Փաշինյանը ոսկեպարցիներին ներկայացրել է սահմանազատման գործընթացի առկա իրավիճակը 04/17/2024 13:44 | Մեկնաբանություն
ՀՀ վարչապետի մամուլի խոսնակը մանրամասներ է ներկայացրել Ոսկեպարի բնակիչների հետ Փաշինյանի հանդիպման ժամանակ քննարկված հարցերի մասին։
«Ոսկեպարում վարչապետը տեղի բնակիչներին ներկայացրել է Ադրբեջանի հետ խաղաղության՝ ներառյալ սահմանազատման գործընթացում առկա իրավիճակը։
Հաջորդիվ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը պատասխանել է ոսկեպարցիների հարցերին»,- հայտնել է Նազելի Բաղդասարյանը։
Նշենք, որ Փաշինյանի հանդիպմանը հնարավորություն չի տրվել բոլոր բնակիչներին մասնակցել, այլ ընտրողաբար, որոնց ձեռքից վերցրել են նաեւ հեռախոսները։

Пресс-секретарь премьера Армении представила некоторые подробности о встрече Пашиняна с жителями Воскепара 04/17/2024   14:27  |  Лента новостей
Пресс-секретарь премьер-министра Армении представила некоторые подробности о встрече Пашиняна  с жителями Воскепара.
"В Воскепаре премьер представил местным жителям нынешнюю ситуацию с мирным процессом, в том числе по линии делимитации границы с Азербайджаном. Затем премьер Никол Пашинян ответил на вопросы воскепарцев", - написала Назели Багдасарян на своей странице в Facebook.
Отметим, что не всем жителям была предоставлена возможность участвовать во встрече Пашиняна, а у тех, кто присутствовал на встрече, забрали телефоны.