Նիկոլ Փաշինյանի հեծանիվը հասել է Փարիզ (տեսանյութ) 10/04/2024   13:23  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանը հեծանիվ է վարել նաեւ Փարիզում, ինչի մասին պատմող կադրերը հրապարակել է իր սոցիալական էջերում։
«Աղջամուղջը Փարիզում»,- տեսանյութին կից գրել է նա։
08:18 04/10/2024  |  ՄամուլՆախարարի փնտրտուքը շարունակվում է․ «Հրապարակ»
14:27 03/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետն աշխատանքային այցով ժամանել է Ֆրանսիա
10:40 03/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Գերմանիայի կանցլեր Օլաֆ Շոլցին
17:01 02/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց, որ ինքն է արգելել ընդդիմադիրներին թույլ տալ ծանոթանալ խաղաղության պայմանագրին (տեսանյութ)
16:54 02/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետը Երևանի թատրոնի և կինոյի պետական ​​ինստիտուտի ուսանողներին և դասախոսական կազմին է ներկայացրել «Ակադեմիական քաղաք» -ի արվեստի կլաստերը
18:19 01/10/2024Կայացել է ՀՀ վարչապետի և ԻԻՀ նախագահի առաջին տեղակալի հանդիպումը
17:06 01/10/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՀայտարարությունները, թե ՀՀ-ն համաձայնել է, որ երրորդ երկրները պետք է ապահովեն իր տարածքում հաղորդակցությունների անվտանգությունը, իրականության խեղաթյուրում են. վարչապետ

Пашинян прокатился на велосипеде по улицам Парижа(ВИДЕО) 10/04/2024   13:33  |  Лента новостей
Премьер-министр Армении Никол Пашинян прокатился на велосипеде по улицам Парижа. Кадры своего велопроменада он выложил в соцсети.
“Сумерки в Париже”, - подписал видео Пашинян.
Напомним, Пашинян находится в Париже с рабочим визитом. Накануне он провел встречи с президентом Франции Эммануэлем Макроном и премьер-министром Мишелем Барнье.
Пашинян посетил в Париже культурный центр Centquatre-Paris, где в рамках саммита Международной организации Франкофонии действует “Деревня франкофонии” и осмотрел новое здание посольства Армении во Франции.
Пашинян также примет участие в очередном саммите Международной организации Франкофонии, который пройдет 4-5 октября.