09/09/2018   10:25 Չեմպիոն Ալեքսանյանը պարտվել է, սակայն հավաքականի 2 ըմբիշները ոսկե մեդալ են նվաճել Լեհաստանի միջազգային մրցաշարում հունահռոմեական ոճի ըմբշամարտի Հայաստանի հավաքականի երկու ներկայացուցիչ ոսկե մեդալ են նվաճել: Վլադիսլավ Պետլյանսկու անվան հունահռոմեական ոճի ըմբշամարտի...
09/08/2018   12:00 Հայաստանի հավաքականը մեկնել է Մակեդոնիա Հայաստանի ազգային հավաքականը և ՀՖՖ պատվիրակությունն այսօր առավոտյան մեկնել են ՆՀՀ Մակեդոնիա:
09/07/2018   15:42 Մխիթարյան. Այսօր իմ օրը չէր Ֆուտբոլ է. չեն սխալվում նրանք, ովքեր ոչինչ չեն անում. Մխիթարյան
09/07/2018   15:29 Լյով. Հիասթափված եմ Օզիլի մարդկային որակներից Օզիլը լուսանկարվել էր Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանի հետ, ինչի պատճառով բուռն քննադատության էր արժանացել Գերմանիայում:
09/06/2018   23:29 Վարդան Մինասյան. Սա այն չէ, ինչ գոհացնում է ինձ Ազգերի լիգայի խաղարկության խմբային փուլում իր առաջին հանդիպումն անցկացրեց Հայաստանի հավաքականը: Մեր ընտրանին 2:1 հաշվով հաղթեց Լիխտենշտեյնին:  Խաղից հետո մամուլի ասուլիս է Հայաստանի ազգային...
09/06/2018   22:02 Հայաստան-Լիխտենշտեյն՝ 2:1. Պարտավոր էինք հաղթել Հայաստանի ազգային հավաքականն իր առաջին հանդիպումն անցկացրեց Ազգերի լիգայի խաղարկությունում: Խմբային փուլի առաջին խաղում մեր ընտրանին Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» ստադիոնում մրցեց...
09/04/2018   22:20 Արսենալի օգոստոսի լավագույն գոլի հեղինակը Մխիթարյանն է (տեսանյութ) «Լոնդոնի» Արսենալում ընտրել են ակումբի օգոստոսի լավագույն գոլի հեղինակին: Երկրպագուների քվեարկության արդյունքում լավագույնն է ճանաչվել «Չելսիի» դարպասը խփած առաջին գնդակը,...
09/03/2018   23:32 Հայաստանի հավաքականը սկսել է մարզական հավաքը (լուսանկարներ) Սեպտեմբերի 3-ին Հայաստանի ազգային հավաքականը սկսել է մարզական հավաքը ՀՖՖ տեխնիկական կենտրոնում՝ Ֆուտբոլի ակադեմիայում: Հայաստանի ընտրանու ֆուտբոլիստներն այսօր առաջին մարզումն են անցկացրել: ՀՖՖ-ի...
09/03/2018   13:48 Լոնդոնի «Արսենալ»-ի մամուլի ծառայությունն անդրադարձել է Հայաստանի ազգային թիմի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանի ադրբեջանական «Ղարաբաղ»-ի դեմ խաղին: ՈՒԵՖԱ-ն հայտնել է, որ կօգնեն Մխիթարյանին վիզա ստանալ և լինել թիմի հետ
08/31/2018   21:09 Ադրբեջանի ԱԳՆ-ի մամուլի խոսնակը խոսել է Մխիթարյանի Ղարաբաղի հետ հանդիպման մասնակցության մասին Այսօր հայտնի են դարձել Եվրոպա լիգայի խաղարկության խմբային փուլի վիճակահանության արդյունքները:Այս մասին տեղեկացանք՝ Armsport.am ից: Լոնդոնի «Արսենալը» նույն խմբում է ընդգրկվել...

10/28/2015   11:04 “Барселона" планирует продлить контракт с Месси «Барселона» намеревается продлить контракт с нападающим Лионелем Месси. Как передает sports.ru со ссылкой на Football Espana, данный вопрос — на повестке дня у каталонцев
10/23/2015   12:18 Криштиану Роналду попал в ТОП-10 самых дорогих брендов в мире спорта Нападающий мадридского "Реала" и сборной Португалии по футболу Криштиану Роналду попал в десятку опубликованного на официальном сайте Forbes рейтинга самых ценных брендов 2015 года среди спортсменов.
10/21/2015   16:07 Гол Мхитаряна попал в ТОП-5 лучших голов 9-го тура Бундеслиги(Видео) Официальный сайт немецкой Бундеслиги составил ТОП-5 лучших голов 9-го тура. В число лучших попал и мяч, автором которого является полузащитник дортмундской «Боруссии» Генрих Мхитарян.
10/21/2015   12:32 Генрих Мхитарян не поехал вместе с “Боруссией” на матч в Баку Дортмундская «Боруссия» отправилась в Баку на матч 3-го тура Лиги Европы против местной «Габалы». С командой не полетел полузащитник сборной Армении Генрих Мхитарян.
10/20/2015   14:26 ФИФА огласила список из 23 претендентов на «Золотой мяч- 2015» Международная федерация футбола (ФИФА) огласила список из 23 кандидатов на приз лучшему футболисту мира 2015 года — «Золотой мяч».
10/19/2015   10:04 Генрих Мхитарян может не сыграть в выездном матче против азербайджанской "Габалы" Исполнительный директор дортмундской "Боруссии" Ханс-Йоахим Ватцке заявил, что полузащитник Генрих Мхитарян может пропустить матч группового турнира Лиги Европы с "Габалой". По его словам, в клубе опасаются за безопасность армянского футболиста в Азербайджане.
10/17/2015   15:39 Голы Мхитаряна и Ройса принесли победу дортмундской «Боруссии» над“Майнцем”(ВИДЕО) Дортмундская «Боруссия» обыграла «Майнц» в 9-м туре немецкой Бундеслиги. Матч состоялся в Майнце на стадионе «Кофас-Арена» и завершился победой гостей со счётом 2:0.
10/17/2015   13:33 Баскетболист Ламар Одом пришел в сознание и начал разговаривать Баскетболист Ламар Одом, находившийся в коме после того, как во вторник был доставлен в больницу из публичного дома в бессознательном состоянии, пришел в сознание и начал разговаривать.
10/15/2015   11:35 Врачи оценивают шансы найденного без сознания в публичном доме экс-игрока НБА и мужа Хлои Кардашьян как "50 на 50" - СМИ Двукратный чемпион НБА в составе "Лос-Анджелес Лейкерс" Ламар Одом, доставленный во вторник в бессознательном состоянии в больницу и находящийся в коме, перенес несколько инсультов, а его шансы выжить врачи оценивают как "50 на 50".
10/14/2015   09:42 УЕФА проведет расследование обстоятельств матча квалификации Евро-2016 Армения - Албания УЕФА проведет расследование обстоятельств матча квалификации Евро-2016 Армения - Албания (0:3), который состоялся в минувшее воскресенье.