Ռուբեն Հակոբյանը ԱԺ շենքից դուրս է բերվել Ալեն Սիմոնյանի հասցեին արված արտահայտությունների համար․ Ալեն Սիմոնյանի խոսնակը մանրամասնում է 10/17/2024   15:59  |  Մեկնաբանություն
Ռուբեն Հակոբյանը ԱԺ շենքից դուրս է բերվել ՀՀ ԱԺ նախագահի հանդեպ թույլ տված անձնական վիրավորական արտահայտությունների, ԱԺ-ն որպես ինստիտուտ անարգելու ու երկրի օրենսդրական մարմնում ցուցաբերած լկտի պահվածքի համար։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ նախագահի մամուլի խոսնակ Մովսես Հարությունյանը՝ նշելով․ որ նման պահվածքը երբեք չի հանդուրժվել, չի հանդուրժելու նաև ապագայում ու որևէ դեպքում չի մնալու անարձագանք։
15:09 17/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՎիճաբանություն՝ Ռուբեն Հակոբյանի և ԱԺ անվտանգության աշխատակիցների միջև
13:43 23/09/2024  |  ՄեկնաբանությունՏգետ քաղաքականության արդյունքում այսօր ունենք գլխատված Արցախ ու արյունածոր վերքի վերածված Հայաստան, որտեղ ամենաապահով դպրոցը, պարզվում է, Կիրանցում է…Հակոբյան
23:41 09/09/2024  |  Սոցիալական ցանցերՀայաստանը «ԱՊԱԳԱ ԿԱ»-ի ճիրաններում 2․ Հակոբյան
19:35 27/05/2024  |  Սոցիալական ցանցերԱշոտ, կեցցե՛ս… Քեզ պահեցիր տղամարդավարի, դաշնակցականին վայել․ Հակոբյան
16:04 30/04/2024  |  Սոցիալական ցանցերՄայիսի 15-ից հետո դրսի թշնամին ներսի թշնամու ստորագրությամբ-թույլտվությամբ Տավուշում յուրովի սահմանագծում է պատրաստվում իրակացնել. Հակոբյան
18:52 09/04/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՄարդու ապրելը չի գալիս, երբ աչքերը բացում է՝ տեսնում է ինչ վիճակում է ապրում. Հակոբյան
14:54 19/01/2024  |  ՄեկնաբանությունԻնչպես ազատվել ազգակործանից՝ ըստ Ռուբեն Հակոբյանի
17:58 12/01/2024  |  ՄեկնաբանությունԱյո՛, թշնամին հարձակման է պատրաստվում. Հակոբյան
20:44 25/09/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԷրդողանը հայտարարեց, որ Զանգեզուրի միջանցքի հարցով իրենց մտահոգում է Իրանի դիրքորոշումը, իսկ Հայաստանի իշխանությունների մասով՝ հարցը լուծված է...Հակոբյան

Рубена Акопяна вывели из-за оскорблений в адрес Алена Симоняна – пресс-секретарь спикера НС об инциденте в парламенте 10/17/2024 16:32 | Комментарий
Пресс-секретарь председателя Национального Собрания Армении Мовсес Арутюнян прокомментировал недавний инцидент в парламенте.
“Участник парламентских слушаний Рубен Акопян был выведен из здания Национального собрания за личные оскорбительные высказывания в адрес председателя Национального Собрания РА, оскорбление НС как института и наглое поведение в законодательном органе страны”, - написал на своей странице в Facebook Мовсес Арутюнян в ответ на запросы СМИ.
Он отметил, что с подобным поведением никогда не мирились и не будут мириться и в будущем, и оно ни в коем случае не останется без ответа.