Նիկոլ Փաշինյանին որոշ աղբյուրների կողմից վերագրվում են տարբեր հայտարարություններ, որոնք չեն հաստատվել՝ պաշտոնապես հերքվում են. Բաղդասարյան 04/17/2024 16:23 | Մեկնաբանություն
Ոսկեպար, Կիրանց, Բերքաբեր գյուղերում այսօր տեղի ունեցած հանդիպումներից հետո, վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին որոշ աղբյուրների կողմից վերագրվում են տարբեր հայտարարություններ։ Այս մասին հայտնում է ՀՀ վաքրչապետի խոսնակ Նազելի Բաղդասարյանը.
«Որեւէ հայտարարություն, որը չի հնչել կամ հաստավել վարչապետի կամ նրան ներկայացնելու իրավասություն ունեցող պաշտոնյայի, պետական մարմնի կողմից՝ պաշտոնապես հերքվում է»։

Багдасарян отреагировала на заявления, приписываемые Пашиняну после встреч в Воскепаре, Киранце и Беркабере 04/17/2024   16:48  |  Комментарий
После сегодняшних встреч в селах Воскепар, Киранц и Беркабер некоторые источники стали приписывать премьер-министру Николу Пашиняну различные заявления. Об этом написала пресс-секретарь премьера Армении Назели Багдасарян на своей странице в Facebook.
"Любое заявление, которое не было сделано или не было подтверждено премьер-министром или уполномоченным представлять его должностным лицом, государственным органом, официально опровергается", - отметила она.