ԱԺ արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովում հանդիպում է տեղի ունենալու Արարատ Միրզոյանի հետ 03/15/2024 10:51 | Քաղաքական
«Փաստինֆոյի» տեղեկություններով՝ այսօր ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովում աշխատանքային քննարկում է տեղի ունենալու ՀՀ ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանի հետ։
Հանդիպմանը կմասնակցեն նաև ընդդիմադիր խմբակցությունների անդամները։
Թե հատկապես ինչի շուրջ է տեղի ունենալու քննարկումը՝ դեռ հայտնի չէ։
Հիշեցնենք, որ մարտի 13-ին ԱԺ պաշտպանության և անվտանգության հարցերով հանձնաժողովում կրկին փակ ձևաչափով հանդիպում էր տեղի ունեցել ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի հետ։ Հանդիպմանը մասնակցում էին նաև պաշտպանության փոխնախարարները։

В парламенте Армении пройдет закрытая встреча с участием главы МИД Арарата Мирзояна 03/15/2024   10:59  |  Политика
По сведениям "ФактИнфо", сегодня в постоянной комиссии Национального Собрания Армении по внешним связям пройдет рабочее обсуждение с участием министра иностранных дел РА Арарата Мирзояна.
Встреча пройдет в закрытом формате. В ней также примут участие члены оппозиционных фракций. О чем именно пойдет речь, пока не известно.
Напомним, 13 марта в постоянной комиссии НС Армении по вопросам обороны и безопасности также состоялась дискуссия с участием главы Минобороны РА Сурена Папикяна. Она также прошла в закрытом режиме. Во встрече участвовали также заместители министра обороны.