08/30/2018   13:12 Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստանի ազգային հավաքականի կազմը Օգոստոսի 30-ին Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստանի ազգային հավաքականի կազմը, որը նախապատրաստվելու է Լիխտենշտեյնի և ՆՀՀ Մակեդոնիայի հետ Ազգերի Լիգայի...
08/26/2018   17:26 Մխիթարյանի գնահատականն ու վիճակագրությունը Վեսթ Հեմի հետ խաղում «Whoscored» հեղինակավոր կայքը ներկայացրել է «Արսենալի» հայ կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի գնահատականն ու վիճակագրությունն ԱՊԼ-ի 3-րդ տուրի` «Վեսթ Հեմի» հետ տնային...
08/25/2018   12:09 Արաս Օզբիլիսը հրավիրվել է Հայաստանի հավաքական Հոլանդական «Վիլեմ II»-ում հանդես եկող կիսապաշտպան Արաս Օզբիլիսը հրավիրվել է Հայաստանի հավաքական:
08/24/2018   00:21 Մխիթարյանը հիմար է անվանել այն մարդկանց, ովքեր 1 խաղով քննադատում են Արսենալին և Էմերիին Հենրիխ Մխիթարյանն անդրադարձել է «Արսենալի» խաղը և հատկապես թիմի գլխավոր մարզիչ Ունաի Էմերիին քննադատողներին: «Միայն հիմար մարդիկ կարող են քննադատել թիմին, որը 1 խաղ է անցկացրել:...
08/21/2018   22:37 «Արսենալ»-ի ֆուտբոլիստները ցանկանում են խաղալ ոչ այնպես, ինչպես Վենգերի գլխավորությամբ. Մխիթարյան Հայաստանի ազգային հավաքականի և Լոնդոնի «Արսենալ»-ի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանն իր կարծիքն է հայտնել լոնդոնյան ակումբի նոր գլխավոր մարզիչ Ունաի Էմերիի աշխատանքի մասին և նրան համեմատել...
08/21/2018   11:39 Լևոն Արոնյանը ոչ-ոքի խաղաց աշխարհի չեմպիոնի հետ Լևոն Արոնյանի մրցակիցն աշխարհի գործող չեմպիոն Մագնուս Կարլսենն էր. պարտիայի 37-րդ քայլին գրոսմայստերները համաձայնեցին ոչ-ոքիի:
08/18/2018   23:15 Մխիթարյանի գոլը և գոլային փոխանցումը չփրկեցին Արսենալին պարտությունից (տեսանյութ) Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի 2-րդ տուրում լոնդոնյան դերբի էր՝ «Չելսի»-«Արսենալ»:Այս մասին տեղեկացանք՝ Armsport.am ից: Համառ և գոլառատ խաղում հաղթեցին տանտերերը 3:2 հաշվով:...
08/12/2018   16:51 Բելառուս աթլետը ոսկե մեդալ է նվաճել ԵԱ-ի մարաթոնում` չնայած չդադարող արնահոսությանը Բելառուս Օլգա Մազուրենոկը ոսկե մեդալ է նվաճել Բեռլինում ընթացող աթլետիկայի Եվրոպայի առաջնության մարաթոնում:Այս մաին տեղեկացանք՝ Armsport.am ից: 50 կմ տարածությունը նա հաղթահարել է 2 ժամ 26...
08/07/2018   16:07 Ռոնալդոն բոլոր ժամանակների աշխարհի թիմում չի ընդգրկել Կրիշտիանու Ռոնալդուին Ռոնալդոն ներկայացրել է բորոլ ժամանակների և ազգրի` աշխարհի խորհրդանշական հավաքականը. 11 լավագույնների թվում ընդգրկվել է արգենտինացի Լիոնել Մեսսին:
08/06/2018   14:01 Երիտասարդական ԵԱ. ազատ ոճի ըմբշամարտի հավաքականը նվաճել է 5 մեդալ Հայաստանի ազատ ոճի ըմբշամարտի հավաքականը նվաճել է 5 մեդալ՝ 3 ոսկե և 2 բրոնզե:

10/13/2015   13:59 Сиссе и еще трое футболистов арестованы по обвинению в шантаже хавбека “Лиона” Матье Вальбуэна интимным видео Четыре футболиста, включая экс-форварда сборной Франции Джибриля Сиссе, взяты под стражу по обвинению в вымогательстве у полузащитника «Лиона» Матье Вальбуэна.
10/13/2015   13:25 Топ-10 лучших голов недели(Видео) Первое место досталось полузащитнику сборной Румынии по футболу Константину Будеску в матче против Фарерских островов.
10/09/2015   09:42 Гособвинение запросило 22,5 месяца заключения в качестве наказания для Месси В Испании продолжилось рассмотрение дела нападающего «Барселоны» Лионеля Месси и его отца Хорхе Месси.
10/07/2015   17:38 Изабелла Яйлян завоевала золото молодежного Чемпионата Европы по тяжелой атлетике Представительница Армении Изабелла Яйлян выиграла золото на молодежном Чемпионате Европы по тяжелой атлетике, который проходит в литовском городе Клайпеда.
10/02/2015   11:22 Восемь игроков женской сборной Ирана по футболу оказались мужчинами Восемь игроков женской сборной Ирана по футболу оказались мужчинами, ожидающими операции по смене пола.
10/01/2015   14:04 Сборная Армении опустилась на 91-е место в текущем рейтинге ФИФА Сборная Армении по футболу опустилась на восемь позиций в опубликованном в четверг текущем рейтинге ФИФА, заняв 91-е место.
09/26/2015   09:39 Неймара заподозрили в уклонении от уплаты налогов Бразильский суд в пятницу заморозил активы на сумму около 48 млн долларов знаменитого бразильского футболиста Неймара.
09/23/2015   11:37 Криштиану Роналду подумывает об уходе из мадридского “Реала” Нападающий мадридского «Реала» Криштиану Роналду намерен покинуть свой нынешний клуб.
09/21/2015   12:19 Мужчина в шортах прогулялся по трассе «Формулы-1» во время гонки в Сингапуре(Видео) Гонка Гран-при Сингапура, являющаяся 13-м этапом чемпионата мира по автоспорту в классе «Формула-1», была прервана на несколько минут по вине неизвестного человека, который оказался на трассе в самый разгар состязаний — на 38-м круге из 60.
09/18/2015   16:38 Борец Артур Алексанян заявил о намерении завоевать олимпийское золото для Армении По словам чемпиона мира, его не раз приглашали в другие страны, но он "будет всегда выступать за Армению.