Պետությանն է վերադարձվել Իսակովի պողոտայում գտնվող շուրջ 3.8 միլիարդ դրամ արժեքով հասարակական տարածք և հողամաս. Փաշինյան 01/03/2025   11:04  |  Քաղաքական
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը #հատիկառհատիկ հեշթեգով հերթեկան ֆեյսբուքյան գրառումն է կատարել՝ հայտնելով.
«Դատարանի որոշմամբ (հաշտության համաձայնությամբ) պետությանն է վերադարձվել Երևան քաղաքի Ծովակալ Իսակովի 25/2 հասցեում գտնվող 34.76 քմ մակերեսով հասարակական տարածքը և բնակավայրերի նշանակության 2.1 հա մակերեսով հողամասը, 3.8 միլիարդ դրամ մոտարկված արժեքով»:
08:13 28/12/2024  |  Մամուլ«Փաշինյանը դուրս է եկել տանից եւ դարձել Խաչատուր Աբովյան»․ «Հրապարակ»
17:11 27/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը կարող է ամանորյա նվեր անել ժողովրդին. Որը կլինի դա՝ ըստ նախկին արտգործնախարարի (տեսանյութ)
13:01 27/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն արտահերթ ընտրությունների գնալու ռիսկ չունի, հերթականին էլ մենք չենք թողնի․ Բագրատ Սրբազան
19:05 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը թվարկել է ԵԱՏՄ-ի շրջանակներում Հայաստանի առաջնահերթությունները
17:50 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՎլադիմիրովիչ, թե Վովաեւիչ. Պուտինը հեռավար դիմեց Փաշինյանին (տեսանյութ)
16:56 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը Ստեփան Խաչատրյանին ազատել է քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահի տեղակալի պաշտոնից
16:50 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը կադրեր է հրապարակել, թե ինչ է դիմակով պատրաստվում առցանց մասնակցել ԵԱՏՄ նիստին
16:00 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանի կինը՝ համավարակի բռնկման պոտենցիալ աղբյուր
15:20 26/12/2024  |  ՄեկնաբանությունԴուք ի՞նչ եք արել, Նիկո՛լ․․․ Հայտարարել եք, որ Ղարաբաղը Հայաստան է ու վերջ. Նորիկյան
15:08 26/12/2024  |  ԼՐԱՀՈՍԵԱՏՄ բարձրագույն խորհրդի նիստին Փաշինյանը մասնակցում է առցանց՝ ուղիղ միացում Սանկտ Պետերբուրգից

Пашинян сообщил о возвращении государству общественной территории и земельного участка стоимостью около 3,8 млрд. драмов 01/03/2025 11:51 | Политика
Премьер-министр Армении Никол Пашинян сообщил о возвращении государству общественной территории и земельного участка на улице адмирала Исакова Ереване. Свой пост в соцсети Facebook Пашинян сопроводил хэштегом "#по крупицам".
"Решением суда (мировым соглашением) государству возвращены общественная территория площадью 34,76 кв.м. и земельный участок жилищного назначения площадью 2,1 га, расположенные по адресу: г. Ереван, пр. Адмирала Исакова, 25/2", - написал Пашинян.