Արմեն Գրիգորյանը չի մասնակցի ԱՊՀ պետությունների ԱԽ քարտուղարների հերթական հանդիպմանը 11/07/2023   11:31  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանի անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը չի մասնակցի նոյեմբերի 8-ին Մոսկվայում կայանալիք Անկախ պետությունների համագործակցության (ԱՊՀ) մասնակից պետությունների անվտանգության խորհրդի քարտուղարների հերթական հանդիպմանը։
«Արմենպրես»-ին այս մասին հայտնեց Հայաստանի անվտանգության խորհրդի քարտուղարի մամուլի խոսնակ Տաթևիկ Պետրոսյանը։
«Հայաստանի անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը չի մեկնի Մոսկվա և չի մասնակցի նոյեմբերի 8-ին Ռուսաստանի Դաշնության մայրաքաղաք Մոսկվայում տեղի ունենալիք ԱՊՀ մասնակից պետությունների Անվտանգության խորհուրդների քարտուղարների հերթական հանդիպմանը»,- նշեց Պետրոսյանը։
16:42 30/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Ուկրաինայի նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի հետ
16:12 29/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Գրիգորյանը Մալթայում քննարկել է տարածաշրջանի անվտանգային մարտահրավերները
19:41 28/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Գրիգորյանը հանդիպել է ԱՄՆ պետքարտուղարի Եվրոպայի և Եվրասիայի հարցերով օգնական Ջեյմս Օ'Բրայենի և Էմանուել Մակրոնի օգնական Բերտրան Բուխվալտերի հետ
17:48 26/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԱԽ քարտուղարն ընդունել է Ջոշուա Հակին
15:13 26/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն ընդունել է Անջեյս Վիլումսոնսին
11:00 26/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԱԽ քարտուղարն աշխատանքային այնցով կմեկնի Մալթայի Հանրապետություն
13:32 10/10/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Գրիգորյանը հանդիպել է «Հայաստանի ընկերներ» խմբի, «Ռասմուսեն Գլոբալ» ընկերության և «Արտաքին հարաբերությունների Եվրոպական խորհուրդ» փորձագիտական կենտրոնի ներկայացուցիչների հետ

Армен Григорян не примет участия в очередной встрече секретарей Совбезов стран СНГ 11/07/2023   11:44  |  Лента новостей
Секретарь Совета безопасности Армении Армен Григорян не примет участия в очередной встрече секретарей Советов безопасности государств-участников СНГ, которая состоится в Москве 8 ноября. Об этом агентству "Арменпресс" сообщила пресс-секретарь Совета безопасности Армении Татевик Петросян.
"Секретарь Совета безопасности Армении Армен Григорян не поедет в Москву и не примет участие в очередном заседании секретарей Советов безопасности государств-участников СНГ, которое состоится 8 ноября в столице Российской Федерации Москве», - сказала Татевик Петросян.
15:26 28/06/2023  |  Международные новостиКабмин Молдовы одобрил выход страны из МПА СНГ
16:47 08/06/2023  |  Лента новостейПашинян принял участие в заседании Совета глав правительств стран СНГ
15:38 08/06/2023  |  Лента новостейПредставители Армении участвуют в заседании Совета командующих Погранвойсками стран СНГ в Баку
15:41 06/06/2023  |  ЭкономикаГлавы правительств стран СНГ планируют в июне подписать соглашение о торговле услугами - Лавров
10:45 15/05/2023  |  Международные новостиВ Молдове заявили о решении выйти из Межпарламентской ассамблеи СНГ
13:05 23/02/2023  |  Международные новостиМолдова в ближайшее время денонсирует десятки соглашений с СНГ