Ծաղկաձոր ապօրինի սեփականաշնորհված հողամասի նկատմամբ վերականգնվել է ՀՀ սեփականության իրավունքը․ Փաշինյանը կրկին դատական ակտերից է խոսում 01/20/2025   12:00  |  ԼՐԱՀՈՍ
Դատարանի վճռով Ծաղկաձոր համայնքում 37 միլիոն մոտարկված արժեքով 20 հազար 21 քառակուսի մետր ապօրինի սեփականաշնորհված հողամասի նկատմամբ վերականգնվել է Հայաստանի Հանրապետության սեփականության իրավունքը: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Նիկոլ Փաշինյանը։
08:26 18/01/2025  |  ՄամուլՁվածեղ պատրաստող բռնապետը ստիպում է իրեն տեսնելիս ոտքի կանգնել. «Ժողովուրդ»
08:23 18/01/2025  |  ՄամուլՓաշինյանը՝ երկու քարի արանքում․ «Հրապարակ»
08:18 18/01/2025  |  ՄամուլՆիկոլ Փաշինյանի նոր վախերը․ «Հրապարակ»
08:12 18/01/2025  |  ՄամուլՏուգանվելու նոր թեմա են մտածել․ «Հրապարակ»
08:07 18/01/2025  |  ՄամուլԻնչու ՀՀ վարչապետը չի հրավիրվել ինաուգուրացիային․ «Հրապարակ»
18:48 17/01/2025  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետի գլխավորությամբ քննարկվել են Հակակոռուպցիոն ռազմավարության շրջանակում իրականացված աշխատանքները
14:42 17/01/2025  |  ԼՐԱՀՈՍԴպրոցը երեխաներին պետք է սովորեցնի լավ ապրել. վարչապետը ներկա է գտնվել Փարաքարի նորակառույց միջնակարգ դպրոցի բացմանը
08:18 17/01/2025  |  ՄամուլԱրցախցի պատգամավորները անընդունելի են համարում ԵԱՀԿ ՄԽ-ի լուծարման վերաբերյալ Փաշինյանի մտադրությունը․ «Ժողովուրդ»

Пашинян сообщил о восстановлении права собственности Армении на земельный участок в Цахкадзоре 01/20/2025   12:39  |  Лента новостей
Решением суда восстановлено право собственности Республики Армения на незаконно приватизированный земельный участок площадью 20 021 кв. м. в общине Цахкадзор. Об этом сообщил премьер-министр Армении Никол Пашинян на своей странице в Facebook, сопроводив запись хештэгом #покрупицам
Он добавил, что приблизительная стоимость упомянутого земельного участка составляет 37 млн. драмов.
11:55 08/01/2025  |  Гражданское правоГенпрокуратура Армении требует конфисковать у экс-мэра Ванадзора 7 единиц недвижимости и более 165 млн драмов
11:46 08/01/2025  |  ПолитикаСтали известны имена кандидатов на пост замгенпрокурора Армении, курирующего сферу конфискации незаконного имущества