80-ամյա կինը սիրային հարաբերություններ է սկսել 24-ամյա տաքսիստի հետ 02/15/2024   15:26  |  Անցուդարձ
Տանզանիայից 80-ամյա կինը սիրային հարաբերություններ է սկսել իրենից 56 տարով փոքր տաքսու վարորդի հետ։ Այս մասին հայտնում է Daily Mirror-ը։
24-ամյա Ջորջը և 80-ամյա այրի Քեթրին Թոմասը միմյանց հանդիպել են Դար էս Սալաամում, երբ կինը նստել է նրա մոտոցիկլետ-տաքսին: Այդ օրը Թոմասը երեք օրով հեռանում էր քաղաքից և մոռացավ իր պայուսակը, որտեղ վեց միլիոն տանզանական շիլլինգ էր: Հաջորդ օրը տաքսու վարորդը վերադարձել է Թոմասի տուն, սակայն նրան չի գտել։ «Երբ վերադարձա, նա բերեց իմ գումարը, ինչով էլ շահեց իմ սիրտը։ Ինձ պետք էր, որ ինձ սիրեն»,- ասել է Թոմասը:
Մոռացված գումարը ստանալով՝ կինն այնքան է ոգևորվել, որ առաջինն ինքն է քայլ արել՝ խնդրելով Ջորջին հանդիպել իր հետ։
«Դրա մասին մտածելու համար որոշ ժամանակ պահանջվեց, բայց ես ասացի՝ այո: Քննադատները զարմանում են, թե ինչու եմ ես սիրում տատիկիս հասակակից մեկին, բայց դա ինձ չի հետաքրքրում», - մեկնաբանում է Ջորջը:
Քեթրինը Ջորջին ծանոթացրել է իր հինգ երեխաների հետ՝ 35-ից 43 տարեկան։ Նրանց զարմացրել է զույգի տարիքային տարբերությունը, սակայն նրանք ընդունել են մոր ընտրությունը։
Իսկ ահա Ջորջի հարազատներին այս միությունն իսկապես ցնցել է։ Նրա քույրը՝ Մերին, միայն վերջերս է սկսել հաշտվել եղբոր նոր ընկերուհու հետ, սակայն կարծում է, որ սիրահարները «խելագարությունը սիրո հետ են շփոթում»։
Շատ ծանոթներ և առցանց օգտատերեր մեղադրում են Ջորջին Թոմասի փողերով հետաքրքրվելու մեջ, սակայն տարեց կինն ասում է, որ իրենց միության հասցեին քննադատության պատճառն այն է, որ մարդիկ «միշտ ուզում են ինչ-որ լավ բան ոչնչացնել»։ Նրա խոսքով՝ առանց Ջորջի իր կյանքն անիմաստ կլիներ։
17:51 14/02/2024  |  ԱնցուդարձՎարձով տղամարդ՝ Վալենտինի օրվա համար. ռուս կանայք այդ օրը «մենակ չեն մնա»՝ փողի դիմաց
21:53 10/02/2024  |  ԱնցուդարձՍեռը հղիության ընթացքում և փոքր երեխայի հետ ընտանիքում
19:02 08/02/2024  |  Անցուդարձ7 նշան, որ հարաբերությունը սպառվել է, ու ժամանակն է բաժանվել
16:58 08/02/2024  |  Հետաքրքիր է իմանալԲեռլինի կենդանաբանական այգում սատկել է ամենատարեց կենդանին՝ 75-ամյա ֆլամինգոն
18:35 01/02/2024  |  Հետաքրքիր է իմանալՃապոնիայում ստեղծվել է կենդանի մկաններով երկոտանի ռոբոտ
15:20 27/01/2024  |  Հետաքրքիր է իմանալԱրգելվում է հունվարի 27-ին քնել մինչև ճաշի ժամը. տեսեք, թե ինչու

80-летняя женщина завела отношения с 24-летним таксистом 02/15/2024   15:36  |  Из жизни
80-летняя женщина из Танзании завела отношения с таксистом на 56 лет младше нее, передает Lenta.ru со ссылкой на Daily Mirror.
24-летний Джордж и 80-летняя вдова Кэтрин Томас познакомились, когда она села на его мототакси в городе Дар-эс-Салам. В тот день Томас уезжала из города на три дня, но забыла у него сумку с шестью миллионами танзанийских шиллингов (примерно 216,6 тысячи рублей). На следующий день таксист вернулся к дому Томас, но не застал ее. «Когда я вернулась, он принес мои деньги, чем завоевал мое сердце. Мне нужно было, чтобы меня любили», — рассказала Томас.
Получив забытую сумму, женщина так вдохновилась, что сделала первый шаг и попросила Джорджа встречаться с ней. «Потребовалось время, чтобы обдумать это, но я сказал "да". Критики задаются вопросом, почему я люблю кого-то такого же возраста, как моя бабушка, но меня это не волнует», — объяснил свое согласие Джордж.
Кэтрин познакомила Джорджа со своими пятерыми детьми в возрасте от 35 до 43 лет. Их удивила разница в возрасте пары, но они приняли выбор матери. Однако мезальянс по-настоящему шокировал родных Джорджа. Его сестра Мэри лишь недавно начала смиряться с новой девушкой брата, но считает, что влюбленные «путают безумие с любовью».
Многие знакомые и пользователи в сети обвиняют Джорджа в том, что его интересуют деньги Томас, однако она говорит, что причина критики их союза лишь в том, что люди «всегда хотят разрушить что-то хорошее». По ее словам, без Джорджа ее жизнь будет бессмысленна.