07/26/2018   19:22 ICC. Արսենալը 11 մետրանոցներով պարտվեց Աթլետիկոյին Լոնդոնի «Արսենալը» International Champions Cup-ում իր առաջին ընկերական հանդիպումն է անցկացրել` մրցելով Մադրիդի «Աթլետիկոյի» հետ: Խաղը կայացել է Սինգապուրում ու հիմնական...
07/25/2018   13:23 Գոռ Երիցյանն առաջիկա մենամարտի մասին. Չեմ տեսնում որևէ արտառոց բան, որ կարող է ինձ խանգարել Սոչիում տեղի կունենա պրոֆեսիոնալ բռնցքամարտի երեկո, որի ընթացքում ռինգ դուրս կգա նաև հայ պրոֆեսիոնալ բռնցքամարտիկ Գոռ Երիցյանը
07/24/2018   16:58 Դեշամը, Զիդանը, Չերչեսովը և այլք հավակնում են ՖԻՖԱ-ի Տարվա լավագույն մարզչի կոչմանը ՖԻՖԱ-ն ներկայացրել է «Տարվա լավագույն մարզիչ» անվանակարգում ընդգրկված թեկնածուների շորթ-լիստը:
07/24/2018   16:49 Դատարանը վերացրեց ՀՖՖ-ի նկատմամբ «Շիրակ» միջնորդությամբ կայացրած իր որոշումը «Շիրակ» ֆուտբոլային ակումբի նկատմամբ ՀՖՖ կարգապահական կոմիտեի կայացրած որոշման շուրջ կրքերը հանդարտվում են:
07/23/2018   22:22 Սուտյեսկա-Ալաշկերտ հանդիպման տեսուչն ադրբեջանցի է Եվրոպա լիգայի որակավորման 2-րդ փուլի առաջին խաղում «Ալաշկերտը» հյուրընկալվելու է Մոնտենեգրոյի «Սուտյեսկա» թիմին: Ինչպես հայտնի էր, մրցավեճը սպասարկելու է շվեյցարական...
07/23/2018   14:56 Հաստատվել են ՀՀ առաջնությունների և Գավաթի խաղարկության խաղացանկերը Հաստատվել են ՀՀ ակումբների միջև պրոֆեսիոնալ ֆուտբոլի 2018-2019թթ. խաղաշրջանի մրցումների անցկացման կանոնակարգը:
07/22/2018   23:00 Պաշտոնական. Օզիլը ավարտել է կարիերան Գերմանիայի հավաքականում «Արսենալի» կիսպաշտպան Մեսութ Օզիլը «Twitter»-ի պաշտոնական էջի միջոցով հայտարարել է, որ ավարտում է միջազգային կարիերան: Օզիլի վերջին խաղը Գերմանիայի հավաքականում եղել է...
07/22/2018   17:47 Իբրահիմովիչ. Կդառնայի ԱՄՆ-ի նախագահ, եթե 10 տարի առաջ տեղափոխվեի այստեղ «Լոս-Անջելես Գելեքսիի» հարձակվող Զլատան Իբրահիմովիչը խոսել է ԱՄՆ-ի մշակույթի ու Լոս-Անջելեսի առաջին դերբիի մասին. «Չգիտեմ, փոխել եմ ԱՄՆ-ի մշակույթը, թե ոչ: Միայն կարող եմ ասել`...
07/22/2018   12:44 Անգլիական Պրեմիեր լիգան կրկին կհեռարձակվի Հայաստանում Ֆուտբոլի Անգլիայի առաջնությունը կրկին կցուցադրվի Հայաստանում: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս տարի ևս հեռարձակումը կապահովի Հայկական երկրորդ հեռուստաալիքը՝ Հ2-ը: Ֆուտբոլի Անգլիայի...
07/21/2018   20:01 Արարատ-Արմենիան նույնպես կողմ է Վանեցյանի թեկնածությանը Հայաստանի Բարձրագույն խումբը ներկայացնող «Արարատ-Արմենիան» պաշտոնական հաղորդագրություն է տարածել` ՀՖՖ նախագահի առաջիկա ընտրությունների հետ կապված։ «Ստեղծման օրվանից...

06/20/2015   10:06 Форвард сборной Бразилии Неймар получил четырехматчевую дисквалификацию Бразильский нападающий Неймар получил четырехматчевую дисквалификацию за неспортивное поведение.
06/19/2015   15:01 Грудь венесуэльской ведущей предсказала исход матчей футбольного Кубка Америки Венесуэльская ведущая Тета Тереза делает прогнозы на матчи футбольного Кубка Америки с помощью груди.
06/18/2015   14:02 Армянский тхэквондист Арман Еремян стартовал с победы на Евроиграх в Баку На Европейских играх в Баку в борьбу вступили тхэквондисты в весе 80 кг, где Армению представляет Арман Еремян.
06/16/2015   17:05 Армянка Седа Тутхалян и Алия Мустафина в составе женской сборной РФ по спортивной гимнастике могут собрать все золото Евроигр в Баку Российская гимнастка Виктория Комова надеется, что ее партнеры по команде Алия Мустафина и Седа Тутхалян выиграют еще пять золотых медалей на Европейских играх в Баку.
06/15/2015   12:13 Мигран Арутюнян зaвоевал для Армении первую медаль на Евроиграх в Баку Армянский борец греко-римского стиля Мигран Арутюнян зaвоевал “серебро” Европейских игр в Баку в весовой категории до 66 кг и принес Армении первую медаль. В решающем поединке Арутюнян уступил россиянину Артему Суркову.
06/13/2015   14:03 Армянский борец Роман Амоян оспорит "бронзу" Евроигр в Баку в поединке с азербайджанцем Мухтаровым Армянский борец греко-римского стиля Роман Амоян (59 кг) поборется за бронзовую медаль проходящих в Баку Европейских игр. В решающем поединке за бронзовую медаль Роман Амоян сразится с азербайджанцем Элманом Мухтаровым
06/13/2015   12:14 Армянский борец Роман Амоян одержал победу над португальцем на Евроиграх в Баку Армянский борец греко-римского стиля Роман Амоян на проходящих в Баку Европейских играх победил португальца Жоау Карвальо.
06/11/2015   14:23 В ФИФА опровергли информацию о секретном плане по переносу ЧМ-2018 из России в Катар ФИФА опровергла информацию о возможном переносе ЧМ-2018 из России в Катар.
06/11/2015   11:57 Первая группа армянских спортсменов уже находится в Баку для участия в Евроиграх Шесть членов армянской делегации уже находятся в Баку для участия в Первых Европейских летних играх, сообщил пресс-секретарь армянской сборной Карен Гилоян.
06/10/2015   15:35 Юра Мовсисян не сыграет в матче против сборной Португалии Форвард национальной сборной Армении по футболу и московского “Спартака” Юра Мовсисян не сможет принять участие в матче отборочного цикла Евро-2016 против команды Португалии из-за травмы.