Հեծանիվը համերաշխություն է, հեծանիվը ներշնչանք է, հեծանիվը հաճույք է․ Փաշինյանը կրկին հեծանիվ է վարել 06/14/2024 11:13 | ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանն այսօր վաղ առավոտյան կրկին հեծանիվ է վարել, ինչի մասին տեսանյութ է հրապարակել ինստագրամում՝ կից գրելով։
«Այսօր տեղի ունեցավ մեր երկրորդ հեծանվային զբոսանքը Երեւանում՝ 15 կմ: Հեծանիվը համերաշխություն է, հեծանիվը ներշնչանք է, հեծանիվը հաճույք է։ Կեցցե’ հեծանիվը
Բոլոր նրանք, ովքեր ուզում են միանալ մեր հեծանվային ակումբին, թող իրենց անուն ազգանունը, հեռախոսի համարը եւ հեծանիվի հետ իրենց լուսանկարն ուղարկեն [email protected] էլ . հասցեով»։

"Велосипед – солидарность и вдохновение": Пашинян вновь прокатился по Еревану в компании сограждан 06/14/2024   11:46  |  Social Media
Сегодня состоялась вторая велопрогулка премьер-министра Армении Никола Пашиняна по Еревану в компании с  гражданами. Участники утреннего велопроменада преодолели 15 км. Видео велопробега Пашинян опубликовал в соцсети.
"Велосипед – солидарность, велосипед – вдохновение, велосипед – удовольствие. Да здравствует велосипед!»- пишет премьер в своих соцсетях.
Всем желающим присодиниться к участникам велоклуба во главе с Пашиняном, необходимо отправить  данные с указанием имени и фамилии, номера телефона и свою фотографию на фоне велосипеда на адрес электронной почты [email protected].