12/10/2016   14:37 Հնդկաստանում 280 մարդ է մահացել վշտից Հնդկաստանում 280 մարդ է մահացել շոկից ու վշտից՝ սգալով հնդկական նահանգներից մեկի ղեկավար Թամիլանդ Ջայլալիտ Ջայրամի մահը։
12/09/2016   13:27 Շանը դաժան ծեծի ենթարկելու համար բրիտանացին դատապարտվել է կալանքի և տուգանքի Շանը դաժան ծեծի ենթարկելու համար դատապարտվել է 3 ամիս ժամկետով ազատազրկման և հոգեբանի մոտ հարկադիր հետազոտման:
12/07/2016   12:54 Սելթիկի երկրպագուն ձերբակալվել է՝ համբուրգերը ոստիկանի ձիու վրա նետելու համար Երկրպագուն իր համբուրգերը նետել է ոստիկանի ձիու վրա:
12/06/2016   17:02 Լոս Անջելեսի մետրոյում փորելու ժամանակ բանվորները մամոնտի մնացորդներ են գտել Լոս-Անջելեսում բանվորները հանդիպել են մամոնտի մնացորդների՝ մինչ մետրոյի նոր թունել էին փորում:
12/06/2016   16:58 Դատարանը կնոջն արգելել է մոտենալ ամուսնուն, ում կինը պարբերաբար ծեծել է Պեկինի դատարանը վճիռ է կայացրել ընտանեկան բռնության զոհ դարձած տղամարդու օգտին, ով կնոջ կողմից պարբերաբար ծեծի է ենթարկվել:
12/05/2016   21:54 «Մաշան և Արջը» մուլտֆիլմը YouTube-ում դիտումների թվով առաջ է անցել Ադելի տեսահոլովակից «Մաշան և Արջ»-ի էպիզոդը YouTube-ում հավաքել է 1,8 մլրդ-ից ավելի դիտում
12/05/2016   16:53 Ինչպես սնվել ձմռանը Ձմռանը սննդակարգում հարկավոր է ընդգրկել վիտամին C, ոչ յուղոտ՝ կաթնային, մթերքներ և ապուրներ:
12/05/2016   12:40 ԱՄՆ-ում հայտնաբերվել են նահանգներ, որտեղ արգելված չէ սեքսը կենդանիների հետ Կենդանիների պաշտպանները հայտնաբերել են, որ ԱՄՆ մի քանի նահանգներում, ինչպես նախկինում, արգելված չէ սեքսը կենդանիների հետ:
12/05/2016   11:43 Պատրիսիա Կասսը տոնում է իր 50-ամյակը Ֆրիանսիացի երգչուհին Պատրիսիա Կասսը տոնում է իր 50-ամյակը: 13 տարվա դադարից հետո նա թողարկել է իր՝ թվով տասներորդ ալբոմը:
12/02/2016   21:37 Ալագյազ-Ռյա Թազա ավտոճանապարհին բուք է Ձյուն, մերկասառույց, բուք. ԱԻՆ-ը նախազգուշացնում է

12/30/2016   09:18 Теннисистка Серена Уильямс выйдет замуж за основателя Reddit Алексиса Оганяна Вторая ракетка мира, 22-кратная победительница турниров серии «Большого шлема» американка Серена Уильямс ответила согласием на предложение руки и сердца от американского бизнесмена армянского происхождения Алексиса Оганяна.
12/29/2016   11:45 Китаянка побила национальный рекорд, родив здорового ребенка в 64 года Жительница китайской провинции Цзилинь родила сына в 64 года, став самой возрастной женщиной в стране, родившей здорового ребенка.
12/29/2016   09:37 Мать актрисы Керри Фишер умерла через день после смерти дочери Актриса Дебби Рейнолдс умерла в среду вечером в возрасте 84 лет, через день после смерти дочери.
12/28/2016   14:58 “Ирония судьбы, или С легким паром по-армянски”: двое граждан Армении прилетели вместо Еревана в Минводы (Видео) Двое пассажиров прилетели туда по ошибке: добиравшихся домой на праздники граждан Армении – Альберта и Сергея – посадили не в тот самолет.
12/28/2016   12:53 Скончалась голливудская актриса Керри Фишер, сыгравшая Лею в "Звездных войнах" Голливудская актриса Керри Фишер, сыгравшая принцессу Лею в киноэпопее "Звездные войны", скончалась в Лос-Анджелесе в возрасте 60 лет.
12/28/2016   12:36 Нейрофизик рассказала, как Новый год влияет на человека Нейрофизик Кира Шау из Университета Сассекса (Великобритания) рассказала о том, что новогодние и рождественские праздники влияют на психологическое состояние человека.
12/28/2016   09:23 Певец Джордж Майкл лечился от героиновой зависимости - СМИ Певец Джордж Майкл, скончавшийся в субботу в Англии, в 2016 году проходил курс лечения от героиновой зависимости, сообщает издание Telegraph со ссылкой на источник.
12/27/2016   17:05 Певец Джордж Майкл работал волонтером в ночлежке для бездомных - СМИ Певец Джордж Майкл, скончавшийся в субботу в Англии, последнее время работал в ночлежке для бездомных, предпочитая сохранять анонимность.
12/27/2016   13:19 Сестра Ким Кардашьян снялась в эротическом видео Кайли Дженнер, сестра телезвезды Ким Кардашьян, приняла участие в съемке видео, для которого позировала полуобнаженной.
12/26/2016   17:21 Самой возрастной в мире суррогатной матерью стала 67-летняя гречанка Жительница Греции стала самой пожилой суррогатной матерью в мире, выносив ребенка для своей дочери, которая не могла забеременеть.