09/21/2015   19:40 Աշխարհի ամենաբարձր վարձատրվող մոդելներն՝ ըստ Forbes-ի (Լուսանկարներ) Forbes ամսագիրը հրապարակել է աշխարհում ամենաբարձր վարձատրվող մոդելների վարկանիշը:Ցուցակը գլխավորել է բրազիլուհի Ժիզել Բունդխենը՝ մոտ 44 մլն ԱՄՆ դոլարի եկամտով: Չնայած պոդիումից հեռանալու մասին...
09/21/2015   16:47 Վնասաբեր ծրագիրը վարակել է Apple App Store-ը Չինաստանում BBC-ի ռուսական ծառայության տեղեկացմամբ, Apple ընկերությունը հաղորդել է, որ որոշ հավելվածներում, որոնցից Չինաստանում օգտվում են iPhone սմարթֆոնների ու iPad պլանշետների տերերը, հայտնաբերվել է վնասաբեր կոդ:
09/17/2015   15:03 Ծխողները ռիսկի են դիմում մնալ անատամ Բիրմինգհեմ համալսարանի ուսամնասիրողները հանգել են այն հետևության, որ ծխախոտից կախվածություն ունեցողները ռիսկի են դիմում մնալ անատամ:
09/14/2015   16:20 Լուրջ հարաբերություններ կառուցել ցանկացող տղամարդկանց հոգեբանները խորհուրդ են տալիս ավելի շատ ժպտալ Գեղեցիկ սեռի ներկայացուցիչները կարծում են, որ ժպտադեմ տղամարդիկ ավելի հուսալի են, այդ իսկ պատճառով կանայք նրանց ընտրում են որպես մշտական զուգընկեր, իսկ մտածկոտները՝ գայթակղում են այն կանանց, ովքեր ցանկանում են անցողիկ սիրավեպեր ունենալ:
09/14/2015   15:28 Օդերևութաբաններ. հաջորդ երկու տարիներն աշխարհում կլինեն ամենաշոգը  BBC-իի ռուսական ծառայության փոխանցմամբ՝ բրիտանական  օդերևութաբանական ծառայությունը գտնում է, որ մոտակա երկու տարիները  կլինեն ամենաշոգը երկրագնդի համար:  Օդերևութաբանների...
09/14/2015   13:19 «Միսս Ամերիկա-2016» տիտղոսը նվաճեց Բեթթի Քէնթրելլը Ջորջիա նահանգից (Լուսանկարներ)  «ТАСС»-ը հաղորդում է, որ «Միսս Ամերիկա-2016» գեղեցկության մրցույթի հաղթող է ճանաչվել 21-ամյա Բեթթի Քէնթրելլը Ուորներ-Ռոբինսից (Ջորջիա նահանգ): Մրցույթն ավարտվել է...
09/09/2015   11:39 Քնելուց առաջ հեռախոսով խոսելն առողջության համար վտանգավոր է Գիշերային հեռախոսազրույցների սիրահարները կարող են բախվել անքնության և սուր գլխացավերի հետ:
09/05/2015   14:23 Մահացել է աշխարհում ամենակարճահասակ մարդը «lenta.ru»-ն՝ վկայակոչելով Kathmandu Post-ը, հայտնում է, որ ամերիկյան Սամոայում նախօրեին մահացել է աշխարհի ամենակարճահասակ մարդը՝ նեպալցի Չանդրա Բահադուր Դանգին:
08/23/2015   12:21 Աշխարհի ամենաբարձր վարձատրվող դերասանուհիները` ըստ Ֆորբսի (լուսանկարներ) Forbes ամսագիրը հրապարակել է աշխարհի ամենաբարձր վարձատրվող դերասանների ցուցակը: Վարկանիշային աղյուսակը գլխավորում է «Սոված խաղեր» տրիլոգիայի աստղ, հոլիվուդյան դերասանուհի Ջենիֆեր...
08/17/2015   20:54 Հայ երիտասարդներն առանց հանգստի լողալով անցել են Սևանա լճի 10 կմ հատված (լուսանկարներ) Հայաստանում գնալով Էքստրեմալ սպորտաձևերը զարգանում են, հիմնվում նորերը: Օգոսոտոսի 15-ին բացվել է էքստրեմալ լողի ակումբ, որի նպատակն է բաց ջրամբարները լողալով անցնելը: Ակումբի հիմնադիրն է Աշոտ...

06/14/2016   09:31 В Facebook пожаловались на скрытые камеры извращенцев в туалетах сети кофеен «Шоколадницы» Одна из пользователей Facebook рассказала на своей странице, что в туалетах сети кофеен «Шоколадница» установлены скрытые камеры для извращенцев.
06/11/2016   13:49 Арнольда Шварценеггера и Билла Клинтона пристыдили за селфи на похоронах боксера Мохаммеда Али Американский актер и бывший губернатор Калифорнии Арнольд Шварценеггер сделал селфи с бывшим президентом США Биллом Клинтоном на церемонии прощания с легендарным боксером Мохаммедом Али. Снимок кинозвезда выложил в своем микроблоге в Twitter.
06/11/2016   09:42 Суровая автоледи в Челябинске напала на подрезавшего ее водителя с битой(Видео) В Сети появилось видео, как жительница Челябинска напала с битой на подрезавшего ее водителя.
06/10/2016   10:14 Девушка с аллергией на арахис умерла от "поцелуя на ночь" своего бойфренда 20-летняя жительница канадского города Монреаль Мириам Дюкре-Лемей умерла после того, как бойфренд поцеловал её на ночь. Причиной смерти девушки стала аллергии на арахис, а незадолго до рокового поцелуя парень сделал себе бутерброд с арахисовым маслом.
06/10/2016   10:02 В Лондоне открылся ресторан, где можно пообедать голым В столице Великобритании открылся первый ресторан, в котором пообедать можно голым. Заведение будет работать в течение трёх летних месяцев, сообщает Life.ru со ссылкой на...
06/09/2016   17:51 Больше 100 британок обнажили грудь в поддержку движения Free The Nipple Около 200 женщин и мужчин обнажились по пояс на пляже британского города Брайтон в поддержку феминистского движения Free The Nipple («Свободу соскам»), пишет Lenta.ru со ссылкой на...
06/09/2016   10:03 Начались продажи билетов на первый в мире морской секс-круиз Начались продажи на первый в мире морской секс-круиз Desire Cruise. Об этом сообщается на сайте компании Original Group, которая организует данное путешествие.
06/07/2016   19:10 Аллигатор в США перешел дорогу по “зебре” В американском штате Флорида аллигатор, оказавшийся на улицах города Палм Коуст, перешел дорогу по “зебре”. Фотографию с дисциплинированным пешеходом опубликовало на своей странице в социальной сети Facebook местное отделение полиции
06/07/2016   15:50 Журнал Forbes назвал самых влиятельных женщин мира Журнал Forbes 6 июня опубликовал рейтинг самых влиятельных женщин мира. В этом году в него не вошли звезды шоу-бизнеса — в списке нет телеведущей Эллен ДеДженерес, актрисы...
06/07/2016   12:57 В Москве обсуждают роскошную свадьбу сына миллиардера Самвела Карапетяна Телеканал "Москва 24" подготовил репортаж о роскошной свадьбе сына миллиардера Самвела Карапетяна.