանալ. Ռուբեն Հայրապետյան
05/12/2018   13:07 Ռուբեն Հայրապետյան. Արարատ Հարությունյանին քավության նոխազ դարձնելը ճիշտ չէ Մի՞թե կարծում եք՝ Արարատը 5000 դոլար իր գրպանից տալու էր ֆուտբոլիստին, խաղ առնե՞ր: Դուք միամի՞տ եք:
05/12/2018   13:04 Ռուբեն Հայրապետյան. Ինչու՞ կարգապահական կոմիտեն Շիրակին մյուս դիվիզիոն չուղարկեց «Շիրակն» ինձ համար ֆուտբոլային կարևոր ռեգիոն է, ես կարևորել եմ Գյումրիի թիմի առաջընթացը. Ռուբեն Հայրապետյան
05/12/2018   13:01 Ռուբեն Հայրապետյանը խոսել է Յուրա Մովսիսյանի վերադարձի մասին Մի քանի ֆուտբոլիստ կար, ովքեր չպետք է հրավիրվեին հավաքական. Ռուբեն Հայրապետյան
05/11/2018   20:37 Իբրահիմովիչ. Աշխատանքից կազատեի Ռոնալդուի քանդակագործին Ամերիկյան «Լոս Անջելես Գելեքսիի» շվեդ հարձակվող Զլատան Իբրահիմովիչը հյուր էր Ջեյմս Կորդենի հայտնի շոուում, որտեղ խոսել են ֆուտբոլիստի քանդակի մասին: Իբրահիմովիչը գոհ է, թե ինչպիսի տեսք...
05/11/2018   14:35 Յուրա Մովսիսյանը վերադառնում է. նոր անուններ Հայաստանի հավաքականում Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստանի ազգային հավաքականի՝ արտերկրում հանդես եկող ֆուտբոլիստների անունները

02/24/2014   09:24 XXII зимние Олимпийские игры в Сочи объявлены закрытыми Президент МОК Томас Бах вечером в воскресенье, 23 февраля, объявил XXII зимние Олимпийские игры закрытыми.
02/21/2014   15:04 На кону - ящик пива: президент США и канадский премьер заключили двойное пари на результаты матчей олимпийского хоккейного турнира Президент США Барак Обама и премьер-министр Канады Стивен Харпер поспорили относительно того, кто выиграет на мужском и женском хоккейных поединках.
02/17/2014   18:03 Евгений Плющенко опроверг приписываемое ему заявление о принудительном участии в Олимпиаде в Сочи Двукратный олимпийский чемпион Евгений Плющенко опроверг свое заявление о давлении, которое якобы на него оказала Федерация фигурного катания на коньках России (ФФККР).
02/08/2014   13:19 Стал известен график выступлений армянских спортсменов на Олимпийских играх в Сочи Первым из армянских спортсменов на Олимпиаде в Сочи выступит Сергей Микаелян, которого можно увидеть на соревнованиях уже завтра.
02/01/2014   09:11 Левон Аронян и Магнус Карлсен сыграли вничью во втором туре шахматного турнира в Цюрихе Aрмянский гроссмейстер Левон Аронян сыграл в пятницу вничью с действующим чемпионом мира, норвежцем Магнусом Карлсеном во втором туре шахматного турнира в швейцарском Цюрихе.
01/24/2014   12:22 Футбольные сборные Армении и России проведут 5 марта товарищеский матч Национальная сборная Армении по футболу проведет товарищеский матч со сборной России, сообщает пресс-служба Федерации футбола Армении.
01/22/2014   10:36 Стали известны имена четырех спортсменов из Армении, которые примут участие в Олимпиаде в Сочи Армению на предстоящей Зимней олимпиаде в Сочи будут представлять четыре лыжника.
01/18/2014   14:59 Вардан Минасян может возглавить "Астану" и сборную Казахстана Бывший главный тренер сборной Армении и "Пюника" Вардан Минасян может возглавить "Астану" и сборную Казахстана, сообщает Vesti.kz.
01/16/2014   09:07 Армянский гроссмейстер Левон Аронян стал единоличным лидером турнира в Вейк-ан-Зее Левон Аронян стал единоличным лидером шахматного турнира в Вейк-ан-Зее (Нидерланды), переиграв американца Хикару Накамуру.
01/14/2014   09:37 Форвард мадридского "Реала" и сборной Португалии Криштиану Роналду стал обладателем “Золотого мяча” ФИФА Нападающий мадридского "Реала" Криштиану Роналду получил награду лучшему футболисту 2013 года — "Золотой мяч" ФИФА.