01/06/2017   20:54 Թայվանում հուղարկավորությունը ուղեկցվել է մերկապարուհիների պարով Քաղաքական գործչի հուղարկավորությանը հրավիրված են եղել մերկապարուհիներ
01/05/2017   17:11 Չինաստանում 4 տարեկան երեխան խեղդվել է՝ մինչ մայրը հաղորդագրություն է գրել (տեսանյութ) 4-ամյա տղան խեղդվել է լողավազանում, մինչ նրա մայրը հեռախոսով հաղորդագրություն էր գրում` կողքը կանգնած:
01/05/2017   15:40 «Դակար-2017»-ի՝ Սլովակիայի մոտոարշավորդը կայծակնահարվել է Սպորտսմենը հասցրել է մի ոտքը դնել գետնին: Հենց սրա շնորհիվ է, որ կայծակի հոսանքն անցել է նրա միջով, բայց սպորտսմենին լուրջ վնաս չի հասցրել:
01/05/2017   15:16 Յակուտիայում խափանված շարժիչով ինքնաթիռը բարեհաջող վայրէջք է կատարել (տեսանյութ) Յակուտիայում Ту-154 ինքնաթիռը, որի շարժիչը խափանված է եղել, արտակարգ վայրէջք է կատարել:
01/05/2017   14:17 ԱՄՆ-ում հոգեկան հիվանդ երիտասարդին կտտանքների են ենթարկել, ստիպել են զուգարանակոնքից օղի խմել Երիտասարդին ծեծի են ենթարկել, ոտքերով հարվածել և դանակով մարմնական վնասվածքներ հասցրել:
01/05/2017   14:10 2016 թվականի պոզիտիվը՝ լուսանկարներով lenta.run-ն առանձնացրել է 2016թ. մի քանի պոզիտիվ լուսանկար և հիշել տարվա լուսավոր պահերը:
01/04/2017   19:31 Գիտնականները հաշվարկել են, թե որքան արագ զոմբի համաճարակը կոչնչացնի մարդկությունը «Զոմբի-ապոկալիպսիսի» սկսվելուց ու Երկրով մեկ զոմբիների նպատակասլաց տարածման մոտավորապես հարյուրերորդ օրը մարդկանց թիվը կնվազի:
01/04/2017   13:57 Գերմանիայի բնակչի մուտքի դուռը փակել են աղյուսով, քանի դեռ նա քնած էր Ցանկացել է դուրս գալ իր տնից, չի կարողացել գտնել իր դուռը, փոխարենն աղյուսից պատ է հայտնաբերել:
01/04/2017   12:10 Ինչպես պահպանել կուրծքը գեղեցիկ Մարմնի մյուս հատվածների հետ մեկտեղ նիհարում է նաև կնոջ կուրծքը, ինչը ոչ միշտ է ուրախացնում իգական սեռին:
12/27/2016   13:52 Կլիչկոն հանդիպել է իր 110-ամյա երկրպագուհու հետ Պրոֆեսիոնալ բռնցքամարտի գերծանր քաշային կարգում աշխարհի նախկին չեմպիոն Վլադիմիր Կլիչկոն հանդիպել է իր ամենատարեց երկրպագուհու հետ:

01/16/2017   09:41 В Иордании три льва растерзали ветеринара и его помощника В заповеднике в Иордании три хищных льва атаковали ветеринара и его помощника. Оба сотрудника скончались.
01/14/2017   15:46 Зловещий "дом с привидениями" напугал пользователей сети В интернет попали странные кадры с домашней камеры видеонаблюдения: рядом с маленькой девочкой внезапно "оживает" кукла, а в гостиной дома начинают самопроизвольно двигаться тяжелые предметы.
01/14/2017   15:06 В Сети набирает популярность новый флешмоб: люди притворяются мертвыми В сети набирает популярность новый флешмоб, в рамках которого люди притворяются мертвыми, фотографируются и выкладывают снимки в сеть с хэштегом #deadpose.
01/14/2017   11:23 К Земле летит таинственный космический объект, который сблизится с планетой в феврале Ученые из Национального агентства по воздухоплаванию и исследованию космического пространства США (NASA) заявили о том, что наша планета в опасности.
01/12/2017   17:25 Бывшая мисс США попала под суд за избиение бойфренда Бывшую обладательницу титула «Мисс США» Николь Потит (Nicole Poteet) обвинили в нападении на бойфренда и вызвали в суд.
01/12/2017   11:02 Бывший возлюбленный облил серной кислотой победительницу итальянского конкурса красоты Бывший возлюбленный облил серной кислотой победительницу итальянского конкурса «Мисс Романья»-2007 Джессику Нотаро (Gessica Notaro).
01/11/2017   18:25 В Сочи появилась "комната гнева" В комнате гнева" можно побить посуду, телевизор, разломать пару шкафов в цивилизованных и безопасных условиях.
01/10/2017   18:11 Водителя Ким Кардашьян заподозрили в причастности к ограблению телезвезды в Париже Во Франции арестован парижский водитель Ким Кардашьян. Он стал 17-м подозреваемым, которого задержали по делу об ограблении американской телезвезды.
01/10/2017   09:21 Схватка между дайвером и опаснейшей акулой попала на видео Дайвер занимался подводной охотой, когда на него неожиданно напала тупорылая акула.
01/09/2017   16:40 Пакистанец за 60 секунд расколол головой 43 кокоса(Видео) Пакистанский спортсмен Рашид Насим установил рекорд, за 60 секунд разбив головой 43 зеленых кокоса.