12/28/2024   21:35  |  ԼՐԱՀՈՍ Արփինե Սարգսյանն այցելել է Արարատի մարզի ստորաբաժանումներ ՆԳ նախարար Արփինե Սարգսյանը դեկտեմբերի 27-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել Համայնքային ոստիկանության Արտաշատի բաժնում՝ հայտնում են ՆԳՆ-ից: Մասնակցում էին ՆԳ նախարարի տեղակալները,...
12/28/2024   21:16  |  Քրեական խրոնիկոն Օղակաձև այգում եղբայրները ծեծել են Իրանի քնած քաղաքացուն և հափշտակել գումար Երևանի այգիներից մեկում եղբայրները ծեծել ու թալանել են Իրանի քաղաքացուն, որը քնած է եղել։ «Փաստինֆո»-ի հաղորդմամբ՝ դեպքը տեղի է ունեցել 2024թ․ ամռանը՝ հուլիսի 15-ին, երբ եղբայրները...
12/28/2024   21:00  |  Արտակարգ պատահարներ Առատ ձյուն, բուք, ցածր տեսանելիություն. Վարդենյանց լեռնանցքը որոշ տրանսպորտային միջոցների համար փակ է Դեկտեմբերի 28-ին՝ ժամը 20:10-ի դրությամբ, առատ ձյան, բքի և ցածր տեսանելիության պատճառով Վարդենյաց լեռնանցքը փակ է կցորդով տրանսպորտային միջոցների համար։ Այս մասին տեղեկացնում է «ճանապարհային...
12/28/2024   20:50  |  Միջազգային լրահոս Լավրովը զանգահարել է Բայրամովին. հայտնի է՝ ինչ են քննարկել Ռուսաստանի արտգործնախարար Սերգեյ Լավրովը զանգահարել է Ադրբեջանի արտգործնախարար Ջեյհուն Բայրամովին։ Ինչպես հաղորդում է ՌԴ ԱԳՆ-ն, ի հավելումն այսօր ՌԴ և Ադրբեջանի նախագահների միջև տեղի ունեցած...
12/28/2024   20:40  |  Քաղաքական Արցախից հետո թուրքական աշխարհը փորձելու է հոշոտել Սյունիքը. Դավիթ Անանյան (տեսանյութ) Արցախից հետո՝ թուրքական աշխարհը փորձելու է հոշոտել Սյունիքը։ Այս մասին «Փաստինֆոյի» հետ զրույցում ասաց «DSA խորհրդատվական խումբ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Դավիթ Անանյանը։...
12/28/2024   20:25  |  Քրեական խրոնիկոն «Սա չար, նախանձ, ոչ ադեկվատ մարդու վարքագիծ է». անհայտ անձը վնասել է փաստաբան Հասմիկ Մարտիրոսյանի ավտոմեքենան Անհայտ անձը վնասել է փաստաբան Հասմիկ Մարտիրոսյանի ավտոմեքենան, յուղաներկով վնասել գույքը: Հասմիկ Մարտիրոսյանը «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում հայտնեց, որ հանցագործության մասին հաղորդում է...
12/28/2024   20:09  |  Առողջություն Տղամարդը վարակվել էր սեռավարակով, հարցնում ենք՝ ինչու չես օգտագործել պահպանակ, ասում է՝ զուգընկերուհիս վիրավորվեց՝ «դու ինձ ո՞ւմ տեղն ես դրել». սեքսապաթոլոգ Ներկայումս մենք արձանատգրում ենք սեռական ինֆեկցիաներով հիվանդացության երիտասարդացում: Վաղ սեռական կյանքի սկիզբը նաև որոշակի ռիսկեր է պարունակում սեռավարակով հիվանդանալու՝ «Փաստինֆոյի»...
12/28/2024   20:00  |  Արտակարգ պատահարներ Ապարան-Նիգավան ավտոճանապարհին բեռնատարը չի կարողացել շարունակել ընթացքը, մոտ 30 բեռնատար է կուտակվել Դեկտեմբերի 28-ին, ժամը 13:17-ին Արագածոտնի մարզային փրկարարական վարչության ճգնաժամային կառավարման կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Ապարան-Նիգավան ավտոճանապարհին կցորդիչով բեռնատարը չի կարողանում...
12/28/2024   19:52  |  Միջազգային լրահոս «Իզվեստիա»-ի խմբագիրը զոհվել է ուկրաինական պատերազմում «Իզվեստիա» հեռուստաալիքի խմբագիր Մաքսիմ Ելիսեևը մահացել է Ռուսաստանի զինված ուժերի կողմից իրականացվող «հատուկ ռազմական գործողության» գոտում։ Այս մասին ասվում է...
12/28/2024   19:46  |  Քրեական խրոնիկոն Արամ Երիցյանի մեղադրանքը վերաորակվել է Նախաքննական մարմինը փոխել է եղբորս առաջադրած մեղադրանքն ու պարեկային ծառայողների հետ միջադեպը որակել որպես Ա. Երիցյանի կողմից մարմնական վնասվածք պատճառելու գործողություն (ոչ մեծ ծանրության...

07/29/2024   18:02  |  Политика Главы МИД Армении и Кипра провели переговоры в Никосии Рабочий визит министра иностранных дел Армении Арарата Мирзояна на Кипр продолжился двусторонними обсуждениями с его киприотским коллегой.
07/29/2024   17:56  |  Международные новости Азербайджанский солдат покончил с собой в оккупированном Арцахе Азербайджанский военнослужащий совершил суицид в оккупированном Карвачаре.
07/29/2024   17:48  |  Чрезвычайное просшествие Грузовик сбил трех пешеходов в Ереване, двое погибли, еще один госпитализирован - shamshyan.com Собравшиеся на месте инцидента заявили, что погибшие – супруги, а пострадавший – их сын.
07/29/2024   17:09  |  Международные новости 30 человек госпитализированы после схода поезда с рельсов под Волгоградом Ранее сообщалось, что в Волгоградской области произошло столкновение пассажирского поезда №491 Казань - Адлер с грузовиком, в результате с рельсов сошли девять вагонов и электровоз.
07/29/2024   16:48  |  Криминальная хроника Уголовное преследование начато в отношении "Алика Норатусского", проходят обыски Уголовное преследование инициировано в отношении трех человек, в том числе Алика Бандуряна, известного по прозвищу "Алик Норатусский".
07/29/2024   16:25  |  Из жизни "Без вина виноватая": женщина рассказала, почему она постоянно пьяна без употребления спиртного Женщина рассказала о причине своего вечно «пьяного» состояния
07/29/2024   15:58  |  Международные новости В Минобороны Азербайджана обвинили Эрдогана во лжи Баку задели слова Эодогана, фактически поставившего под сомнение самостоятельность Азербайджана и способность воевать в одиночку.
07/29/2024   15:22  |  Политика Экс-директор Общественного радио Армении Гарегин Хумарян сообщил о намерении обратиться в суд Хумарян заявил, что итоги конкурса на замещение вакантной должности директора Общественного радио Армении стали следствием административно-правовых трюков.
07/29/2024   14:57  |  Международные новости "Этот парень совсем спятил": В Нидерландах призвали выгнать Турцию из НАТО из-за слов Эрдогана В Нидерландах призвали выгнать Турцию из НАТО.
07/29/2024   14:46  |  Интервью Не все зависит от США: действуют через партнеров - Мигран Шахзадеян Вопрос подписания мирного договора политолог назвал “сложной проблемой”.