12/15/2018   13:25 ՈՒԵՖԱ-ն տուգանել է Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիային Հայատանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան տուգանվել է 18 հազար եվրոյով՝ Ջիբարլթարի հետ խաղում երկրպագուների անկարգությունների պատճառով
12/14/2018   22:28 MMA. Միհրան Հարությունյանը ժամանակից շուտ հաղթանակ տոնեց (տեսանյութ) Ռիոյի Օլիմպիական խաղերի արծաթե մեդալակիր, հունահռոմեական ոճի ըմբիշ Միհրան Հարությունյանը այսօր իր երկրորդ մենամարտն անցկացրեց MMA-ում: Հայ մարզիկը «Битва на Волге» մրցաշարի շրջանակում...
12/14/2018   11:39 «Արսենալ»-«Ղարաբաղ» մրցավեճում խաղադաշտում ծածանվեց Արցախի դրոշը «Սպարտակ» անունով հայ երիտասարդը խաղադաշտ է ներխուժել ծածանելով Արցախի դրոշը:
12/12/2018   16:17 Հրանտ Մելքումյանը հաղթանակներով է մեկնարկել London Chess Classic-ի ՖԻԴԵ Օփեն մրցաշարում ՖԻԴԵ Օփենին այս տարի մասնակցում է 40 երկրի 232 շախմատիստ, այդ թվում՝ 19 գրոսմայստեր, այդ թվում՝ Հրանտ Մելքումյանը
12/09/2018   18:18 Դահուկորդ Միքայել Միքայելյանը ոսկե մեդալ է նվաճել միջազգային մրցաշարում Դահուկավազքի Հայաստանի հավաքականի անդամ Միքայել Միքայելյանը կրկին ոսկե մեդալ է նվաճել միջազգային մրցաշարուն: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` մինչև 20 տարեկանների 15 կմ ազատ ոճում Միքայել...
12/09/2018   00:31 Մխիթարյանը կարող է լինել Արսենալի երբևէ կատարած ամենավատ տրանսֆերը. երկրպագուները դժգոհ են Պրեմիեր լիգայի 16-րդ տուրում Լոնդոնի «Արսենալը» նվազագույն հաշվով հաղթեց «Հադերսֆիլդին»: Հանդիպումն ավարտվեց «զինագործների» հաղթանակով: Ունայի Էմերիի գլխավորած...
12/08/2018   13:16 Լևոն Արոնյանը մեկնարկում է London chess classic-ում ՖԻԴԵ Օփեն մրցաշարին կմասնակցեն Հրանտ Մելքումյանը, կանանց հավաքականի անդամ Սիրանուշ Ղուկասյանը և ՖԻԴԵ-ի վարպետ Դավիթ Միրզոյանը:
12/06/2018   23:36 Մխիթարյանը` Սուբոտիչին. Ամեն ինչ լավ է լինելու Հայաստանի ազգային հավաքականի և Լոնդոնի «Արսենալի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանն աջակցական խոսք է հղել «Սենտ Էտյենի» պաշտպան Նևեն Սուբոտիչին:  «Հուսով եմ, որ դու...
12/03/2018   16:46 «Ոսկե գնդակ»-ի հաղթողը հայտնի կլինի կեսգիշերին «Ոսկե գնդակ»-ի դափնեկիրը հայտնի կդառնա դեկտեմբերի 3-ին` կեսգիշերն անց:
12/03/2018   16:22 Whoscored. Մխիթարյանի գնահատականն ու վիճակագրությունը Տոտենհեմի հետ խաղում Հենրիխ Մխիթարյանի կատարմամբ 18 փոխանցումների ճշգրտությունը կազմել է 83.3 տոկոս:

03/30/2016   09:22 Форвард сборной Армении подозревается в нарушении законов Украины Нападающий «Карпат» Гегам Кадимян, дебютировавший за сборную Армении в товарищеском матче против сборной Белоруссии (0:0), подозревается в нарушении законодательства Украины.
03/28/2016   10:59 Аронян сыграл вничью с Карякиным и потерял шансы на победу в турнире претендентов В воскресенье состоялся предпоследний 13-й тур турнира претендентов, который проходит в Москве. Армянский гроссмейстер Левон Аронян белыми фигурами сыграл вничью с Сергеем Карякиным (Россия).
03/24/2016   17:24 Скончался легендарный голландский футболист Йохан Кройф Трехкратный обладатель "Золотого мяча" голландский футболист и тренер Йохан Кройф скончался в возрасте 68 лет, сообщается на официальном сайте спортсмена.
03/21/2016   11:15 Месси угодил мячом в лицо болельщице «Вильярреала»(Видео) Во время матча чемпионата Испании между «Вильярреалом» и «Барселоной» нападающий каталонцев Лионель Месси попал мячом в лицо болельщице команды соперника.
03/19/2016   16:00 Генрих Мхитарян не исключает своего перехода в “Ювентус” Полузащитник сборной Армении и дортмундской «Боруссии» Генрих Мхитарян не исключил перехода в "Ювентус" в летнее трансферное окно, но отметил, что счастлив в нынешней команде.
03/18/2016   12:39 Форварда “Реала” Бензема подозревают в отмывании денег и торговле наркотиками Французского футболиста "Реала" Карима Бензема, который является фигурантом дела о шантаже полузащитника "Марселя" Матье Вальбуэна, подозревают в торговле наркотиками и в отмывании денег.
03/14/2016   15:36 Левон Аронян рассказал о своем рецепте успеха и невесте Ариане Армянский гроссмейстер Левон Аронян в интервью специальному корреспонденту агентства признался, что считает главным фаворитом турнира претендентов в Москве индийца Вишванатана Ананда.
03/14/2016   09:49 Болельщик дортмундской "Боруссии" умер во время матча с “Майнцем” Болельщик дортмундской "Боруссии" скончался на трибуне во время матча 26-го тура чемпионата Германии по футболу против "Майнца", сообщается на сайте "Боруссии".
03/14/2016   00:12 Армянский борец Варшам Боранян завоевал “золото” на чемпионате Европы в Риге На завершившемся в воскресенье в Риге чемпионате Европы борец греко-римского стиля Варшам Боранян принес единственную золотую медаль в копилку сборной Армении.
03/12/2016   17:21 Двое армянских борцов вышли в финал чемпионата Европы Двое армянских борцов греко-римского стиля Артур Алексанян и Роман Амоян пробились в финал проходящего в Риге чемпионата Европы.