Նույնիսկ երրորդ երկրների հետ փաստաթղթերում ամրագրումներ անելիս Հայաստանի իշխանությունը շարունակում է հայկական շահերի զոհաբերությունը. Աբրահամյան
01/16/2025 10:28
Սիրո Ամիրխանյանը նշանակվել է գլխավոր հարկադիր կատարող
01/16/2025 10:25
Ավտոպահեստամասերի խանութն ու կից կայանած «Kia» մակնիշի ավտոմեքենան այրվել են
01/16/2025 10:22
Փրկարարներն արգելափակումից դուրս են բերել 9 ավտոմեքենա և 16 քաղաքացու ցուցաբերել օգնություն
01/16/2025 10:20
Հրդեհ՝ Վշտունի փողոցում. երեք տուժած հոսպիտալացվել է բժշկական կենտրոն
01/16/2025 08:37
Ագրարային համալսարանի գույքահարկի գծով պարտքը հասել է 547 միլիոն դրամի․«Հրապարակ»
01/16/2025 08:31
Լավ պահերը մի քանի անգամ է կրկնում․ «Հրապարակ»
01/16/2025 08:28
Նոր ֆորմատի փնտրտուքներով․ «Հրապարակ»
01/16/2025 08:26
Հայաստանը չպետք է վերածվի հակառուսական և հակաիրանական պլացդարմի. «Փաստ»
Փրկարարներն արգելափակումից դուրս են բերել 9 ավտոմեքենա և 16 քաղաքացու ցուցաբերել օգնություն 01/16/2025 10:22 | Արտակարգ պատահարներ
Հունվարի 14-15-ը ՆԳՆ ՓԾ Կոտայքի, Արագածոտնի և Գեղարքունիքի մարզային փրկարարական վարչությունների ճգնաժամային կառավարման կենտրոններ ահազանգեր են ստացվել արգելափակված ավտոմեքենաների վերաբերյալ։
Մասնավորապես՝ Հրազդան, Չարենցավան քաղաքներում, Միրաք, Շղարշիկ, Ծաղկահովիտ գյուղերում, Վարդենյաց լեռնանցքում, Բյուրականից «Ամբերդ ամրոց» տանող և Քուչակ-Եղիպատրուշ ավտոճանապարհներին:
Դեպքի վայր ժամանած փրկարարներն արգելափակումից դուրս են բերել 9 ավտոմեքենա և 16 քաղաքացու ցուցաբերել համապատասխան օգնություն։

Спасатели в Армении вызволили из затора 9 автомобилей и оказали помощь 16 гражданам 01/16/2025   10:45  |  Чрезвычайное просшествие
Спасатели вызволили из затора 9 автомобилей, застрявших на дорогах в Армении. Как сообщает Спасательная служба МВД Армении, сигналы о происшествиях в Котайкской, Арагацотнской и Гегаркуникской областях поступали 14-15 января.
В частности, происшествия зафиксированы в городах Раздан, Чаренцаван, в селах Мирак, Шгаршик, Цахкаовит, на перевале Варденяц, на дороге, ведущей от Бюракана к крепости "Амберд" и на трассе Кучак-Египатруш.
Прибывшие на место спасатели вызволили из затора 9 автомобилей, 16 гражданам была оказана соответствующая помощь.