01/20/2018   15:36 Թռիչքից րոպեներ առաջ Լոնդոնի ոստիկանությունը ձերբակալել է ալկոհոլի ազդեցության տակ գտնված օդաչուին Թռիչքից մի քանի րոպե առաջ ձերբակալել է «British Airways»-ի` ալկոհոլի ազդեցության տակ գտնված օդաչուին:
01/19/2018   17:09 Թուրքիայի երկու նահանգները ծածկվել են կարմիր փոշու ամպերով Թուրքիայի Մարդին և Դիարբեքիր քաղաքներն ու հարակից շրջանները ծածկվել են Սիրիայից եկած կարմիր փոշու ամպերով։
01/19/2018   11:51 Պուտինը սուզվել Է սառցանցքը Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը Սելիգերում մասնակցել Է մկրտության լողանալուն եւ սուզվել սառցանքը:
01/12/2018   15:34 Կանայք սկսել են ավելի շատ են ոգելից խմիչք օգտագործել քան տղամարդիկ Կանաց կողմից ոգելից խմիչքի օգտագործումը սկսում է համաճարակի ձևով տարածվել:
01/10/2018   13:05 ԱՄՆ-ում ալիգատորները սառցակալել են անոմալ սառնամանիքների պատճառով Ալիգատորներ սառել-մնացել են սառույցի մեջ անոմալ ցուրտ եղանակի պատճառով:
01/09/2018   13:29 Գիտնականները պատմել են ինչպես հաղթել ծերությանը Պարզ վարժություններն ու ոչ մեծ ֆիզիկական ծանրաբեռնվածությունը բավարար կլինի կարգի բերել ամենաշատը մաշվածությանը հակված ներքին օրգաններից մեկը՝ սիրտը:
01/08/2018   23:37 Ոչ շալվար, ոչ խիղճ. մետրոյի հարյուրավոր ուղևորներ հանել են հագուստը ֆլեշմոբի շրջանակում Գլխավորն է՝ հասցնել հագնվել մինչև մետրոյից փողոց դուրս գալը
01/07/2018   14:08 Նիհարելու արդյունքում կարող է ամբողջությամբ փոխվել արտաքինը Բոլորս գիտենք, թե երկրորդ կզակն ինչպես կարող է արմատապես փոխել մարդու արտաքինը։ Ստորեւ ներկայացվող օրինակները՝ հրապարակված Bored Panda պորտալից, վկայում են, թե ինչպես է մարդու մարմնի հետ միասին...
01/07/2018   12:43 Ամերիկացի ուսուցչուհուց պահանջել են մեկ միլիոն դոլար փոխհատուցում՝ աշակերտների հետ սեքսի համար Ամերիկացի ուսուցչուհի Նիկոլի Դյուֆոյից պահանջել են մեկ միլիոն դոլար փոխհատուցում՝ աշակերտների հետ սեռական հարաբերություններ ունենալու համար։ Այս մասին հաղորդել է Daily Mail-ը։ Հայտնի է, որ 38-ամյա...
01/06/2018   16:55 Դիսնեյի մուլտֆիլմերում արքայադուստրերը սեռական ոտնձգության զո՞հ «Սպիտակաձյունիկ»-ը և «Քնած գեղեցկուհին» մուլտֆիլմերի արքայազները իրենց, մեղմ ասած, պարկեշտ չեն պահել:

02/19/2018   18:11 Армен Джигарханян рассказал о своем самочувствии и творческих планах Джигарханян заявил, что чувствует себя хорошо, для своих 80 лет, и похвалил своих своих лечащих врачей. Актер отметил, что с нетерпением ждет нового спектакля, который предстоит поставить.
02/19/2018   17:38 В Бразилии молодую женщину похоронили заживо из-за врачебной ошибки 37-летняя жительница бразильского города Риашан-дас-Невис по имени Розангела Алмейда дос Сантос была похоронена заживо из-за врачебной ошибки. Женщина пролежала в могиле 11 дней.
02/16/2018   17:51 Индианка притворялась мужчиной и женилась на девушках ради приданого В индийском штате Уттаракханд полиция арестовала женщину по имени Кришна Сен (Krishna Sen), которая притворялась мужчиной и женилась на девушках ради приданого.
02/16/2018   10:24 Актриса Дженнифер Энистон и ее муж объявили о разводе - СМИ Актеры обручились в 2012 году - спустя семь лет после того, как Энистон развелась с американским актером Брэдом Питтом. Энистон и Теру поженились в 2015 году.
02/15/2018   16:19 Стало известно имя лучшей из лучших актрис Кинокритик Питер Брэдшоу составил список из пяти лучших актрис всех времен, получивших «Оскар» в номинации «Лучшая актриса». Из них он выбрал одну победительницу.
02/15/2018   09:49 Жительница США объявила себя мертвой и нарекла девой Марией Жительница американского штата Теннесси Конни Аллен (Connie Allen) попыталась скрыться от полицейской погони, потерпела фиаско и объяснила свой побег наличием «разрешения от бога».
02/14/2018   12:40 Космонавт Сергей Рязанский опубликовал фото озера Ван по случаю Дня влюбленных Вот такой рисунок приготовило в подарок жителям планеты знаменитое содовое озеро Ван», – написал космонавт.
02/13/2018   10:16 Огромный дикий кабан забрел на территорию школы в Гонконге(Видео) В Гонконге огромный дикий кабан напугал родителей учащихся одной из местных школ, которые столкнулись с ним, когда пришли за детьми после занятий.
02/12/2018   16:32 Школьницам в США запретили отказывать мальчикам в танце Американка пожаловалась на школу, запретившую ее дочери отказывать мальчикам, которые приглашают ее на танец на дискотеке.
02/10/2018   16:37 В США бывшая учительница через суд добивается разрешения на секс с учениками В США бывшая учительница из штата Алабама Чарли Паркер выступает против того, что педагогам нельзя заниматься сексом со своими подопечными.