01/10/2016   16:17 Բրիտանական ազգային վիճակախաղի ջեքփոթը կիսել են երկու հաղթողները Բրիտանական ազգային վիճակախաղի ռեկորդային ջեքփոթը՝ 66 մլն ֆունտ կամ ավեի քան 95 մլն ԱՄՆ դոլար, կիսել են երկու հաղթած տոմսերի տերերը:
01/10/2016   14:15 Ճապոնիայում երկաթգիծն աշխատում է մեկ աշակերտուհու համար (Լուսանկարներ) Fishki.net-ի փոխանցմամբ՝ չինական լրատվամիջոցները ԶԼՄ-ները հայտնում են, որ Ճապոնիայի Հոկայդո կղզում Կամի-Սիրատակի երկութաղային կայարանն աշխատում է մեկ ուղևորի համար:Երեք տարի առաջ ճապոնական...
01/10/2016   13:28 Դանիայի իշխանություններն արտաքսել են չափից դուրս աշխատասեր ուսանողին Դանիայի իշխանությունները հայրենիք են արտաքսել Օրհուսի համալսարանի կամերունցի 30-ամյա ուսանող Մարիուս Յուբիին այն բանի համար, որ նա աշխատել է թույլատրվածից ավելին:
01/08/2016   13:37 Գնումները մարդկանց երջանիկ են դարձնում Նյութական ձեռքբերումներն ավելի հաճախ են երջանկության զգացողություն պարգևում, քան, օրինակ, ճանապարհորդելը կամ թանգարան այցելելը:
12/26/2015   16:14 Ի՞նչպես դիմավորել 2016 թվականը, ի՞նչ հագնել և ի՞նչ պատրաստել Արևելյան օրացույցով 2016թ. կարմիր կապիկի տարի է: Կապիկը մեր մոլորակին և յուրաքանչյուր անհատի կբերի խելացիություն, աշխուժություն, հետաքրքրասիրություն, էքսցենտրիկություն, ուշադրության կենտրոնում գտնվելու, ինչպես նաև՝ հանդիսատեսի համար խաղալու ցանկություն:
12/26/2015   12:29 «Օրենքով գող» Զուռա Կախենտինցին Սանկտ պետերբուգում ձերբակալվել է 38-ամյա «օրենքով գող» Սերգո Ցոցխալաշվիլին հայտնի որպես Զուռա Կախենտինցին Սանգտ Պետերբուգում ձերբակալվել է հինգշաբթի օրը:
12/21/2015   13:54 Բրունեյում Սուրբ Ծննդյան տոնը նշելու համար կարելի է հայտնվել բանտում Բրունեյում կաթոլիկների Սուրբ Ծննդյան տոնը նշելը կարող է հանգեցնել խոշոր տուգանքի կամ անգամ՝ բանտարկության:
12/09/2015   13:39 «Ֆոտոլուր»-ի թղթակցի հայտնի լուսանկարը՝ «Ռոյթերս»-ի 2015թ. լավագույն լուսանկարների շարքում (Ֆոտոշարք) Երևանում էլեկտրաէներգիայի սակագնի դեմ ցույցի մասնակիցների և ոստիկանության դիմակայություն պատկերող՝ «Ֆոտոլուր»-ի թղթակից Վահրամ Բաղդասարյանի հայտնի լուսանկարն ընդգրկվել է «Ռոյթերս»-ի 2015թ. լավագույն լուսանկարների շարքում:
12/07/2015   01:05 Ցրտից մահացել է վագրի երկրորդ ձագը Յալթայի` «Հեքիաթ» կենդանաբանական այգում ցրտից մահացել է բելգիական սպիտակ վագրի երկրորդ ձագը: Այս մասին հաղորդել է FlashCrimea.
12/05/2015   21:01 Քիմ Քարդաշյանը և ռեփեր Քանյե Ուեսթը որդի են ունեցել Լույս աշխարհ է եկել հայտնի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի և ռեփեր Քանյե Ուեսթի որդին։ Այս մասին հայտնում է Քարդաշյանի պաշտոնական կայքը։

07/07/2016   17:12 Девушки в бикини и карлики-патриоты разгромили элитный особняк в США Хозяин особняка из американского Хемптонса на Лонг-Айленде намерен подать иск в суд на арендатора, организовавшего в его доме вечеринку. После званого ужина мебель в элитной резиденции оказалась сломанной, плитка вокруг бассейна повреждена, а произведения искусства исчезли.
07/07/2016   11:51 Армянский фильм "Теваник" стал победителем на кинофестивале Hollywood International Moving Pictures Film Festival Фильм Дживана Аветисяна "Теваник", повествующий о карабахском конфликте, стал победителем прошедшего в США международного кинофестиваля Hollywood International Moving Pictures Film Festival 2016 в номинации "Лучший фильм на иностранном языке".
07/07/2016   10:59 Эротический танец 90-летней гавайской бабушки поразил жюри американского шоу(Видео) В американском шоу талантов America's Got Talent выступила 90-летняя жительница штата Гавайи по имени Дороти Уильямс (Dorothy Williams).
07/07/2016   09:13 Садо-мазо на пляже: кого и за что ненавидят отдыхающие Пляжный отдых — это прежде всего релакс: упасть на песок, слушать шум прибоя и ни о чем не думать. Но поблизости всегда найдется душевный человек, готовый развеять скуку окружающих. «Лента.ру» составила рейтинг самых неприятных соседей, которые встречаются у моря.
07/06/2016   16:48 Нелегальный мигрант приехал в Швейцарию, спрятавшись в чемодане Как отмечается, сообщники сели на поезд в Милане и держали путь в Великобританию. Их план почти сработал, однако через 45 минут после отправления высокий мужчина, умудрившийся спрятаться в маленький чемодан, не выдержал мучений и застонал от боли.
07/06/2016   13:22 В Канаде бывший охотник и боксер вступил в схватку с медведицей Бывший охотник на медведей и боксер Рик Нельсон подрался с медведицей после неожиданной встречи в канадской провинции Онтарио, передает “Газета.ru” со ссылкой на CBC. 61-летний мужчина...
07/06/2016   09:48 Мужчина выпал из окна в Москве, пытаясь спрятаться от мужа своей любовницы В центре Москвы на Большой Переяславской улице мужчина выпал из окна на четвёртом этаже, когда пытался спрятаться от мужа своей любовницы на внешней стороне подоконника.
07/05/2016   14:30 Два иностранных туриста за день погибли в Перу при попытке сделать селфи Один из инцидентов произошел в районе водопада Гокта в провинции Бонгара на северо-востоке страны. По данным перуанской полиции, 28-летний турист из Южной Кореи упал с высоты 500 метров при попытке сделать селфи на фоне одного из самых высоких водопадов в мире в среду, 29 июня.
07/05/2016   12:49 Учительница математики из московской гимназии снялась в рекламе эротического белья 22-летняя учительница математики из Москвы стала моделью для рекламы нижнего белья. Фотографии молодого педагога опубликовал в Интернете один из тематических шоурумов.
07/05/2016   10:11 Мария Захарова поделилась впечатлениями от прогулки по Еревану: "Этот город берёт характером"(фото) Официальный представитель МИД России Мария Захарова, прибывшая накануне в армянскую столицу в составе российской делегации для участия в заседании Совета министров иностранных дел ОДКБ, поделилась своими впечатлениями от Еревана.