10/16/2017   18:58 Մերկ նովոսիբիրսկցիները դանակով մարտ են սարքել ու շքամուտքը արյամբ լցրել Վիճաբանություն է տեղի ունեցել, որի ընթացքում կոնֆլիկտի մասնակիցներից յուրաքանչյուրը մյուսին դանակով վնասվածքներ է հասցրել:
10/16/2017   17:13 Բժիշկները պատմել են Արմեն Ջիգարխանյանի վիճակի մասին Թատրոնի եւ կինոյի նշանավոր դերասան, ԽՍՀՄ ժողովրդական արտիստ Արմեն Ջիգարխանյանը բուժընթաց Է անցնում:
10/16/2017   10:51 «Մանկական Եվրատեսիլ-2018»-ը կանցկացվի Մինսկում Բելառուսն ընտրվել Է «Մանկական Եվրատեսիլ-2018» երաժշտական մրցույթն ընդունող երկիր:
10/15/2017   22:09 Կինը վրեժխնդիր է եղել ամուսնուց՝ 200 մարմնավաճառի հետ քնելու համար «Եթե ցանկանայի նրան ցավ պատճառել, ապա կկտրեի նրա ամորձիները եւ կկրեի որպես ականջօղեր», դատարանում հայտարարել է դավաճանված կինը
10/14/2017   15:49 Այդ սարսափելի կինը գինովցել էր ու ինձ բռնաբարել, իմ կյանքը կործանված է. տղամարդ զոհ Երեկույթի ժամանակ հարբած կինը բռնաբարել է տղամարդուն:
10/14/2017   14:39 Արթուր Ալեքսանյանը Միսս Հայաստան Լիլի Սարգսյանի հետ մասնակցել է մարզման Նախարարությունն անցկացնում է «Կյանքը՝ սպորտի ռիթմով» անվճար առավոտյան մասսայական մարզումներ:
10/14/2017   13:38 ԱՄՆ ոստիկանությունը շփոթել է գլազուրը թմրանյութի հետ 37,5 հազար դոլար որպես փոխհատուցում ԵՆ վճարել՝ փքաբլիթի գլազուրը մետամֆետամինի տեղ դրած ոստիկանների պատճառով:
10/12/2017   23:07 Դու հաստա՞տ պրոդյուսեր ես: Հոլլիվուդի աստղերից ովքե՞ր են խառնված Վայնշտեյնի հետ սեքս-սկանդալին Հայտնի պրոդյուսերը մեղադրվում է հոլիվուդյան աստղերի նկատմամբ սեքսուալ նկրտումների համար
10/11/2017   22:20 Վոլգոգրադի մոտ 55-ամյա կինը մահացել է օրալ սեքսից հետո Օրալ սեքսից հետո երիտասարդն իր տարեց սիրուհուն հայտնաբերել է մահացած
10/11/2017   14:16 Թուրքմենստանի նախագահը շան ձագ Է նվիրել Պուտինին Ղուրբանղուլի Բերդիմուհամեդովը Պուտինին շնորհավորել Է անցած ծննդյան օրվա առթիվ եւ նրան նվիրել Է ալաբայի ձագ՝ «Հավատարիմ» անունով:

11/14/2017   10:26 Криштиану Роналду вновь стал отцом Нападающий мадридского “Реала” и сборной Португалии по футболу Криштиану Роналду сообщил о рождении четвертого ребенка.
11/10/2017   12:18 Умер российский сатирик Михаил Задорнов Российский писатель-сатирик, юморист Михаил Задорнов скончался 70-м году жизни.
11/09/2017   15:48 Адвокат Армена Джигарханяна раскрыл подробности его развода Вопрос о разделе имущества в рамках бракоразводного процесса актера и режиссера Армена Джигарханяна пока не ставится, сообщил журналистам его адвокат Евгений Парфенов.
11/08/2017   17:19 Скончалась дочь Людмилы Гурченко Королёвой было 58 лет. Причина смерти не уточняется.
11/08/2017   15:44 Житель Казахстана кастрировал себя, устав от одиночества Житель города Шымкент в Казахстане самостоятельно удалил себе мошонку.
11/08/2017   09:44 Ревущие акулы атаковали журналистов(Видео) Съемочную группу проекта «Голубая планета 2» канала «Би-би-си», погрузившуюся на батискафе на морское дно, чтобы снять, что происходит с тушей умершего кита, атаковала группа акул.
11/07/2017   17:44 На аукционе в Венгрии продали нарисованные слонихой картины Стоимость работ животного, которое входит в состав труппы бродячего цирка, составила от 150 до 260 долларов.
11/07/2017   16:03 Армен Джигарханян намерен разводиться с женой через суд Актер, режиссер и худрук театра под своим руководством Армен Джигарханян подал иск о разводе, процесс начнется 9 ноября.
11/06/2017   17:29 Дайвер сразился с акулой из-за рыбы(Видео) В Белизе дайвер сразился с акулой, которая собиралась съесть пойманную им рыбу.
11/04/2017   09:29 Врачи извлекли из живота индийца более 600 гвоздей Врачи медицинского колледжа Калькутты извлекли из живота индийца 639 гвоздя длиной около 5 сантиметров, вес которых составил 1,3 килограмм.