06/03/2016   20:30 7-ամյա Յամատո Տանուկային հաջողվեց մեկ շաբաթ գոյատևել անտառում Ճապոնական անտառում կորած 7-ամյա տղան մեկ շաբաթ անց հայտնաբերվել էր ողջ և անվնաս:
06/03/2016   15:57 ԱՄՆ-ում երկնաքարի ընկման պահը ֆիքսվել է տեսանյութի միջոցով (Տեսանյութ) 2 մետր տրամագծով և մի քանի տոննա քաշով նախօրեին երկրի մթնոլորտ է ներխուժել երկնաքար:
05/30/2016   14:59 Գենետիկ նույնականության ցուցանիշներով յուրահատուկ եռյակ է լույս աշխարհ բերել (լուսանկարներ) Բրիտանական Լիվերպուլ քաղաքում բնակվող Բեքի Ջո Ալենը լույս աշխարհ է բերել հազվագյուտ եռյակի, որոնք ոչ միայն արտաքնապես, այլև գենետիկորեն են միանման:
05/29/2016   19:33 Հետազոտությունը ցույց է տվել, թե ինչպես է փողն ազդում ռոմանտիկ հարաբերությունների վրա Պեկինի մանկավարժական համալսարանի հոգեբանները պարզել են, որ մարդկանց ռոմանտիկ հարաբերությունների վրա ազդում են ոչ միայն զգացմունքներն ու էմոցիաները:
05/29/2016   19:11 Էքսցենտրիկ տեսարաններ` լողափերում (լուսանկարներ) Ոմանք ամենայն լրջությամբ են պատրաստվում ամռանը, իսկ ոմանք էլ լողափ են դուրս գալիս բավական ինքնատիպ լողազգեստերով:
05/28/2016   00:35 Արտակարգ դեպք է գրանցվել Թայլանդում. օձը զուգարանում կծել է տղամարդու սեռական օրգանը (տեսանյութ) Արտակարգ դեպք է գրանցվել Թայլանդում. պիտոնը դուրս է եկել զուգարանակոնքից և կծել տղամարդու սեռական օրգանը։
05/28/2016   00:18 Երազում էի «Վերջին զանգի» օրը համբուրել նրան, բայց նա ինձ ընդհանրապես չէր նկատում. Ջուս. Life.panorama.am Դպրոցական տարիներին սիրահարված էի համադասարնցուս՝ նրա անունը Գեորգի էր, երազում էի «Վերջին զանգի» օրը համբուրել նրան:
05/27/2016   01:00 Միշտ երիտասարդ Մոնիկա Բելուչին` լողավազանում (ֆոտոշարք) Դերասանուհի Մոնիկա Բելուչին լուսանկարահանվել է լողավազանում` ի ցույց դնելով իր ողջ հմայքը:
05/25/2016   23:42 Վերա Բրեժնևան փողոցային երաժշտի հետ նվաճում է Փարիզը (Տեսանյութ) Ճանաչված ուկրաինացի երգչուհի Վերա Բրեժնևան զարմացրել է իր երկրպագուներին՝ Instagram-ի իր էջում հրապարակելով Փարիզում զբոսանքի մասին հոլովակ:
05/25/2016   22:54 Հնդկաստանում ծնվել է ամենածանր աղջիկը Հնդկաստանի հարավում 19-ամյա Նանդինին ծննդաբերել է ամենածանր աղջկան` 6,8 կգ:

10/04/2016   09:28 СМИ опубликовали подробности нападения на Ким Кардашьян в парижском отеле Американская телезвезда Ким Кардашьян, ставшая жертвой ограбления в парижском отеле, заявила следователям, что опасалась изнасилования.
10/03/2016   15:58 Австралийка отбилась от крокодила с помощью шлепанца(Видео) В австралийском Национальном парке Какаду на севере страны женщина отогнала крокодила с помощью шлепанца.
10/01/2016   09:41 Джоли получит временную опеку над детьми Анджелина Джоли и Брэд Питт договорились о временной опеке актрисы над всеми детьми звездной четы.
09/30/2016   13:25 Свадебный клип двух цыган из Словакии стал хитом сети Свадебный клип двух цыган из Словакии стал хитом сети из-за чрезмерной демонстрации богатства и материального благополучия молодоженов и их родственников.
09/29/2016   10:33 Ким Кардашьян подаст в суд на пытавшегося поцеловать ее ягодицы украинца Американская телезвезда Ким Кардашьян намерена добиться судебной защиты от украинского журналиста Виталия Седюка, который пытался поцеловать ее ягодицы на Неделе моды в Париже.
09/29/2016   09:06 Украинский журналист пытался поцеловать ягодицы Ким Кардашьян(Видео) Инцидент произошел в Париже, куда американка прибыла на Неделю высокой моды.
09/28/2016   09:10 В Мексике родился ребенок с генетическим материалом трех родителей Первый в мире ребенок с генетическим материалом трех родителей родился в Мексике.
09/27/2016   10:34 Боксер Артур Абрахам стал отцом Выступающий за Германию известный армянский боксер, чемпион мира по версии WBO Артур Абрахам стал отцом.
09/27/2016   09:07 11-летнему подростку из Армении требуется 67 тыс евро на лечение У 11-летнего Нарека из Армении медуллобластома. Врачи немецкой клиники, где прошел первый этап лечения мальчика, дают положительный прогноз. Но на следующий этап необходимо 67 тысяч евро.
09/26/2016   09:20 СМИ рассказали о причинах развода Питта и Джоли Основной причиной раздора в семье голливудских актеров Брэда Питта и Анджелины Джоли стали политические амбиции последней.