03/19/2018   17:27 Մոսկվայի Արարատ ՖԱ-ի բժիշկները փրկել են ուղևորներից մեկի կյանքը Երևան թռչելիս «Արարատի» բժշկի և մերսողների ցուցաբերած օգնության շնորհիվ հաջողվել է փրկել ուղևորի կյանքը:
03/19/2018   14:34 Մխիթարյանը լավագույն մարզիկի ավտոմեքենան նվիրաբերեց վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների վերականգնողական կենտրոնին   Հենրիխ Մխիթարյանը 10 լավագույն մարզիկների ցուցակում ընդգրկվելու համար ստացած ավտոմեքենան նվիրաբերել է վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների վերականգնողական կենտրոնին:
03/19/2018   12:29 Դատարանը կալանադրել Է Ջիգարխանյանի նախկին կնոջ մոսկովյան բնակարանը եւ 1 մլն ռուբլի Հետաքննության վարկածով՝ արտիստի նախկին կինը հավաքել եւ մամուլում տեղեկատվություն Է տարածել Ջիգարխանյանի հետ անձնական ու ընտանեկան կյանքի մասին՝ առանց նրա համաձայնության:
03/18/2018   23:10 Անջելինա Ջոլին՝ սեքսուալության եւ իր ծերանալու մասին Անջելինա Ջոլին ներկայացրել է, թե մարդկանց ո՞ր գծերն են  ամենաշատն իրեն գրավում։ Հարցազրույցը հրապարակվել է  InStyle-ում։ «Գեղեցիկ եմ համարում այն մարդկանց, ովքեր չեն ընկնում...
03/17/2018   23:51 Պոռնոդերասանուհուց դատական կարգով պահանջում են 20 մլն դոլար՝ որպես Թրամփին պատճառված վնասի հատուցում ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի փաստաբան Մայքլ Կոենը դատի է տվել պոռնոդերասանուհի Ստեֆանի Քլիֆֆորդին, ով հայտնի է նաև որպես Սթորմի Դենիելս, հաղորդում է Washington Post թերթը: Դենիելսը մեղադրվում է ԱՄՆ...
03/17/2018   13:13 Ամերիկյան կինոակադեմիայի նախագահին մեղադրել են սեքսուալ ոտնձգության մեջ Կինոակադեմիան Բեյլի ոտնձգությունների մասին հայտարարություն է ստացել միանգամից երեք կնոջից
03/16/2018   14:00 Խնդրել է ցուցադրել կուրծքը. Ջենիֆեր Լոպեսը պատմել է, թե ինչպես է առաջին անգամ ոտնգության ենթարկվել Լոպեսը պատմել է, թե ինչպես է սեռական ոտնձգության ենթարկվել, երբ տարիներ առաջ առաջին քայլներ է կատարել և նկարահանվել է ֆիլմում:
03/16/2018   12:38 Հայտարարվել են աշխարհի ամենաթանկ քաղաքները Սինգապուրը հինգերորդ անգամ անընդմեջ գլխավորել Է աշխարհի ամենաթանկ քաղաքների ցանկը
03/16/2018   11:52 Յակուտսկի բնակիչները փնտրում են ինքնաթիռից թափված թանկարժեք ձուլակտորները Բոլոր ձուլակտորներն արդեն հավաքված են, բայց տեղի բնակիչները դեռեւս ակտիվորեն շարունակում են փնտրել
03/15/2018   14:35 Յակուտսկում տոննաներով ոսկի Է թափվել ինքնաթիռից Ինքնաթիռը վերթիռի ժամանակ կորցրել Է լյուկի փեղկը եւ շարունակել թռիչքը՝ ցրիվ տալով ոսկու ձուլակտորները:

05/12/2018   17:07 Шарль Азнавур экстренно госпитализирован во Франции из-за перелома руки 93-летний артист упал у себя дома на юго-востоке Франции и сломал руку.
04/27/2018   09:23 Друг Джигарханяна опровергает информацию об инфаркте и состоянии комы артиста “В последние дни Армен Борисович испытывал слабость. Все это исключительно на нервной почве”, -заявил Согомонян.
04/26/2018   10:14 Медики рассказали о состоянии здоровья Шарля Азнавура Состояние певца Шарля Азнавура, которому в среду стало плохо во время репетиции перед концертом в Санкт-Петербурге, не вызывает опасения у медиков.
04/25/2018   13:45 Жительница Афганистана больше 10 лет притворялась мальчиком ради отца Жительнице Афганистана Ситаре Вафадар (Sitara Wafadar) больше десяти лет приходится притворяться мальчиком по желанию родителей.
04/17/2018   16:57 В США енот перебрал с марихуаной и перестал двигаться Спасатели города Индианаполис, штат Индиана, рассказали о женщине, постучавшейся к ним в участок в два часа ночи с просьбой вылечить домашнего енота.
04/17/2018   11:29 На выставке в Амстердаме показали будку для самоубийств Будка позволит всем желающим уйти из жизни безболезненно, отмечают создатели.
04/14/2018   15:03 Экс-вокалист группы Deep Purple госпитализирован в минскую больницу Тернеру 66 лет. Он заменил в Deep Purple Иэна Гиллана, однако в 1992 году из-за творческих разногласий был уволен.
04/14/2018   11:51 Умер режиссер Милош Форман, снявший фильм “Пролетая над гнездом кукушки" Форману было 86 лет. О причинах и обстоятельствах его смерти пока не сообщается.
04/13/2018   09:12 Крупнейшая в мире акула поплавала в компании туристов(Видео) У побережья мексиканского штата Южная Калифорния сняли на видео огромную китовую акулу, плавающую вместе с людьми.
04/11/2018   14:38 В США завязавший с наркотиками и спиртным козел начал новую жизнь В США козла, которого заставляли употреблять наркотики и алкоголь, отправили на курсы терапевтических животных.