07/21/2018   17:01 «Գանձասար-Կապան» ակումբը ևս ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում կպաշտպանի Արթուր Վանեցյանի թեկնածությունը Ռուբեն Հայրապետյանը հայտարարել է, որ եթե Արթուր Վանեցյանը առաջադրվի, ինքը չի առաջադրվի:
07/19/2018   17:52 Եվրոպա լիգա. Ինչպես են բուքմեյքերները գնահատում հայկական ակումբների հնարավորությունները Բուքմեյքերները չեն հավատում հայկական ակումբների հաղթանակին:
07/18/2018   18:45 Ռուբեն Հայրապետյան. Ես էլ պետք է հեռանամ. լավագույն թեկնածուն Արթուր Վանեցյանն է Այսօր՝ հուլիսի 17-ին ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոն ֆուտբոլի ակադեմիայում կայացել է ֆեդերացիայի գործկոմի նիստը: Նիստի ավարտից հետո Հայրապետյանը 3 լրատվամիջոցի հետ զրուցել է հայկական ֆուտբոլում կատարվող...
07/18/2018   17:57 ՀՖՖ-ն կոշտ է պատասխանել Շիրակին Կայացվեց բացառիկ, նախադեպը չունեցող որոշում. թույլատրել «Շիրակ» ֆուտբոլային ակումբին՝ ֆուտբոլի Բարձրագույն խմբի առաջնությանը մասնակցելու
07/18/2018   13:37 ԱԱԾ տնօրենի` ՀՖՖ նախագահ դառնալու hարցը քննարկման կարիք ունի. ԱԱԾ տնօրենի մամուլի խոսնակ ՀՖՖ-ն հասարակական կազմակերպություն է, և ԱԱԾ տնօրենը կարող է ՀԿ ղեկավար լինել:
07/18/2018   13:35 Սոկրատիս. Մխիթարյանը կարող է դառնալ ԱՊԼ-ի լավագույն ֆուտբոլիստներից մեկը Մխիթարյանը հիանալի է խաղում. գնդակով, առանց գնդակի, թե ինչպես է նա աշխատում գնդակի հետ:
07/15/2018   21:08 Ֆրանսիան 2-րդ անգամ դարձավ Աշխարհի չեմպիոն (տեսանյութ) Կայացավ Աշխարհի 2018 թվականի առաջնության եզրափակիչը: Բաղձալի գավաթի համար խաղում Ֆրանսիայի հավաքականը 4:2 հավով հաղթեց Ֆրանսիայի ընտրանուն: 18-րդ րոպեին Գրիզմանի՝ տուգանայինից փոխանցումից հետո...
07/15/2018   10:18 Ջորջիո Պետրոսյանը հաղթել է ադրբեջանցի մրցակցին (տեսանյութ) Հայազգի անվանի քիքբռնցքամարտիկ Ջիորջիո Պետրոսյանը հերթական մենամարտն է անցկացրել: Հռոմում, «Bellator 203»-ի շրջանակում, Պետրոսյանը մրցել է ադրբեջանցի Չինգիզ Ալազովայի հետ: Մրցավարների...
07/14/2018   19:57 Բելգիան՝ բրոնզե մեդալակիր (տեսանյութ) Կայացավ Աշխարհի 2018 թվականի առաջնության 3-րդ տեղի հանդիպումը: Բելգիայի հավաքականը 2:0 հաշվով հաղթեց Անգլիայի ընտրանուն: Հանդիպման մեկնարկից 4 րոպե անց Շադլիի փոխանցումից հետո Թոմա Մենյեն բացել է...
07/14/2018   19:56 Էմերիի առաջին խաղում Արսենալը հաղթեց 8:0 հաշվով. Մխիթարյանը ևս դարձավ գոլի հեղինակ (տեսանյութ) Լոնդոնի «Արսենալը» սկսել է պատրաստվել գալիք մրցաշրջանին: Էմերին իր առաջին խաղն անցկացրեց որպես լոնդոնյան ակումբի գլխավոր մարզիչ, իսկ «զինագործները» գերխոշոր հաշվով հաղթանակ...

08/02/2015   21:09 Торжественная церемония открытия 6-х Панармянских летних игр(прямое включение)
07/18/2015   15:59 СМИ сообщили о намерении Платини баллотироваться на пост главы ФИФА Президент УЕФА Мишель Платини намерен баллотироваться на пост главы ФИФА.
07/18/2015   15:41 Армянский велогонщик стал чемпионом Европы среди юниоров Армянский велогонщик Эдгар Степанян выиграл групповую гонку по очкам на 40 км чемпионата Европы среди спортсменов до 23 лет.
07/18/2015   11:35 Умер французский пилот "Формулы-1" Жюль Бьянки Скончался французский пилот "Формулы-1" Жюль Бьянки, который получил тяжелые травмы, врезавшись в эвакуатор на гонках в Японии в октябре прошлого года.
07/09/2015   14:16 Сборная Армении по футболу опустилась на 5 пунктов в рейтинге ФИФА, заняв 89-е место ФИФА опубликовала рейтинг футбольный сборных мира. Национальная сборная Армении опустилась на 5 позиций и теперь занимает 89-ю строчку.
07/07/2015   17:43 Роналду нашел в Лас-Вегасе телефон и пригласил его владелицу на ужин Нападающий мадридского «Реала» и сборной Португалии по футболу Криштиану Роналду в Лас-Вегасе (штат Невада, США) нашел чужой мобильный телефон, после чего связался с его владелицей и пригласил на ужин.
07/07/2015   12:49 Армянский гимнаст завоевал золотую медаль на Универсиаде в Южной Корее В южнокорейском городе Кванджу продолжается летняя Универсиада. Сегодня сборная Армения завоевала первую медаль.
06/25/2015   14:07 Армянский дзюдоист Оганес Давтян вышел в 1/4 финала Евроигр в Баку Армянский дзюдоист Оганес Давтян (60 кг) победил Матьяса Трбовца из Словении и вышел в 1/4 финала.:
06/22/2015   16:14 Трое армянских спортсменов поборются за бронзу на Евроиграх в Баку На Европейских играх в Баку самбист Ашот Даниелян (90 кг) в полуфинале уступил белорусу Андрею Казусионакому.
06/22/2015   16:01 Самбист Ашот Даниелян вышел в полуфинал Евроигр в Баку На Европейских играх в Баку начались соревнования по самбо. В весе спортсменов 90 кг представитель Армении Ашот Даниелян в четвертьфинале со счетом 4:0 победил Валерия Мелеашчевичи из Молдовы.