«Դու ուրիշ հերոսի անուն չգիտե՞ս»․ երկրորդ նախագահի գրասենյակի ղեկավարը՝ Նիկոլ Փաշինյանին 05/07/2024   18:08  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Կպատասխանեմ իրեն մատչելի աղբյուրից՝ դու ուրիշ հերոսի անուն չգիտե՞ս»,- Yerevan.Today-ին նման մեկնաբանություն տվեց ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակի ղեկավար Բագրատ Միկոյանը՝ ի պատասխան Նիկոլ Փաշինյանի՝ ասուլիսում հնչեցրած մտքի։
Հիշեցնենք, որ անդրադառնալով Տավուշից մեկնարկած՝ Բագրատ սրբազանի առաջնորդած երթին, Նիկոլ Փաշինյանը մամուլի ասուլիսում ասել էր․ «Գործընթացի առաջնորդը Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսն է, իսկ թիվ 1 շահառուն «Հայաստան» դաշինքի ղեկավար Ռոբերտ Քոչարյանը»:
16:46 07/05/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՔՊ-ի թիմը շատ կուռ է, Էդ ով է՝ ում որտեղից կապած պահում, որ չմիանան շարժմանը. Փաշինյան
16:03 07/05/2024  |  ԼՐԱՀՈՍԷրդողանի երդմնակալությանը մասնակցեցի, որովհետև հրավեր էի ստացել, Պուտինից հրավեր ոնց որ չեմ ստացել. Փաշինյան
15:50 07/05/2024  |  ԼՐԱՀՈՍԻշխանությունն անտե՞ր ա, որ տամ ձեզ. հոգևորականները բացահայտ պատերազմ են քարոզում. Փաշինյան
15:23 07/05/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը համաձայն է մինչև նոյեմբեր Ադրբեջանի հետ խաղաղության պայմանագիր կնքելու գաղափարին

"Другого героя не знаешь?" - в офисе Кочаряна отреагировали на заявление Пашиняна 05/08/2024   10:04  |  Лента новостей
Я отвечу ему фразой из доступного источника: а имени другого героя не знаешь? Так руководитель офиса второго президента Армении Роберта Кочаряна Баграт Микоян в беседе с Yerevan.today прокомментировал мысль премьера Никола Пашиняна, озвученную сегодня на пресс-конференции.
Напомним, Никол Пашинян, коснувшись шествия во главе с Багратом Србазаном, стартовавшего из Тавуша, заявил, что «лидером движения является Католикос Всех Армян, а бенефициаром номер один — глава блока «Айастан» Роберт Кочарян».
11:24 03/05/2024  |  ПрессаРоберт Кочарян призвал депутатов фракции "Армения" к активности в парламенте и уличной борьбе - газета "Жоговурд"