08/05/2018   13:03 Մխիթարյանը խաղաշապիկը նվիրել է հայ երկրպագուհուն Ստոկհոլմում «Արսենալը» ստուգողական հանդիպում է անցկացրել «Լացիոյի» հետ՝ հաղթելով 2:0 հաշվով: Երկրորդ խաղակեսին մասնակցած Հենրիխ Մխիթարյանը խաղաշապիկը նվիրել է Հայաստանի...
08/05/2018   11:11 «Արսենալ»-ը հաղթել է «Լացիո»-ն  Լոնդոնի «Արսենալ»-ը ընկերական խաղում հաղթեց իտալական «Լացիո»-ն:  Շվեդիայի մայրաքաղաք Ստոկհոլմում կայացած խաղի 18-րդ րոպեին «Արսենալ»-ի կազում աչքի...
08/04/2018   22:29 Ըմբիշ Արսեն Հարությունյանը դարձավ Եվրոպայի չեմպիոն Ազատ ոճի ըմբշամատի Հայաստանի հավաքականի անդամ Արսեն Հարությունյանը դարձավ Եվրոպայի չեմպիոն:  Իտալիայի մայրաքաղաք Հռոմում ընթացող Եվրոպայի երիտասարդների առաջնությունում Հայաստանի ներկայացուցիչ...
08/02/2018   21:09 Խնդիրը կատարված է. Ալաշկերտը հաղթահարեց Սուտյեսկայի արգելքը Եվրոպա լիգայի որակավորման երկրորդ փուլում Հայաստանի նախորդ մրցաշրջանի չեմպիոն «Ալաշկերտը» մրցեց «Սուտյեսկայի» հետ: Թիմերի միջև առաջին խաղն ավարտվել էր երևանյան ակումբի...
08/02/2018   14:58 Արթուր Գևորգյանը վերընտրվեց բռնցքամարտի ֆեդերացիայի նախագահի պաշտոնում Բռնցքամարտի ֆեդերացիայի նախագահի պաշտոնում վերընտրվեց Արթուր Գևորգյանը: Ֆեդերացիայի հերթական համագումարի հիմնական և միակ հարցը ֆեդերացիայի նախագահի ընտրությունների հարցն էր: Գևորգյանը միակ...
07/31/2018   22:12 Պատմությունը կերտված է. Փյունիկը հաղթեց Տոբոլին (տեսանյութ) Եվրոպա լիգայի որակավորման երկրորդ փուլի պատասխան խաղում «Փյունիկը» մրցեց «Տոբոլի» հետ: Առաջին խաղն ավարտվել էր ղազախական ակումբի հաղթանակով՝ 2:1 հաշվով: Երկրորդ խաղն անցավ...
07/31/2018   11:24 Ըմբշամարտի երիտասարդական ԵԱ. Տիգրան Մինասյանը հաղթել է թուրք ըմբիշին և դուրս եկել եզրափակիչ Հռոմում ընթացող ըմբշամարտի Եվրոպայի երիտասարդական առաջնությունում Հայաստանը եզրափակչի մասնակից ունի:
07/29/2018   11:14 Արարատ-Արմենիայի ֆուտբոլիստ. Մենք ունենալու ենք երկրպագուներ Ավստրալիայից «Արարատ-Արմենիա» ակումբի մամուլի քարտուղարությունը զրուցել է թիմի նորեկ, ավստրալացի կիսապաշտպան Լայամ Ռոուզի հետ՝ Հայաստան տեղափոխվելու, նոր ակումբի և ուսումնամարզական հավաքի մասին:...
07/28/2018   11:22 Հենրիխ Մխիթարյան․ Ամեն ինչ անելու եմ հաջող մրցաշրջան անցկացնելու համար Մխիթարյանն ակնկալում է, որ նոր մրցաշրջանն իր համար արդյունավետ կլինի
07/26/2018   19:28 Պատանի ծանրորդ Կարեն Մարգարյանը դարձել է Եվրոպայի չեմպիոն Ծանրամարտի Հայաստանի պատանեկան հավաքականի անդամները շարունակում են հաջող ելույթները Եվրոպայի առաջնությունում:  Իտալական Միլան քաղաքում ընթացքող Եվրոպայի պատանիների առաջնությունում Հայաստանի...

09/18/2015   12:10 Генсека ФИФА Жерома Вальке отстранили от должности Отмечается, что ФИФА "известно о некоторых подозрениях, касающихся генерального секретаря".
09/16/2015   17:27 Армянские яхтсмены выиграли золото на чемпионате мира по парусному спорту Армянские яхтсмены Мишель Закарян и Джереми Иалент выиграли золото на прходившем во Франции чемпионате мира по парусному спорту.
09/16/2015   12:08 Генрих Мхитарян приобрел дорогой суперкар Полузащитник сборной Армении и дортмундской “Боруссии” Генрих Мхитарян приобрел дорогой суперкар Lamborghini Aventador LP700–4 Pirelli Edition
09/08/2015   10:11 Артур Алексанян защитил титул чемпиона мира по греко-римской борьбе Армянский борец греко-римского стиля Артур Алексанян выиграл золото проходящего Лас-Вегасе чемпионата мира в весовой категории до 98 кг.
09/07/2015   11:28 Мхитарян: Улыбки армян - это для меня самая большая мотивация Полузащитник сборной Армении Генрих Мхитарян отметил, что команда очень хочет порадовать своих болельщиков в предстоящем отборочном матче ЕВРО-2016 с датчанами.
09/03/2015   14:52 Юра Мовсисян зимой может сменить “Спартак” на английский клуб Форвард сборной Армении и московского «Спартака» Юра Мовсисян нынешней зимой покинет столичную команду. Об этом, как передает sports.ru, в интервью телеканалу «НТВ+футбол» сообщил футбольный агент Роман Орещук.
09/03/2015   12:16 Диего Марадона решил жениться на 24-летней подруге и хочет, чтобы их обвенчал Папа Римский Легендарный экс-игрок сборной Аргентины Диего Марадона решил жениться на своей подруге Росио Оливе.
09/02/2015   17:40 Генрих Мхитарян вручил подарки детям В Академии футбола Авана состоялась благотворительная акция, в которой принял участие полузащитник сборной Армении Генрих Мхитарян.
09/02/2015   09:35 Левон Аронян выиграл турнир в американском Сент-Луисе Левон Аронян стал победителем шахматного турнира серии Grand Chess в Сент-Луисе (США).
09/01/2015   16:44 МИД Азербайджана заявил, что не против приезда Генриха Мхитаряна в составе дортмундской «Боруссии» в Баку МИД Азербайджана прокомментировал заявления о запрете на въезд в Баку в составе дортмундской “Боруссии” полузащитника сборной Армении Генриха Мхитаряна.