04/17/2020   23:26 Մշտապես հետևում ենք Հայաստանում ստեղծված իրավիճակին, խոսում ենք մեր ընկերների հետ. Մխիթարյան Իտալական «Ռոմայի» մամուլի ծառայությունը Whats App մեսինջերի միջոցով հարցազրույց է անցկացրել Հայաստանի ազգային հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի հետ: Հայ կիսապաշտպանը խոսել է...
04/16/2020   21:57 Պրեմյեր լիգայի 3 թիմ ցանկանում է ձեռք բերել «Զենիթի» հարձակվողին Անգլիական «Լեսթեր Սիթին», «Վեստ Հեմը» եւ «Էվերտոնը» հետաքրքրված են Սանկտ Պետերբուրգի «Զենիթի» 25-ամյա իրանցի հարձակվող Սերդար Ազմունի...
04/15/2020   23:56 Ավստրիական թիմերին թույլատրել են վերսկսել մարզումները Ավստրիայի կառավարությունը երկրի ֆուտբոլային ակումբներին թույլ է տվել վերսկսել մարզումները ապրիլի 20-ից, հաղորդում է Reuters-ը։ Մարզումները պետք է անցկացվեն փոքր խմբերով՝ 6 ֆուտբոլիստներով, որոնք...
04/14/2020   00:01 Օբամեյանգը կտեղափոխվի «Ռեալ» Մադրիդի «Ռեալի» ղեկավարությունը բանակցել է Լոնդոնի «Արսենալի» ներկայացուցիչների հետ գաբոնցի հարձակվող Պյեր-Էմերիկ Օբամեյանգի տրանսֆերի հարցով, հաղորդում է France Football-ը։...
04/13/2020   23:18 Ֆրանսիայում հանդիսականներով մարզական միջոցառումներն արգելվեցին մինչեւ հուլիսի 15-ը Ֆրանսիայի նախագահ Էմանուել Մակրոնը հայտարարել է, որ հանդիսականներով զանգվածային միջոցառումներն արգելված կլինեն առնվազն մինչեւ հուլիսի 15-ը։ Կորոնավիրուսի պանդեմիայի հետեւանքով դադարեցված ֆուտբոլի...
04/13/2020   14:51 Լևոն Արոնյանը չի մասնակցի Magnus Carlsen Invitational-ին. հայտնի է մրցաշարի կազմը Հայկական շախմատի առաջատար, գրոսմայստեր Լևոն Արոնյանը չի մասնակցի աշխարհի գործող չեմպիոն, նորվեգացի Մագնուս Կարլսենի կազմակերպված արագ շախմատի օնլայն մրցաշարին: Վերջերս, հիշեցնենք, ողբերգական...
04/13/2020   00:00 Մարտի 12-ից կարանտինում գտնվող «Ռեալը» քննարկում է մարզումները վերսկսելու տարբերակներ Մադրիդի «Ռեալի» ղեկավարությունն ու մարզչական շտաբը քննարկում են մարզումները վերսկսելու տարբերակներ, հաղորդում է AS-ը։ Արքայական թիմն Իսպանիայում առաջինն էր հայտարարել կարանտին, երբ...
04/12/2020   23:42 Մահացել է «Չելսիի» եւ Անգլիայի հավաքականի նախկին դարպասապահը Կյանքից հեռացել է Լոնդոնի «Չելսիի» եւ Անգլիայի հավաքականի նախկին դարպասապահ Պիտեր Բոնետին, հաղորդում է ակումբի մամուլի ծառայությունը։ Բոնետին մահացել է 78 տարեկանում, տեւական...
04/07/2020   21:44 Իսպանիայի առաջնությունը կվերսկսվի մայիսի 29-ին Լա Լիգան ու Իսպանիայի թագավորական ֆուտբոլային ֆեդերացիան նախատեսում են վերսկսել Իսպանիայի առաջնությունը մայիսի 29-ին, հաղորդում է El Chiringuito-ն։ Ֆեդերացիայի կայքը հաղորդում է, որ կորոնավիրուսի...
03/26/2020   22:21 Անգլիայի ֆուտբոլի առաջնությունը չի վերսկսվի ապրիլին Պրեմիեր լիգան ապրիլին չի վերսկսվի: Այս մասին գրում է Dail Mail-ը: Անգլիայում կորոնավիրուսի պանդեմիայի իրավիճակի հետ կապված նախապես պլանավորվում էր առաջնությունը վերսկսել...

03/01/2017   17:27 Французский футболист забил "самый курьезный гол года"(Видео) Французский футболист сенегальского происхождения Мохамед Диаме забил за "Ньюкасл Юнайтед" гол, который СМИ назвали "самым курьезным" за сезон и за год.
02/27/2017   09:07 В Чехии футболист спас жизнь вратарю команды соперника(Видео) Игрок чешской футбольной команды своевременно оказал первую помощь пострадавшему вратарю команды соперника и тем самым спас ему жизнь.
02/24/2017   12:39 Боец Вардан Асатрян после победы над азербайджанцем поднял над головой флаг Арцаха (Видео) Представляющий РФ армянский боец смешанного стиля Вардан Асатрян в проходящем в подмосковных Химках полуфинале турнира Гран-при по боям без правил "Fight Nights Global" одержал победу над азербайджанским спортсменом Эльнаром Ибрагимовым.
02/23/2017   09:19 Жозе Моуринью: Мхитарян может пропустить финал Кубка Лиги Жозе Моуринью сказал, что Генрих Мхитарян и Майкл Каррик, скорее всего, пропустят финал Кубка Лиги, который состоится в это воскресенье.
02/22/2017   09:37 Английского футболиста выгнали из клуба за поедание пирога во время матча(ВИДЕО) Запасной вратарь британской команды "Саттон Юнайтед" Уэйн Шоу может быть отстранен от участия в матчах пятого дивизиона Чемпионата Англии по футболу из-за игры на тотализаторе.
02/21/2017   09:30 Российский мотофристайлер совершил экстремальный прыжок с движущегося "БЕЛАЗа" на другой(ВИДЕО) Выполняя прыжок, который составил порядка 20 метров в длину и 18 метров в высоту, россиянин совершил трюк под названием Heart Attack.
02/20/2017   09:20 Генрих Мхитарян признан лучшим игроком в матче с "Блэкбэрном" (ВИДЕО) Полузащитник "Манчестер Юнайтед" Генрих Мхитарян признан лучшим игроком команды в выездном матче 1/8 финала Кубка Англии.
02/15/2017   09:32 Футбол может привести к деменции, выяснили британские ученые В среднем эти мужчины играли в футбол в течение 26 лет - и у всех после 60 лет начали проявляться признаки старческого слабоумия.
02/14/2017   13:23 Хоккеист ударил соперника клюшкой по лицу на матче НХЛ в США(ВИДЕО) Шведский хоккеист Густав Нюквист, играющий за команду "Детройт Ред Уингз", ударил своего соперника из "Миннесоты Уайлд" Джареда Спаржона клюшкой по лицу, что привело к потасовке на льду.
02/13/2017   09:27 Итальянский футболист забил крайне необычный гол пяткой(ВИДЕО) Франческо Никастро – нападающий "Перужди" – забил крайне необычный и эффектный гол в игре 25-го тура итальянской серии Б с "Тернаной".