06/12/2019   09:55 Արմեն Գյուլբուդաղյանց. Շատ դժվարին հաղթանակ տարանք Հայաստանի ազգային հավաքականը ԵՎՐՈ-2020-ի ընտրական փուլի J խմբում մրցեց Հունաստանի հավաքականի հետ:Այս մասին տեղեկացանք Armsport.am ից։ Աթենքում կայացած խաղն ավարտվեց մեր ընտրանու՝ 3-2 հաշվով...
06/12/2019   09:45 Ռումյան Հովսեփյան. Լավ էր, որ բոլորս մինչև վերջ պայքարեցինք ու դրական արդյունքի հասանք Հայաստանի Ազգային հավաքականը հյուրընկալվելիս դժվար հաղթանակ տարավ Հունաստանի հավաքականի նկատմամբ: Աթենքում գրանցվեց 3-2 հաշիվը: Այս մասին տեղեկացանք Armsport.am ից։ Խաղից հետո լրագրողների...
06/12/2019   00:44 Forbes- ը հրապարակել է 2019 թ-ի ամենաբարձր վարձատրվող մարզիկների անունները Իսպանիայի «Բարսելոնայի» և Արգենտինայի ֆուտբոլի հավաքականի հարձակվող Լիոնել Մեսսին այս տարի վաստակել է 127 միլիոն դոլար և հռչակվել է Forbes- ի վարկանիշով ամենաբարձր վարձատրվող մարզիկը:...
06/08/2019   21:57 Հայաստան-Լիխտենշտեյն՝ 3-0. բարձր տրամադրությամբ դեպի Աթենք Հայաստանի հավաքականը ԵՎՐՈ-2020-ի J խմբում անցկացրեց իր երրորդ հանդիպումը: Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում մեր ընտրանին հանդիպեց Լիխտենշտեյնի հավաքականին: Արմեն...
06/08/2019   18:00 Հայաստանի հավաքականի մեկնարկային կազմը Լիխտենշտեյնի դեմ խաղում Այսօր՝ հունիսի 8-ին, Երևանում Հայաստանի հավաքականը կմրցի Լիխտենշտեյնի ընտրանու հետ: ԵՎՐՈ-2020-ի ընտրական փուլի հանդիպումը կկայանա Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում:...
05/29/2019   22:32 Արսենալի երկրպագուները Բաքվում երգում են Մխիթարյանի պատվին (տեսանյութ) Լոնդոնի «Արսենալի» այն երկրպագուները, որոնք այցելել են Բաքու՝ Եվրոպա լիգայի եզրափակչին, քաղաքում երգում են թիմի հայ ֆուտբոլիստ Հենրիխ Մխիթարյանի պատվին: Մեր ընտրանու ավագը չի...
05/29/2019   20:20 Թույլ մի տվեք այս հակահայկական ռասիզմին հաղթել. CNN-ի հաղորդավարն «Արսենալ»-ի երկրպագուներին կոչ է արել կրել Մխիթարյանի անունով մարզաշապիկներ Բրիտանացի լրագրող, ամերիկյան CNN հեռուստաալիքի հաղորդավար Պիրս Մորգանը կոչ է արել Լոնդոնի «Արսենալ»-ի երկրպագուներին չենթարկվել սպառնալիքներին և Հենրիխ Մխիթարյանի անունով մարզաշապիկներ...
05/29/2019   14:30 Մխիթարյանի համար քոչարի պարելու վերաբերյալ տարածված լուսանկարը կեղծ է (իրական լուսանկար) Այսօր համացանցում տարածվել է լուսանկար, իբր՝ Արսենալի հարձակվող Պիեր-Էմերիկ Օբեմեյանգը ինսթագրմայան իր էջի սթորի բաժնում տարածել է լուսանկար ու նշել, որ թիմը քոչարի է պարում Հենրիխ Մխիթարյանի...
05/29/2019   13:20 Ի պատիվ Մխիթարյանի «Արսենալի» ֆուտբոլիստները Բաքվում «Քոչարի» են պարել «Արսենալի» ֆուտբոլիստները ի պատիվ Հայաստանի ազգային հավաքականի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանի Բաքվի Օլիմպիական մարզադաշտում «Քոչարի» են պարել: Յուրօրինակ այս ակցիան Մխիթարյանի...
05/28/2019   23:28 Բաքվի ոստիկանները փորձել են բռնել Մխիթարյանի խաղաշապիկով երկրպագուներին (տեսանյութ) Մայիսի 29-ին Բաքվում Եվրոպա լիգայի եզրափակչի շրջանակում կմրցեն «Արսենալը» և «Չելսին»: Վերջին օրերին լրատվամիջոցները հեղեղված էին «Արսենալի» հայ կիսապաշտպան...

08/09/2016   01:12 Саблистка Яна Егорян завоевала золото на Олимпиаде в Рио Выступающая за Россию саблистка Яна Егорян завоевала золотую медаль Летних Олимпийских игр в Рио-де-Жанейро.
08/08/2016   10:01 На Олимпиаде в Рио прозвучал “Арцах” Ара Геворкяна 7 августа, во второй соревновательный день 31-х летних Олимпийских игр в Рио-де-Жанейро, в борьбу вступили гимнастки, которые мерились силами в многоборье.
08/06/2016   12:58 Четверо армянских олимпийцев поборются за медали в первый день Игр в Рио Четверо армянских спортсменов вступят в борьбу в первый день Летних Олимпийских игр в Рио-де-Жанейро
08/05/2016   17:23 Главы 45 государств и правительств будут присутствовать на церемонии открытия Олимпийских Игр в Рио Около 45 глав государств и правительств, как ожидается, будут присутствовать на церемонии открытия Олимпийских игр в Рио-де-Жанейро, которая начнется в пятницу вечером по местному времени,
08/04/2016   13:27 Серж Саргсян направил послание армянским спортсменам: вы можете и обязаны занять места на олимпийском пьедестале Президент Армении Серж Саргсян направил послание членам делегации Армении, которые отправились в Бразилию для участия в 31 Олимпийских играх.
08/02/2016   11:55 Английские регбистки разделись для женского журнала перед Олимпиадой в Рио Снимки в стиле ню сопровождаются небольшими рассказами самих девушек о том, как они оказались в регби и что помогает им поддерживать спортивную форму.
07/27/2016   10:49 Генсек ООН объявил "олимпийское перемирие" на время Игр в Рио-де-Жанейро Генеральный секретарь ООН Пан Ги Мун объявил "олимпийское перемирие" на время проведения летних Игр в Рио-де-Жанейро, которые начнутся 5 августа.
07/26/2016   14:19 Вторая группа армянских олимпийцев вылетела в Рио-де-Жанейро Вторая группа армянских спортсменов отправилась в Рио-де-Жанейро, где с 5 по 21 августа пройдут Летние Олимпийские игры.
07/22/2016   16:39 Стал известен номер, под которым Мхитарян будет выступать за "Манчестер Юнайтед" "Манчестер Юнайтед" на своей странице в Facebook-e опубликовал номера футболистов, под которыми они будут выступать в сезоне-2016/17.
07/21/2016   14:26 Спортивный арбитражный суд в Лозанне не допустил российских легкоатлетов к участию в Олимпиаде в Рио Спортивный арбитражный суд в Лозанне (CAS) не допустил российских легкоатлетов к участию в Летних Олимпийских играх в Рио-де-Жанейро.