Խորհրդավոր շշուկն օգնել է կնոջը խոշոր գումար շահել 05/28/2024   17:52  |  Միջազգային լրահոս
Թաիլանդում մի կին պատմել է, որ վիճակախաղով մեծ գումար է շահել տաճարում առեղծվածային շշուկի շնորհիվ։ Այս մասին գրել է The Thaiger-ը։
Սուրին նահանգի 52-ամյա բնակչուհին պատմել է, որ ապրիլին մաքրելիս է եղել բուդդայական տաճարը, որից հետո պառկել է հանգստանալու։ Կիսաննջած ժամանակ կինը շշուկ է լսել, որն ասել է, թե ինքը կհարստանա, եթե 205691 համարի վիճակախաղի տոմսը գնի։ Կինը սթափվել է և անմիջապես գնացել շուկա՝ կատարելու անտեսանելի բարերարի կամքը։
205691 համարի տոմսը ոչ մի տեղ չգտնելով՝ նա գնել է 205690 համարը։ Ավելի ուշ կինը որոշել է ստուգել այն, և պարզվել է, որ նա ջեքփոթ է խփել մայիսի 16-ի խաղարկության ժամանակ։
Թաիլանդուհի հստակ չգիտի, թե որքան է շահել, սակայն նա մտադիր է այդ գումարն օգտագործել հայրական տունը վերանորոգելու համար։ Նա կնվիրաբերի գումարի մի մասը, իսկ մնացածը կպահի ապագայի համար։
17:22 24/04/2024  |  Միջազգային լրահոսՏղամարդը աղավնիների պատճառով իր հղի կնոջը կապել է անկողնում ու այրել տունը
18:24 15/04/2024  |  Հետաքրքիր է իմանալՀայտնաբերվել են մոլորակի ամենաառաջին մարդկանց մնացորդները, որոնք 1,86 միլիոն տարվա վաղեմություն ունեն
18:24 05/04/2024  |  ԱնցուդարձPlus-size մոդելը բողոքել է, որ տղամարդիկ իր հետ չեն հանդիպում, քանի որ ինքը չափազանց գեղեցիկ է
19:00 04/04/2024  |  Հետաքրքիր է իմանալԾերացման դեմ պայքարում հետազոտողները նոր բացահայտում են արել
18:47 02/04/2024  |  ԱնցուդարձԵրգերի տեքստերը 40 տարվա ընթացքում դարձել են ավելի պարզ ու միապաղաղ. հետազոտություն

Таинственный шепот помог женщине разбогатеть 05/28/2024   17:29  |  Из жизни
В Таиланде женщина заявила, что выиграла крупную сумму в лотерею благодаря таинственному шепоту в храме, передает Lenta.ru со ссылкой на The Thaiger.
52-летняя жительница провинции Сурин рассказала, что в апреле убиралась в буддийском храме и прилегла отдохнуть. В полусне тайка услышала шепот, который сказал, что она разбогатеет, если купит лотерейный билет на выигрышный номер 205691. Женщина проснулась и сразу же отправилась на рынок, чтобы исполнить волю невидимого благожелателя.
Однако билетов на номер 205691 нигде не было, и она купила билет на номер 205690. Тайка расстроилась, что ей не удалось поступить в соответствии с потусторонним советом, забросила билет в сумку и вскоре забыла о нем. В конце мая она пошла покупать новую сумку и нашла в старой тот самый билет. Женщина решила проверить его, и оказалось, что он сорвал джекпот на розыгрыше 16 мая.
Тайка не сказала, какую именно сумму выиграла, однако собирается потратить деньги на ремонт дома своего отца. Часть суммы она пожертвует, а остальное отложит на будущее.
17:13 31/01/2024  |  Из жизниАмериканка случайно поучаствовала в новой лотерее и выиграла миллион долларов
11:33 30/01/2024  |  Из жизниАмериканка выиграла в лотерею $265 тыс., выбрав числа по возрасту внуков