10/21/2015   21:58 Ֆիլիպիններում «Կոպպու» թայֆունի հետևանքները (Լուսանկարներ) Հոկտեմբերի 17-ին Ֆիլիպիններում մոլեգնող «Կոպպու» թայֆունն առնվազն երկու մարդու կյանք է խլել: Վտանգավոր շրջաններից տարհանվել է ավելի քան 15 հազար մարդ:Թայֆունի հետևանքով բազմաթիվ տների...
10/19/2015   12:00 Դաջվածքները բնորոշ են ագրեսիվ մարդկանց Վերջին տարիներին դաջվածքների վերաբերյալ կարծիքները փոխվել են. եթե նախկինում դրանք հատուկ էին դատապատյալներին կամ բայկերներին, ապա այսօր շատերն են դաջվածքներով «զարդարում» իրենց մարմինը:
10/18/2015   14:15 Շաբաթվա լավագույն լուսանկարները Interfax.ru-ը ներկայացնում է շաբաթվա ամենահետաքրքիր լուսանկարների ընտրանին:  Լուսանկարները՝  Reuters-ի, newscom/vostock-photo-ի, epa/vostock-photo-ի, Zuma/ТАСС-ի
10/10/2015   15:05 Ինֆորմացիան մտապահելու համար հարկավոր է այն բարձրաձայն կարդալ Մարդիկ, ովքեր հաճախ խոսում են իրենք իրենց հետ, ամեն ինչ լավ են մտապահում:
10/02/2015   16:56 Բորտուղեկցորդուհին մեկ միլիոն ԱՄՆ դոլար է վաստակել՝ ուղևորներին ինտիմ ծառայություններ մատուցելով Մերձարևելյան ավիաընկերություններից մեկի բորտուղեկցորդուհին մի ամբողջ կարողություն է դիզել՝ ուղևորներին ինտիմ ծառայություններ մատուցելով:
10/01/2015   14:35 Դատարանը Տալլինի քաղաքապետին հեռացրել է պաշտոնից՝ մինչև կոռուպցիայի գործի քննության ավարտը Էստոնիայում դատարանը սեպտեմբերի 30-ին որոշել է պաշտոնից հեռացնել Տալլինի քաղաքապետ Էդգար Սավիսաարին, ով որպես կասկածյալ ներգրավված է կոռուպցիայի գործում:
09/30/2015   16:44 Դատարանը պարտավորեցրել է ռուսաստանցի հայազգի միլիարդատիրոջը եկամտի մեկ քառորդի չափով ալիմենտ վճարել Այսօր Մոսկվայում դատարանը բավարարել է «Ռոսգոսստրախ» ապահովագրական ընկերության նախագահ Դանիլ Խաչատուրովի՝ դիզայներ Ուլյանա Սերգիենկոյի հետ ամուսնալուծության հայցը:
09/27/2015   16:52 Շաբաթվա լավագույն լուսանկարները Interfax.ru-ը ներկայացնում է շաբաթվա ամենահետաքրքիր լուսանկարների ընտրանին:  Լուսանկարները՝ Reuters-ի
09/25/2015   19:10 Շվեյցարիայի դատախազությունը քրեական գործ է հարուցել ՖԻՖԱ-ի նախագահ Յոզեֆ Բլատտերի դեմ Շվեյցարիայի դատախազությունը քրեական գործ է հարուցել Ֆուտբոլի միջազգային ֆեդերացիայի՝ ՖԻՖԱ-ի նախագահ Յոզեֆ Բլատտերի դեմ՝ կազմակերպությունում կոռուպցիայի վերաբերյալ գործի շրջանակում:
09/23/2015   22:24 «Փոքր-ինչ տխրած փիսիկը» պլաստիկ վիրահատության կենթարկվի Գերմանիայում «Փոքր-ինչ տխրած փիսիկը» մեկնում է Գերմանիա, որտեղ նրան սպասում են հոգատար ձեռքեր, խնամք, սեր ու պլաստիկ վիրաբույժները:

06/20/2016   10:10 Американский актер Чарли Шин признался в интимной связи с дочерью одного из британских министров Американский актер Чарли Шин рассказал об интимной связи с дочерью одного из министров Великобритании, которая у него была «лет 20 назад». Соответствующее признание он сделал в ходе шоу «Вечер с Чарли Шином», организованном для продвижения одной из новых марок презервативов.
06/18/2016   16:19 В США мать вырвала своего пятилетнего сына из лап пумы Американка спасла своего пятилетнего сына от пумы. Инцидент произошел вечером в пятницу, 17 июня, в округе Питкин (штат Колорадо).
06/18/2016   12:05 Девушка прокатилась полуголой на такси по центру Москвы(Видео) Сегодня утром многие пешеходы и автомобилисты в центре Москвы стали свидетелями необычного зрелища. Наполовину оголившаяся девушка, сидевшая в такси, на светофоре высунулась из окна машины, демонстрируя обнажённую грудь
06/18/2016   09:44 Участница конкурса “Мисс Москва” подралась с подругой на сцене во время церемонии награждения(Видео) Участница конкурса “Мисс Москва-2016” устроила драку на церемонии награждения, проходившей вечером в пятницу, 17 июня, в столичном театре Et Cetera. Об этом сообщает Life.ru. Потасовку...
06/17/2016   10:01 В Южной Корее прошло соревнование по ничегонеделанию В Сеуле (Республика Корея) более 70 человек приняли участие в конкурсе, цель которого заключалась в том, чтобы 90 минут ничего не делать. Соревнование Space Out прошло в городском парке Ичон Ханган.
06/16/2016   19:21 Лучшими лекарствами от депрессии являются страсть и секс - ученые Исследователи из Великобритании идентифицировали структуру в мозге, которая отвечает за чувство влюбленности. Она представляет из себя четыре зоны, расположенные в лимбической системе мозга.
06/16/2016   18:11 Ким Кардашьян впервые снялась топлес для обложки мужского журнала GQ Американская телезвезда Ким Кардашьян впервые снялась топлес для обложки мужского журнала GQ. Снимок опубликовали на странице издания в социальной сети Instagram в среду, 15 июня.
06/16/2016   09:41 У сестёр Кардашьян хотят отсудить миллионы долларов Agency for the Performing Arts намерено судиться с семейством Кардашьян из-за миллионов, которые, как полагают в агентстве, им должны сёстры Ким, Кортни и Хлои.
06/15/2016   15:18 В американском парке Disney World аллигатор утащил двухлетнего ребенка под воду В американском штате Флорида на территории знаменитого парка развлечений Disney World аллигатор утащил в воду двухлетнего ребенка на глазах у родителей.
06/14/2016   10:02 Виталий Кличко поцеловал журналистку в ответ на вопрос о своей жене(Видео) Мэр Киева Виталий Кличко ушел от ответа на вопрос о его супруге Наталье, поцеловав журналистку. Видео опубликовал украинский телеканал ТСН на Youtube.