Կարող եմ երաշխավորել, դուք ինձնից կլսեք միայն ճշմարտությունը, ուրիշ ոչ մի բան. Փաշինյանը՝ ոսկեպարցիներին 04/18/2024   11:11  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ես կարող եմ միայն մի բան երաշխավորել, դուք ինձնից կլսեք միայն ճշմարտությունը, ուրիշ ոչ մի բան։ Այս մասին Ոսկեպարում բնակիչների հետ հանդիպմանն ասել է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«Եթե իմ ասածից տարբերվող բան կլինի՝ ես կգամ ու ձեզ անձանբ դա կասեմ, որովհետև առաջին շահառուն դուք եք, եթե ինչ որ պրոբլեմատիկ բան լինի՝ մենք ձեզ հետ խոսելու ենք մի լեզվով, դա ճշմարտության լեզուն է, ոչ մի բան չենք պահելու»։
11:06 18/04/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՄենք էլ, Ադրբեջանն էլ 30 տարի բեսպրեդելի մեջ ենք եղել, հիմա ասում ենք՝ պետք ա դա վերացնենք. Փաշինյան
16:23 17/04/2024  |  ՄեկնաբանությունՆիկոլ Փաշինյանին որոշ աղբյուրների կողմից վերագրվում են տարբեր հայտարարություններ, որոնք չեն հաստատվել՝ պաշտոնապես հերքվում են. Բաղդասարյան

Правду и ничего, кроме правды: Пашинян заявил жителям Воскепара, что может гарантировать только одно 04/18/2024   12:40  |  Лента новостей
Я могу гарантировать только одно: вы услышите от меня только правду и ничего больше. Об этом заявил премьер-министр РА Никол Пашинян на встрече с жителями Воскепара.
"Если  что-то будет разниться с тем,  что я сказал, то я приду и скажу вам это лично, потому что первым бенефициаром являетесь вы. Если будет что-то проблематичное, то мы будем говорить с вами на одном языке, на языке истины, мы ничего не станем скрывать", - сказал он.