ՊՆ՝ վթարի ենթարկված սանիտարական ավտոմեքենայի մեջ եղած բուժակները և վարորդն աննշան վնասվածքներ են ստացել. ՊՆ 04/14/2023   10:30  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
ՊՆ՝ վթարի ենթարկված սանիտարական ավտոմեքենայի անձնակազմի հոսպիտալացման մասին լուրերը չեն համապատասխանում իրականությանը. ավտոմեքենայի մեջ եղած բուժակները և վարորդն աննշան վնասվածքներ են ստացել և նույնիսկ հոսպիտալացման անհրաժեշտություն չի եղել։ Այս մասին հայտնում է ՀՀ ՊՆ-ն։
«Ստացիոնար բուժման որևէ մեկը չի ընդունվել, ստացել են ամբուլատոր բուժօգնություն»,- նշել են ՊՆ-ից:
21:43 13/04/2023  |  Արտակարգ պատահարներԳորհայք-Ծղուկ ճանապարհին բախվել են բեռնատար և մարդատար ավտոմեքենաներ. կան տուժածներ
19:23 13/04/2023  |  Արտակարգ պատահարներՃՏՊ` Իջևան-Դիլիջան ավտոճանապարհին. կան տուժածներ
21:36 12/04/2023  |  Արտակարգ պատահարներԵրևան-Սևան ավտոճանապարհին բախվել են ավտոմեքենաներ. կան տուժածներ

Сообщения о госпитализации экипажа попавшего в ДТП санитарного автомобиля не соответствуют действительности – Минобороны Армении 04/14/2023   10:48  |  Лента новостей
Сообщения о госпитализации экипажа попавшего в ДТП санитарного автомобиля Минобороны Армении не соответствуют действительности. Об этом сообщили в министерстве обороны Армении.
"Находившиеся в автомобиле фельдшеры и водитель получили незначительные травмы, необходимости в их госпитализации не возникло. Никто не нуждался в стационарном лечении,  им была оказана амбулаторная медпомощь", – говорится в сообщении оборонного ведомства.