Ալեն Սիմոնյանը կնոջ հետ նետվում է լողավազան (տեսանյութ) 06/12/2023 16:01 | Մեկնաբանություն
ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանի կինը՝ Մարիամ Մարգարյանը, շարունակում է տեսանյութեր հրապարակել՝ իր ծննդյան օրվա առթիվ։
Հիշեցնենք, որ նախօրեին ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը կնոջը՝ Մարիամ Մարգարյանին Ավստրիայի օդանավակայանում անակնկալ է մատուցել տարեդարձի առթիվ: Սիմոնյանը շամպայն է պայթեցրել, իսկ ներկաները երգել են Happy birth day հայտնի երգը, որին հետևել են ջերմ ծափերը:
Մարիամ Մարգարյանի ինստագրամյան էջի «սթորի» բաժնում նոր տեսանյութեր ևս հրապարակվել են։ Դրանցից մեկում երևում է, թե ինչպես է Ալեն Սիմոնյանը գրկում կնոջը և իր հետ նետվում լողավազան։

Ален Симонян обнял жену и прыгнул с ней в бассейн(ВИДЕО) 06/12/2023   18:02  |  Комментарий
Мариам Маргарян, супруга председателя Национального Собрания Армении Алена Симоняна в соцсетях продолжает делиться кадрами со своего дня рождения.
Напомним, накануне спикер парламента Армении Ален Симонян устроил в австрийском аэропорту сюрприз своей жене Мариам Маргарян по случаю ее дня рождения. Симонян открыл бутылку шампанского, а присутствующие исполнили известную композицию "Happy Birthday to You".
Новые кадры появились на странице Мариам Маргарян в Instagram, в разделе «Истории». На одном из них видно, как Ален Симонян обнимают жену и прыгает с ней в бассейн.