05/23/2018   21:01 Հենրիխ Մխիթարյան. Ամեն ինչ անելու ենք, որպեսզի պատվով խաղանք Հայաստանի հավաքականը նախապատրաստվում է մայիսի 29-ին և հունիսի 4-ին Ավստրիայում կայանալիք ստուգողական հանդիպումներին:Այս մասին տեղեկացնում է՝ Armsport.am -ը: Այսօր՝ մայիսի 23-ին մեր ազգային...
05/22/2018   16:18 Հայ բռնցքամարտիկները 4 մեդալ են նվաճել Խաբարովսկի միջազգային մրցաշարում Կորոտկովի անվան միջազգային մրցաշարում բռնցքամարտի Հայաստանի հավաքականը 4 մեդալ է նվաճել:
05/21/2018   20:34 Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստանի ազգային հավաքականի կազմը Մայիսի 21-ին Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստանի հավաքականի կամզը, որը նախապատրաստվելու է Մալթայի և Մոլդովայի հետ ընկերական հանդիպումներին: Այս...
05/21/2018   10:34 Մեսսին կարիերայի ընթացքում 5-րդ անգամ դարձել է Ոսկե խաղակոշիկի դափնեկիր «Բարսելոնայի» հարձակվող Լիոնել Մեսսին 2017/18 մրցաշրջանի արդյունքներով դարձել է «Ոսկե խաղակոշիկի» դափնեկիր:
05/19/2018   20:40 Արսենալը պատրաստվում է 50 մլն վճարել Նապոլիի ֆուտբոլիստի համար «Calcionews24.com»-ը գրում է, որ լոնդոնյան ակումբը կենտրոնացել է «Նապոլիի» հարձակվող Լորենցո Ինսինյեի տրանսֆերը ձեռք բերելու վրա: Նշվում է, որ «Արսենալը»...
05/19/2018   17:26 «Շիրակ»-ի գործով ՀՖՖ-ն նոր մանրամասներ է ներկայացրել «Շիրակ» ֆուտբոլային ակումբի աշխատակցի կողմից պայմանավորված խաղ կազմակերպելու համար «Շիրակ» ՖԱ-ին յոթ միլիոն դրամով կտուգանվի
05/19/2018   17:02 Սան Պաուլոն Մխիթարյանին. Մեր դռները միշտ բաց են քո առջև Մխիթարյանը հրապարակել էր մանկության տարիների լուսանկարը, երբ նա մարզվում էր բրազիլական «Սան Պաուլո» ակումբում:
05/19/2018   15:19 Միհրան Հարությունյանն այսօր առաջին մենամարտը կանցկացնի MMA-ում Ռոստովում այսօր կկայանա MMA-ի «Fight Nights Global» մրցաշարը:
05/18/2018   00:06 Արսենալը բանակցություններ է վարում Անրիի հետ «Արսենալի» նախկին ավագ Թիերի Անրին հավակնում է լոնդոնյան ակումբի գլխավոր մարզչի պպաշտոնին: «Զինագործների» ղեկավարները բանակցություններ են վարելու ֆրանսիացու հետ հաջորդ...

06/24/2014   09:45 Бразилия и Мексика разгромили своих соперников и вышли в плей-офф В заключительном туре в группе А на чемпионате мира по футболу бразильцы разгромили сборную Камеруна со счетом 4:1, а Мексика убедительно победила хорватов — 3:1.
06/20/2014   10:55 Болельщиков сборной Англии по футболу забросали петардами в одном из баров Сан-Паулу Бразильская полиция арестовала 14 человек, бросавших петарды в болельщиков сборной команды Англии в одном из баров Сан-Паулу.
06/19/2014   11:01 Сборная Испании по футболу потерпела второе поражение на ЧМ-2014 и досрочно сложила с себя полномочия чемпионов мира Сборная Испании по футболу проиграла два первых матча на чемпионате мира в Бразилии с общим счетом 1:7 и потеряла даже теоретические шансы на выход из группы
06/17/2014   14:58 В Бразилии у отеля сборной Гондураса по футболу произошла перестрелка Возле отеля в бразильском городе Сорокаба, где базируется сборная Гондураса по футболу, раздались выстрелы.
06/17/2014   11:48 Ангела Меркель отпраздновала победу сборной Германии над португальцами, сделав селфи с Лукасом Подольски Kанцлер Германии Ангела Меркель отпраздновала победу немецкой сборной над сборной Португалии на чемпионате мира по футболу в Бразилии, сделав селфи с форвардом команды Лукасом Подольски, этот снимок игрок выложил в Twitter и Facebook.
06/17/2014   11:15 Заключенный УИУ “Нубарашен” пожаловался омбудсмену Армении на то, что его заставили подписаться под чужими показаниями Заключенный УИУ “Нубарашен” сообщил омбудсмену, что сотрудники полиции путем обмана и шантажа заставили его подписаться под составленными следователем показаниями.
06/16/2014   14:57 Знаменитый немецкий автогонщик Михаэль Шумахер вышел из комы Знаменитый пилот Формулы-1 Михаэль Шумахер вышел из комы. Как передает “Лента.Ру” со ссылкой Bild , об этом сообщила менеджер автогонщика Сабину Кем.
06/16/2014   10:16 ЧМ-2014: Матч между сборными Аргентины и Боснии и Герцеговины стал самым обсуждаемым в Twitter Матч группового этапа чемпионата мира по футболу между сборными Аргентины и Боснии и Герцеговины собрал более 6,3 миллиона записей в микроблогах в Twitter, став самой обсуждаемой встречей турнира в воскресенье.
06/12/2014   09:35 Работники аэропорта в Рио-де-Жанейро объявили забастовку в день открытия ЧМ-2014 Работники аэропорта во втором по величине городе Бразилии Рио-де-Жанейро объявили 24-часовую забастовку, которая начнется в полночь по местному времени.
05/19/2014   18:04 Луи ван Гал возглавит ФК "Манчестер Юнайтед" 62 –летний голландский специалист Луи ван Гал стал новым главным тренером футбольного клуба "Манчестер Юнайтед".