ՊԲ-ն կրակ չի բացել օկուպացված Ասկերանի, Շուշիի և Քարվաճառի շրջանի ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ. պաշտոնական 05/30/2023 10:49 | ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Ադրբեջանի ՊՆ տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր ՊԲ ստորաբաժանումները մայիսի 29-ի լույս 30-ի գիշերը կրակ են բացել Արցախի Հանրապետության Ասկերանի, Շուշիի և Քարվաճառի շրջանների օկուպացված տարածքներում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, հերթական ապատեղեկատվությունն է։ «Փաստինֆո»-ի տեղեկացմամվ՝ այս մասին նշվում է Արցախի ՊՆ մամուլի ծառայության տարածած հաղորդագրության մեջ։

Баку готовит информационную почву для новых агрессий против Арцаха и Армении: Степанакерт вслед за Ереваном разоблачил очередную азербайджанскую ложь 05/30/2023   10:58  |  Лента новостей
Министерство обороны Арцаха уличило Баку в очередной лжи.
"Распространенное Минобороны Азербайджана сообщение о том, что подразделения Армии обороны Арцаха якобы в ночь с 29-го на 30-е мая открыли огонь по азербайджанским позициям, расположенным на оккупированных территориях Аскеранского, Шушинского и Карвачарского районов Республики Арцах, является очередной дезинформацией", - говорится в сообщении.
Сегодня утром, министерство обороны Армении опровергло очередную дезинформацию Баку.Азербайджан готовит инфоповод для новой агрессии: Ереван уличил Баку в очередной лжи