08/21/2017   15:45 Լոնդոնի դատարանը 12 հազար դոլար կվճարի  ամուսիններին, ում արգելել է զբաղվել սեքսով Դաունի սինդրոմով հիվան ամուսնուն դատարանն արգելել է իր կնոջ հետ զբաղվել սեքսով՝ «ինքնուրույն որոշումներ կայացնելու անընդունակ լինելու պատճառով»:
08/21/2017   15:07 Բորիսպոլում ձերբակալել են չինացու, ով փորձում էր ռուսաստանցի կնոջը սեքս-ստրկության տանել Փորձում էր դուրս տանել ռուսաստանցի կնոջն ու վաճառել սեքսուալ ստրկության:
08/21/2017   14:05 Չինացու ականջի մեջ կենդանի մողես են գտել Չինաստանի Գուանդունի նահանգի Գուանչժոու քաղաքի բնակչի ականջից կենդանի մողես են հանել:
08/20/2017   17:47 ԱՄՆ-ում կինը «գերի» է մնացել լողավազանում Լողավազանում «գերեվարված» ամերիկուհին օգնություն է հայցել ֆեյսբուքում
08/19/2017   16:46 Սեքսի համար ճիշտ ժամը ամենևին էլ գիշերը չէ Սեքսով զբաղվելու ճիշտ ժամը առավոտյան ժամը 7:30 -ի և դրանից մոտ 45 հետո է:
08/19/2017   16:34 «Թվին Փիքս» սերիալի դերասանը կալանավորվել է՝ իր նախկինի սիրուհու նկատմամբ սպանության փորձի համար Զոհ պետք է դառնար դերասանի նախկին սիրուհին, ում հետ դերասանը հանդիպում էր հինգ տարի:
08/18/2017   16:50 Հայկական շախմատի առաջատար Լևոն Արոնյանի ամուսնությունը՝ շուտով (Լուսանկարներ) Արոնյանը իր ֆեյսբուքյան էջում հրապարակել է իր սիրեցյալի հետ լուսանկարներ՝ «շուտով» խորագրով։
08/17/2017   20:21 Սեքս, բորշչ և արցունքներ. փորձագետները պատմել են, թե ինչպես են կանայք մանիպուլյացիայի ենթարկում տղամարդկանց Sex.RF կենտրոնի մասնագետները պարզել են, թե որքան հաճախ են կանայք մանիպուլյացիայի ենթարկում տղամարդկանց սեքսի օգնությամբ:
08/17/2017   18:25 Որքան էլ տարօրինակ թվա, գարեջրի արժեքը Եվրոպայում մատչելի է Գարեջրի՝ մեծաքանակ արտադրությամբ երկրներում լուրջ խնդիրներ կարող են լինել գարեջրի հումքի հետ:
08/17/2017   14:53 Նիդերլանդներում դանակով զինված տղամարդը պատանդ է վերցրել ռադիոկայանի աշխատակցուհուն Դանակով զինված անհայտ անձը պատանդ է վերցրել Նիդերլանդների Ազգային հանրային ռադիոհեռարձակողների ընկերության աշխատակցուհուն:

07/20/2017   11:20 Тело Сальвадора Дали эксгумируют сегодня для установления отцовства Тело Сальвадора Дали эксгумируют в четверг – согласно решению суда, удовлетворившего иск "прорицательницы", утверждающей, что великий художник-сюрреалист – ее кровный отец.
07/20/2017   09:09 Ереванский таксист преподнес сюрприз послу Германии в Армении Ереванский таксист стал особым гостем Чрезвычайного и Полномочного посла Германии в Армении Матиаса Кислера.
07/19/2017   14:48 В США влюблённые поженились спустя 70 лет после знакомства из-за строгих родителей Молодые люди влюбились друг в друга, когда им было по 14–15 лет. Но их родители следовали очень строгим религиозным принципам, которые допускали только ухаживание.
07/18/2017   17:45 Криштиану Роналду заявил, что его девушка беременна Нападающий мадридского «Реала» и сборной Португалии по футболу Криштиану Роналду заявил, что его девушка — испанская модель Джорджина Родригес — беременна.
07/18/2017   16:21 Органы опеки Эстонии забрали из семьи армянина Александра Газаряна восьмилетнюю девочку Об изъятии восьмилетней девочки из семьи россиян Анатолия Газаряна и Анны Михайловой сообщила адвокат Виолетты Волковой.
07/18/2017   14:42 Лопырева ответила на заявление Кадырова о ее свадьбе с Басковым в Грозном Победитель конкурса «Мисс Россия 2003» Виктория Лопырева ответила на заявление главы Чечни Рамзана Кадырова о ее якобы предстоящей свадьбе с певцом Николаем Басковым в Грозном. В своем Instagram во вторник, 18 июля, она разместила отрывок из фильма «Кавказская пленница», намекающий об обратном.
07/18/2017   11:57 Николай Басков сделал предложение Виктории Лопырёва Певец Николай Басков и модель Виктория Лопырёва решили пожениться. В свидетели звездная пара позвала главу Чечни Рамзана Кадырова.
07/17/2017   11:08 Умер лауреат “Оскара” и "Золотого глпбуса” Мартин Ландау Актер умер в субботу в Медицинском центре Калифорнийского университета в Лос-Анджелесе из-за "неожиданных осложнениий" во время госпитализации.
07/15/2017   14:46 Ученые нашли связь между регулярным сексом и продолжительностью жизни женщин Научные сотрудники Калифорнийского университета в Сан-Франциско провели исследование, в котором приняли участие 129 женщин, и обнаружили связь между занятиями сексом и старением организма.
07/14/2017   17:40 Посетительница галереи в Лос-Анджелесе разбила экспонаты на $200 тысяч при попытке сделать селфи Посетительница галереи 14th Factory в американском Лос-Анджелесе разбила экспонаты стоимостью 200 тысяч долларов в неудачной попытке сделать селфи на их фоне.