Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ՆԱՏՕ-ի՝ Եվրոպայում դաշնակցային ուժերի գերագույն հրամանատարություն 04/11/2023 14:01 | ԼՐԱՀՈՍ
Բրյուսել կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ՆԱՏՕ-ի՝ Եվրոպայում դաշնակցային ուժերի գերագույն հրամանատարություն: «Փաստինֆո»-ի հաղորդմամբ՝ հայտնում են ՀՀ ՊՆ Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից։
Տեղի է ունեցել ՀՀ պաշտպանության նախարարի դիմավորման հանդիսավոր արարողություն, որին մասնակցել է ԵԴՈՒԳՀ հրամանատարությունը, ՆԱՏՕ-ի անդամ և գործընկեր երկրների ռազմական ներկայացուցիչները՝ պատվո պահակախմբի և նվագախմբի մասնակցությամբ:

Министр обороны Армении в Брюсселе посетил верховное командование союзнических сил НАТО в Европе 04/11/2023   14:21  |  Лента новостей
В рамках рабочего визита в Брюссель министр обороны Армении Сурен Папикян посетил верховное командование союзнических сил НАТО в Европе. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Армении.
Состоялась торжественная церемония встречи министра обороны Армении, в которой приняли участие верховное командование ОВС НАТО в Европе, военные представители стран-членов и партнеров Североатлантического альянса при участии почетного караула и оркестра.
17:53 13/03/2023  |  Лента новостейПашинян и экс-генсек НАТО обсудили вопросы безопасности на Южном Кавказе