10/01/2017   11:26 Լեւոն Արոնյանն ու իր կինն անակնկալներ են մատուցել հարսանեկան խնջույքի մասնակիցներին Հայ գրոսմայսերի հարսանեկան արարողությունն ուղեկցվել է բազմաթիվ անակնկալներով
09/30/2017   23:18 Նախկին խաղամոլը լքել է ընտանիքը հանուն կովերի, որոնց հարսանիքին նա ծախսել է 1,5 մլն Նախկին խաղամոլը կովերին նախընտրել է իր ընտանիքից
09/30/2017   16:04 Լևոն Արոնյանն այսօր ամուսնանում է Լևոն Արոնյանն այսօր ամուսնանում է երկար տարիների իր ընկերուհի Արիանա Կաոիլիի հետ:
09/30/2017   15:24 Հնդիկները խիստ փորձությունների են ենթարկել եռամյա աղջկան և նրան Աստվածուհի ճանաչել Կատմանդուում եռամյա աղջիկը ճանաչվել է որպես հինդուիստական ողջ աստվածուհի Թալեջու:
09/30/2017   14:57 Ուղիղ եթերի ժամանակ լուրերի հաղորդավարուհին սկսել է ծննդաբերել Հղի հաղորդավարուհու մոտ պտղաջրերի հոսք է նկատվել, սակայն վերջինս ցույց չի տվել և սպասել է այնքան, մինչև ավարտվի լուրերի թողարկումը:
09/30/2017   00:06 «Ամենագեղեցիկ հանցագործը» ծանոթացել է իր ապագա զոքանչի հետ Մոնակոյում, զբոսանավում Մոդելային բիզնեսում կարիերա արած, ամենասեքսուալ հանցագործը պատրաստվում է ամուսնանալ միլիոնատիրոջ դստեր հետ
09/28/2017   23:39 Տղամարդկանց գեղեցկության մրցույթը չեղյալ է հայտարարվել՝ չափազանց այլանդակ մասնակիցների պատճառով Տղամարդկանց գեղեցկության մրցույթը չեղչալ է հայտարարվել
09/28/2017   17:27 Հղին չի հասցրել մինչև ծննդաբերական բաժանմունք հասնել և մայր է դարձել հենց վերելակում (Տեսանյութ) Հղին Արևելյան Չինաստանի Վենշան օկրուգի քաղաքային հիվանդանոցում վերելակով բարձրանում էր դեպի ծննդաբերական բաժանմունք, երբ հանկարծ երկունքն ուժգնացել է և նա սկսել է ծննդաբերել հենց խցիկում:
09/28/2017   15:09 Ուսուցչուհու հերթական սեռական ոտնձգությունը՝ աշակերտի նկատմամբ Ուսուցչուհին համբուրվել է աշակերտի հետ եւ թույլ տվել, որ նա հպվի իր կրծքերին։
09/27/2017   22:26 Պետերբուրգում ուսուցչուհին երկրորդ դասարանցու ճակատին գրել է «հիմար» Ուսուցչուհին անձամբ աշակերտի ճակատին գրել է «հիմար»

10/31/2017   14:28 Американского актера Кевина Спейси лишили премии "Эмми" после обвинений в домогательствах Вручение премии International Emmy Founders Award обладателю двух "Оскаров" Спейси должно было состояться в Нью-Йорке в следующем месяце.
10/31/2017   13:05 Покойный король поп-музыки Майкл Джексон за год заработал 75 миллионов долларов В этом году вторую строчку занял гольфист Арнольд Палмер с 40 миллионами.
10/31/2017   09:07 Супруга Армена Джигарханяна улетела из России, но пообещала вернуться Ранее в СМИ сообщалось, что имеющая украинское гражданство Цимбалюк-Романовская с матерью улетела в Тбилиси, откуда, возможно, отправится в Киев.
10/30/2017   13:45 Ожирение спасло собаку от медведя в США Медведь напал на пинчера по кличке Фрика во дворе дома в городе Алтамонте-Спрингс. По словам врача, ожирение у собаки — Фрика весит 6,8 килограмма — спасло ее от гибели.
10/30/2017   10:19 Американский актер Кевин Спейси признался в гомосексуальных связях Американский актер Кевин Спейси признался, что у него были отношения с женщинами и мужчинами, но теперь он предпочитает «жить как гей»
10/27/2017   18:18 Студентка из Петербурга задрала юбку ради спасения девушек от извращенцев(Видео) Студентка юридического факультета СПбГУ Анна Довгалюк записала манифест против извращенцев города, которые, по ее словам, заглядывают под юбки девушкам и тем самым совершают сексуальное преступление.
10/27/2017   09:18 Жителя Англии арестовали за секс с лошадьми В графстве Суффолк на востоке Англии полицейские арестовали в среду 30-летнего Стивена Эрранте за неоднократные половые связи с животными.
10/25/2017   15:18 Армен Джигарханян подал заявление на развод Актер Армен Джигарханян подал заявление на развод с Виталиной Цымбалюк-Романовской.
10/24/2017   16:51 Испанский акционист разделся догола перед статуей Давида в музее Испанский акционист Адриан Пино Оливейра разделся догола и несколько десятков секунд позировал на камеры перед статуей Давида работы Микеланджело, установленной в Галерее Академии изящных искусств во Флоренции.
10/24/2017   13:10 Медики рассказали о состоянии Армена Джигарханяна Знаменитый актер театра и кино Армен Джигарханян продолжает оставаться в больнице, он чувствует себя хорошо.