Սուրեն Պապիկյանը չի մեկնել Մինսկ, չի մասնակցում ՀԱՊԿ պաշտպանության նախարարների խորհրդի նիստին 05/25/2023   11:21  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ ՊՆ նախարար Սուրեն Պապիկյանը չի մեկնել Մինսկ, չի մասնակցում ՀԱՊԿ պաշտպանության նախարարների խորհրդի նիստին։ Այս մասին «Փաստինֆո»-ի հարցին ի պատասխան հայտնել են ՀՀ ՊՆ-ից։
Նշենք, որ ՀԱՊԿ պաշտպանության նախարարների խորհրդի նիստին մասնակցելու համար Մինսկ է մեկնել կազմակերպության միացյալ շտաբում Հայաստանի պաշտպանության նախարարության ներկայացուցիչ Արտակ Տոնոյանը։
18:27 24/05/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՎիրավորում ստացած զինծառայողներն առողջության բերումով չեն հանձնի անհնարին քննությունը. ՊՆ
13:17 24/05/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՍուրեն Պապիկյանն ընդունել է ՀՀ-ում Ֆրանսիայի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպանին
21:20 17/05/2023  |  ՔաղաքականՍուրեն Պապիկյանը ՆԱՏՕ-ի անդամ երկիր Ֆրանսիայի ՊՆ-ի հետ ռազմական գաղտնի պայմանագիր է կնքել. Ֆրանսիայի մասնակցությամբ նոր արհավիրք է պատրաստում Հայաստանի գլխին. Նահապետյան
15:50 15/05/2023  |  ՄեկնաբանությունՇնորհավոր Ընտանիքի օրը․ Սուրեն Պապիկյանի կինը լուսանկարներ է հրապարակել
08:08 11/05/2023  |  ՄամուլՊապիկյանի հեռացման հարցը դեռ դրված է. փոխարինող են փնտրում. «Ժողովուրդ»
17:43 09/05/2023  |  ՄեկնաբանությունՊապիկյանը դստեր ու կնոջ հետ այցելել է իր վետերան պապիկին ու ընտանեկան լուսանկար հրապարակել

Сурен Папикян не поехал в Минск на заседание Совета глав Минобороны стран ОДКБ 05/25/2023   11:46  |  Лента новостей
Министр обороны Сурен Папикян не поехал в Минск для участия в заседании Совета глав Минобороны стран ОДКБ. Об этом "ФактИнфо" сообщили  в оборонном ведомстве РА.
Вместо него на заседании в белорусскую столицу отправился представитель Минобороны Армении в Объединенном штабе Организации Артак Тоноян.
15:41 24/05/2023  |  Лента новостей"Надо понимать всю опасность манипулирования словами": Захарова о заявлении Пашиняна про ОДКБ
15:43 22/05/2023  |  Лента новостейВ Кремле отреагировали на заявление Пашиняна по поводу ОДКБ
18:08 18/05/2023  |  Лента новостейДля эффективности миссии наблюдателей ОДКБ необходимо уточнение зоны ответственности Организации – Симонян
16:18 18/05/2023  |  Лента новостейТасмагамбетов: ОДКБ подтверждает готовность оказать возможную помощь Армении
12:42 18/05/2023  |  Лента новостейЛукашенко: странам ОДКБ надо "держаться друг друга", другой альтернативы для сохранения независимости нет
14:17 17/05/2023  |  Лента новостейДелегация во главе со спикером парламента Армении отбудет в Минск