10/11/2017   11:59 Թոշակառուն մեկ տարի ապրել է մոր ու եղբոր դիակների հետ, որովհետև չէր ցանկանում նրանցից բաժանվել Սպան տանը հայտնաբերել է Ռոբերտի 94-ամյա մոր նեխած մարմինը և 59-ամյա եղբոր մումիան:
10/09/2017   10:35 Կաթողիկոսը Մայր Աթոռում ընդունել է Լևոն Արոնյանին և Արիանա Կաոիլիին Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ընդունել է Լևոն Արոնյանին և նրա տիկնոջը Արիանա Կաոիլիին:
10/07/2017   21:03 Նվեր նախագահին՝ ի՞նչ են նվիրել Պուտինին ծննդյան օրվա առթիվ Ինչ նվերներ է ստացել ՌԴ նախագահը իր անցած ծննդյան օրերի առթիվ:
10/06/2017   15:58 Մերլին Մոնրոյի մերկ լուսանկարները դրվել են վաճառքի 35 000 դոլարով (Լուսանկարներ) Մոնրոյի մերկ, բացառիկ լուսանկարները նրա վերջին սադրիչ ֆոտոսեսիան է եղել:
10/06/2017   10:50 Այսօր Լևոն Արոնյանի ծննդյան օրն է Այսօր իր ծննդյան 35-րդ տարեդարձն է նշում Հայաստանի առաջատար շախմատիստ, աշխարհի կրկնակի գավաթակիր, գրոսմայստեր Լևոն Արոնյանը:
10/04/2017   20:35 Ուսուցչուհին կծել է երեխային Մոսկվայի ուղղափառ դպրոցում Վրեժով լցված մանկավարժը կծել է երեխային
10/04/2017   16:03 Տհաճ էր, երբ իմանալով, որ Լևոնի և իմ հարսանիքն է, սովորականից կրկնակի անգամ ավել էին պահանջում. Արիանա. Champord.am Ինձ անակնկալ կերպով զարմացրեց մեր հայկական գինեգործական ընկերությունների սրտաբացությունը և խելամիտ կերպով համագործակցելու պատրաստակամությունը. Արիանա
10/03/2017   22:04 Մայրը մահվանից առաջ նվերներ է թողել դստեր 17 ծննդյան օրերի առթիվ, որպեսզի նրա կողքին լինի Մայրն իմանալով, որ մահանալու է՝ դստեր համար անակնկալներ է պատրաստել 17 տարիների համար
10/03/2017   11:35 Ստամբուլում զույգին տուգանել են համբուրվելու համար Փողոցում համբուրվելու համար երիտասարդը 109 լիրա տուգանք է վճարեել:
10/02/2017   14:12 Վրաստանի առաջնությունում դարպասապահը մահացել է նախավարժանքի ժամանակ Ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Վրաստանի առաջնությունում:

11/03/2017   17:06 Румынская телеведущая оголилась в прямом эфире в попытке вытряхнуть паука из трусов(Видео) Румынская телеведущая программы о модных трендах «Браво, у Вас есть стиль!» Иллинка Виндичи оголилась в прямом эфире — девушке показалось, что в ее нижнем белье сидит паук.
11/03/2017   10:57 Анджелина Джоли готовится к свадьбе, но не с Брэдом Питтом - СМИ Избранником голливудской звезды стал 40-летний бизнесмен и филантроп из Британии.
11/03/2017   09:29 Названа основная причина разводов Основная причина, почему женщины подают на развод, это нежелание их супругов менять свое поведение и вкладываться в сохранение отношений.
11/02/2017   13:35 Жители индийской деревни приняли мусорную урну за фигуру божества Женщины, выходившие после молитвы, стали поливать кенгуру святой водой и бросать монетки в "сумку".
11/02/2017   10:44 В джунглях Амазонки нашли сбежавшую от пиратов семью американцев В Бразилии обнаружили американскую семью, состоящую из четырех человек, которые подверглись нападению пиратов, однако сумели выбраться.
11/02/2017   09:35 Ребенок с двумя головами появился на свет в Индии Редчайшие сиамские близнецы парапаги, у которых общее туловище и конечности, родились в индийском штате Амбайогай.
11/02/2017   09:14 Ведущую американского телеканала заподозрили в инопланетном происхождении из-за происшествия с глазами Зритель Fox News усомнился в земном происхождении ведущей американского телеканала после того, как заметил, что-то странное в ее взгляде.
11/01/2017   13:56 Армен Джигарханян вернулся к работе в театре – друг актера "Армен Борисович активно включился в работу. В театре репетиции и спектакли проходят в спокойном, штатном режиме", — сообщил Согомонян.
11/01/2017   10:00 Житель Италии за один день пережил ограбление квартиры и измену жены с соседом Мужчина отправился к соседу, чтобы выяснить, не видел ли тот грабителей, но обнаружил свою супругу у него в постели.
11/01/2017   09:18 Друг Армена Джигарханяна прокомментировал информацию о задержании артиста CМИ сообщили, что полицейские задержали Джигарханяна в момент, когда знаменитый актер вместе со своим другом Согомоняном пытался вскрыть замок в квартире на Молодогвардейской улице, где он жил со своей женой Виталиной Цымбалюк-Романовской.