Արգիշտի Քյարամյանի հրաժարականի դիմում գրելու մասին օրվա ընթացքում հայտարարություն կլինի. ՔԿ-ից փաստացի չեն հերքում 11/18/2024   10:25  |  Քաղաքական
ՔԿ-ն փաստացի չի հերքում՝ ՔԿ նախագահ Արգիշտի Քյարամյանի հրաժարականի դիմումի մասին լուրը։
«Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում ՔԿ-ից նշեցին, որ այս պահին ոչինչ չեն կարող ասել, այսօրվա ընթացքում համապատասխան հայտարարությամբ հանդես կգան։
Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ պաշտոնապես հաստատվել էր ՀԿԿ նախագահ Սասուն Խաչատրյանի և ԲԴԽ նախագահ Կարեն Անդրեասյանի հրաժարականի մասին։
23:01 17/11/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՄամուլը գրում է ՔԿ նախագահ Արգիշտի Քյարամյանի ու ՆԳՆ նախարար Վահե Ղազարյանի հրաժարականի մասին ևս
08:20 12/11/2024  |  ՄամուլԵրկու նախագիծ՝ Քյարամյանի թեմայով․ «Հրապարակ»
08:17 08/11/2024  |  ՄամուլՔյարամյանի թեման չի փակվում․ «Հրապարակ»
15:23 04/11/2024  |  ԼՐԱՀՈՍԱրգիշտի Քյարամյանը պարկեշտ անձնավորություն է. Ալեն Սիմոնյան
19:59 01/11/2024  |  Մարզական«Նոա»-«Ուրարտու» հանդիպումն ընդհատվել է. երկրպագուները մուտք են գործել մարզադաշտ՝ հրաժարականի պահանջով (տեսանյութ)
08:09 31/10/2024  |  ՄամուլՔյարամյանը չի վիրավորել՝ օրհնել է․ «Հրապարակ»
13:42 30/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՏիգրան Առաքելյանին խոշտանգելու գործով Արգիշտի Քյարամյանը չի հարցաքննվել․ գործը կարճվել է
13:23 30/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՄեդալների հարցով հաշվառում չի արվում․ Արգիշտի Քյարամյանը չի դնում ու գրում, թե որ թվականին ինչ մեդալ է ստացել ու ինչի համար
13:07 30/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍԻնչ ասել եմ՝ փաստերով հիմնավորվող են, ափսոսանք եմ հայտնում ԱԺ-ում տեղի ունեցած միջադեպի համար․ Քյարամյան

В течение дня будет заявление: СК Армении фактически не опровергает об отставке Аргишти Кярамяна 11/18/2024 10:35 | Политика
Следственный комитет Армении фактически не опровергает информацию об отставке председателя СК Аргишти Кярамяна.
Как сообщили "ФактИнфо" в беседе с СК, на данный момент сообщить ничего не могут, в течение сегодняшнего дня ведомство выступит с соответствующим заявлением.
Напомним, ранее подтвердилась информация об отставке Сасуна Хачатряна с поста Антикоррупционного комитета Армении. О своей отставке сегодня официально объявил также председатель Высшего судебного совета Армении Карен Андреасян.