05/10/2016   23:14 Թայլանդում կոկորդիլոսը կծել է վարժեցնողի գլուխը (տեսանյութ) Վարժեցնողը գլուխը դրել է կոկորդիլոսի բերանի մեջ եւ քիչ մնացել զրկվել կյանքից
05/10/2016   17:15 Ամերիկացի ինժեներներն արհեստական մաշկ են ստեղծել կնճիռները սքողելու համար Մասաչուսեթսի տեխնոլոգիական ինստիտիուտի ինժեներները՝ Ռոբերտ Լանգերի ղեկավարությամբ, մշակել են թափանցիկ դոնդող, որը երիտասարդ մաշկ Է նմանակում:
05/09/2016   15:40 Որ երկրում են ավելի շատ քնում Սովորաբար կանայք ավելի երկար են քնում քան տղամարդիկ, ինչը չենք կարող ասել միջին տարիքի տղամարդկանց մասին. նրանք ավելի քիչ են քնում:
05/08/2016   23:17 Բանան ուտող կանանց պարունակող տեսահոլովակները Չինաստանում համարվում են պոռնոգրաֆիա Բանան ուտող կանանց պատկերող կադրերը հակասում են հասարակության բարոյական նորմերին: Նման եզրահանգման են եկել Չինաստանի իշխանությունները:
05/08/2016   21:59 Եվրատեսիլ 2016- պաշտոնական բացման արարողությունը (ուղիղ միացում Շվեդիայից) Այս պահին ընթանում է Եվրատեսիլ 2016-ի պաշտոնական բացման և կարմիր գորգի արարողությունը։
05/05/2016   20:06 Չինաստանում ծնվել է ձեռքերին ու ոտքերին 31 մատ ունեցող երեխա Չինաստանի Խունան գավառում լույս աշխարհ է եկել ձեռքերին 15 և ոտքերին 16 մատ ունեցող տղա:
05/05/2016   18:51 Բանկի սխալի պատճառով ուսանողը ստացել է 3 մլն եվրո Մալազիացի 21-ամյա ուսանողուհին բանկում բացել է հաշեհամար, որից հետո բանկից անսպասելի ստացել է նվեր՝ 3 մլն եվրո։
05/05/2016   00:13 Դավաճանող կինը փորձել է օգտագործել «Իսլամական պետության» վատ համբավը Բրիտանիայի մի բնակչուհի պատվիրել է քիլերին սպանել ամուսնուն` 5 հազար (6,3 հազար եվրո) ֆունտի դիմաց: Ընդ որում` կինը տպավորություն ստեղծել, թե սպանությունն իրականացվել է «Իսլամական պետության» գրոհայինների կողմից:
05/03/2016   00:02 Կանայք սեքսուալ հագուստով ավելի խելացի են թվում. հետազոտություն Segodnya.ua-ի հաղորդմամբ՝ մասնագետները կարծում են, որ կանանց սեքսուալության մասին պատկերացումները պետք է արմատապես փոխվեն:
04/29/2016   19:23 «Եվրատեսիլ-2016»-ի հայաստանյան ժյուրիի կազմում են երգիչ Հայկոն և Էրիկը (Լուսանկարներ) Շվեդիայում մայիսի 10-14-ը կայանալիք «Եվրատեսիլ-2016» երգի մրցույթի պաշտոնական կայքը ներկայացրել է մասնակից երկրների ազգային ժյուրիի կազմը:

08/08/2016   09:25 Британские ученые рассказали, как влияет курение на размер мужского достоинства Британские специалисты установили, что курение оказывает влияние на размер мужского достоинства.
08/06/2016   10:38 Ученые рассказали о преимуществах одиночек перед семейными парами Люди, не состоящие в зарегистрированном браке, имеют более насыщенную социальную жизнь и больший психологический рост, чем их сверстники, состоящие в браке.
08/05/2016   10:06 26-летняя беженка из Сирии стала королевой красоты в Германии На традиционном национальном конкурсе красоты "Винной королевы" в Германии впервые победу одержала девушка-мигрант.
08/04/2016   09:44 Летевшие в отпуск близнецы остались дома из-за одинакового фото в паспорте Миграционные службы не выпустили из Москвы двух братьев из тройни, так как фото в их загранпаспортах показались пограничникам одинаковыми.
08/03/2016   12:22 В тбилисском зоопарке белая львица Клеопатра родила тройню Белая львица Клеопатра во вторник родила трех детенышей в тбилисском зоопарке, который летом прошлого года пострадал от наводнения, сообщает администрация зоопарка на своей странице в Facebook.
08/03/2016   11:58 У каждого десятого британца проблемы с сексом - исследование Каждый десятый британец в возрасте от 16 до 21 года испытывает проблемы сексуального характера.
08/02/2016   15:49 Криштиану Роналду нашел себе подружку с пышной пятой точкой Знаменитый португальский футболист и бомбардир «Реала» Криштиану Роналду после победы на чемпионате Европы решил как следует отдохнуть. И не один, а в компании новой подружки — фитнес-модели Кассандры Дэвис.
07/31/2016   12:28 Появилось видео прыжка американского экстремала без парашюта В интернете опубликовано видео успешного прыжка скайдайвера из США Люка Айкинса без парашюта.
07/30/2016   09:30 Житель США совершит прыжок из самолета без парашюта Американский скайдайвер Люк Эйкинс собирается совершить прыжок из самолета без купола или вингсьюта. Ранее 42-летний экстремал совершил 18 тысяч парашютных прыжков.
07/29/2016   14:10 В Швеции офицер полиции в бикини задержала карманника Одетая в бикини офицер полиции, во время отдыха в одном из парков Стокгольма (Швеция), задержала вора-карманника.