Կինը բացահայտել է ամուսնու դավաճանությունը տնային թութակի շնորհիվ 05/07/2023 21:40 | Անցուդարձ
Վիետնամի բնակչուհին բացահայտել է ամուսնու դավաճանությունը թութակի շնորհիվ, որը հիշել է սեքսի ժամանակ նրա ասած բառերը: Այն մասին, թե ինչպես է ընտանի կենդանին օգնել կնոջը դատապարտել ամուսնուն դավաճանության մեջ, հայտնում է The Tiger-ը:
Վիետնամուհին ամուսնու հետ կահույքի բիզնես ուներ։ Լավ ֆինանսական իրավիճակը տղամարդուն հնարավորություն տվեց զբաղվել հոբբիներով, իսկ ազատ ժամանակ նա նախընտրում էր լինել տան տանիքի տակ՝ բույսեր աճեցնելով կամ թութակին սովորեցնելով պարզ արտահայտություններ: Ավելի շատ ժամանակ ազատելու համար կինը որոշել է տնային տնտեսուհի վարձել։ Ծանոթի առաջարկությամբ նա աշխատանքի է վերցրել իրենից տասը տարով մեծ կնոջ։ Վիետնամուհին նշել է, որ տնային տնտեսության գծով օգնականը մասնագիտորեն կատարել է իր աշխատանքը և հմայիչ ու բարեհամբույր կին է եղել:
Նա տնային տնտեսուհուն տեղավորել է առանձին սենյակում, որտեղ ապրում էր թութակը։ Վեց ամիս անց վիետնամուհին սկսեց նկատել, որ ամուսինը տարօրինակ է իրեն պահում։ Նա ամաչկոտ էր, երբ գտնվում էր տնային տնտեսուհու կողքին, և երբ կինը մեկնում էր աշխատանքի, նա հանդիպում էր ընկերների հետ կամ գնում էր տանիք՝ չցանկանալով հանդիպել տնային տնտեսուհու հետ: Վիետնամցի կինը որոշեց, որ սա նորմալ արձագանք է ցանկացած տղամարդու, ում տանը անծանոթ կին է հայտնվում, և նրա պահվածքում կասկածելի ոչինչ չգտավ:
Մի երեկո կինը սովորականից շուտ վերադարձավ աշխատանքից տուն և կանչեց տնային տնտեսուհուն, որպեսզի նա բացի դուռը: Պատասխան չստանալով՝ վիետնամուհին զանգահարել է տնային տնտեսության հարցերով օգնականին։ Նա ներողություն է խնդրել եւ հայտարարել, որ լվացք էր փռում։ Կինը հիշել է, որ տնային տնտեսուհին միշտ լվացված հագուստը կախել է արևոտ եղանակին, և կասկածել է, թե ինչն այն չէ: Երբ նա տուն մտավ, նկատեց, որ ամուսինը շատ նյարդայնացած է։ Սակայն վիետնամուհին փորձել է հանդարտվել՝ իրեն համոզելով, որ նա իրեն չի դավաճանում և դա պատահականություն է։
Մի օր մի վիետնամցի կինը լվացված հագուստը տարավ տանիք, որտեղ գտնվում էր թութակը։ Հանկարծ նա լսեց, թե ինչպես է թռչունը բղավում սեռական բնույթի տարօրինակ արտահայտություններ: Վիետնամուհին հասկացել է, որ թութակը հիշել է սեքսի ժամանակ ամուսնու ասած բառերը և համոզվել, որ նա սիրավեպ է սկսել տնային տնտեսուհու հետ:
Ամուսնուն դավաճանության մեջ բռնելու համար կինը որոշել է տնային տնտեսուհու սենյակում թաքնված տեսախցիկ տեղադրել։ Մեկ շաբաթ անց նա տեսել է, որ տղամարդն իսկապես սեռական հարաբերություն է ունեցել նրա հետ: Նա նաև իմացել է, որ ամուսինն առաջարկել է տնային տնտեսուհուն ապրել իր հետ և բողոքել է, որ հոգնել է կնոջից։ Դրանից անմիջապես հետո վիետնմուհին ամուսնալուծության հայց է ներկայացրել: Նա նաև որոշել է փաստաբանին տրամադրել ամուսնու դավաճանությունը հաստատող տեսագրությունները։

Попугай помог женщине раскрыть измену мужа 05/08/2023   10:04  |  Из жизни
Жительница Вьетнама раскрыла измену мужа благодаря попугаю, который запомнил слова, сказанные им во время секса. О том, как домашний питомец помог женщине уличить мужа в измене, пишет Lenta.ru со ссылкой на The Thaiger.
Вьетнамка вместе с мужем владела мебельным бизнесом. Хорошее материальное положение дало мужчине возможность заниматься увлечениями, и в свободное время он предпочитал находиться на крыше дома, выращивая растения, или обучать попугая простым фразам. Чтобы освободить еще больше времени, женщина решила нанять домработницу. По рекомендации знакомого она взяла на работу женщину на десять лет старше ее. Вьетнамка отметила, что помощница по хозяйству профессионально выполняла свою работу и была обаятельной и доброжелательной женщиной.
Она поселила домработницу в отдельную комнату, где жил попугай. Спустя полгода вьетнамка начала замечать, что муж странно себя ведет. Он стеснялся, когда находился рядом с помощницей по хозяйству, а, когда жена уходила на работу, он встречался с друзьями или уходил на крышу, не желая пересекаться с домработницей. Вьетнамка решила, что это нормальная реакция любого мужчины, в доме которого появляется незнакомая женщина, и не нашла ничего подозрительного в его поведении.
Однажды вечером женщина вернулась домой с работы раньше обычного и позвала домработницу, чтобы та открыла дверь. Не получив ответа, вьетнамка позвонила помощнице по хозяйству. Та попросила прощения и заявила, что развешивала белье. Женщина вспомнила, что домработница всегда развешивала постиранную одежду в солнечную погоду, и заподозрила неладное. Когда она вошла в дом, то заметила, что ее муж очень нервничал. Однако вьетнамка попыталась успокоиться, убедив себя, что он ей не изменяет и это совпадение.
В один из дней вьетнамка вынесла постиранную одежду на крышу, где находился попугай. Внезапно она услышала, как птица выкрикивает странные фразы сексуального характера. Вьетнамка поняла, что попугай запомнил слова, сказанные мужем во время секса, и убедилась в том, что он завел роман с домработницей.
Чтобы поймать мужа на измене, женщина решила установить скрытую камеру в комнате помощницы по хозяйству. Через неделю она увидела, что мужчина действительно занимался с ней сексом. Она также узнала, что муж предложил домработнице жить вместе с ним и жаловался ей, что устал от жены. Вскоре после этого вьетнамка подала на развод. Она также решила предоставить адвокату записи, подтверждающие измену мужа.
14:03 15/05/2020  |  Из жизниКитаянка родила двойняшек от разных отцов после супружеской измены
16:57 18/03/2020  |  Интересно знатьСМИ рассказали об особенности внешности мужчин, наиболее склонных к измене
16:49 01/11/2019  |  Из жизниИндонезиец боролся за ужесточение наказания за измены и сам попался на связи с замужней