Ռուս խաղաղապահների ավտոտրանսպորտով Ստեփանակերտ է տեղափոխվել 269,7 տոննա մարդասիրական օգնություն 05/16/2023   20:54  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ռուսական խաղաղապահ զորախումբը շարունակում է խնդիրների կատարումը Լեռնային Ղարաբաղի տարածքում։ Այս նասին ասվում է ՌԴ ՊՆ տեղեկագրում։
Անցած մեկ օրվա ընթացքում ռուսական խաղաղապահ զորակազմի պատասխանատվության գոտում հրադադարի ռեժիմի խախտումներ չեն արձանագրվել:
Ռուս խաղաղապահների ավտոմոբիլային տրանսպորտով Ստեփանակերտ Է հասցվել 269,7 տոննա մարդասիրական օգնություն։
18:22 16/05/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրցախում նոր կտրոնների տրամադրման գործընթացը դեռևս չի մեկնարկել կապված տեխնիկական խնդիրների հետ
14:34 16/05/2023  |  Կյանքն՝ ԱրցախումԵրբ արևը դուրս է գալիս, տրամադրություններս բացվում է, որ ամպում է, մենք էլ ենք մթնում․․․Գագիկ Նասիբյանը՝ կրկնակի շրջափակված Լիսագորից
13:02 16/05/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱրցախից ռուս խաղաղապահների ուղեկցությամբ ծանր առողջական վիճակում գտնվող 9 բուժառու, 7 ուղեկցողների հետ միասին տեղափոխվել են ՀՀ ԲԿ–ներ
21:51 13/05/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՌուս խաղաղապահների պատասխանատվության գոտում հրադադարի ռեժիմի խախտումներ չեն արձանագրվել․ ՌԴ ՊՆ

Автомобильным транспортом российских миротворцев в Степанакерт доставлено 269,7 т гуманитарной помощи 05/17/2023   09:52  |  Лента новостей
Российским миротворческим контингентом продолжается выполнение задач на территории Нагорного Карабаха. Об этом говорится в информационном бюллетене министерства обороны Российской Федерации о деятельности российского миротворческого контингента в зоне нагорно-карабахского конфликта (на 16 мая 2023 г.)
"На тридцати наблюдательных постах российскими миротворцами ведется круглосуточный мониторинг обстановки и контроль за соблюдением режима прекращения огня. За прошедшие сутки нарушений режима прекращения огня в зоне ответственности российского миротворческого контингента не зафиксировано", - говорится в сообщении.
Автомобильным транспортом российских миротворцев доставлено 269,7 т гуманитарной помощи в Степанакерт.