Օրակարգում 2 հարց ունենք Արցախի ճանաչումը և օրվա իշխանությունների հեռացումը. հանրահավաք է սպասվում 04/10/2023   10:28  |  Մեկնաբանություն
«Միասին» հասարակական-քաղաքական շարժումը հրավիրել է հանրահավաք։ «Փաստինֆո»-ի տեղեկացմամբ՝ այս մասին իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է Հրանտ Բագրատյանը։
«Սիրելի հայրենակիցներ։ Ապրիլի 11-ին ժամը 18։00 Ազատության հրապարակում "Միասին" հասարակական-քաղաքական շարժումը հրավիրել է հանրահավաք։
Օրակարգում 2 հարց ունենք Արցախի ճանաչումը և օրվա իշխանությունների հեռացումը։ Մենք դրան հասնելու ենք։ Հայրենակիցներ, քույրեր և եղբայրներ, Ազատություն կուսակցության անդամներ, սոց ցանցերի ընկերներ. եկեք միացեք մեզ»,-նշել է Բագրատյանը։
14:35 06/11/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՈ՞րն է հանրահավաքի դերը. Խոսրով Հարությունյան
14:42 05/11/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՀանրահավաք՝ ի աջակցություն Արցախի. ուղիղ
20:10 04/11/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԴո՛ւրս եկեք և մերժե՛ք Արցախը մերժողին․ Սենոր Հասրաթյան
19:42 04/11/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՉփորձեն ինչ-որ կերպ գունավորում տալ, իրենց ցածր պատկերացումներին հարիր ցեխարձակումներ ունենալ թե Եկեղեցու վրա, թե ընդհանրապես. Բագրատ Սրբազան (տեսանյութ)
21:38 03/11/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՆոյեմբերի 5-ի հանրահավաքին Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի օրհնությամբ կմասնակցի Բագրատ եպիսկոպոս Գալստանյանը․ aysor.am
22:28 02/09/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՊետք է հասկանային, որ վերջը սա էր լինելու, դառնալու են քավության նոխազ . Լեւոն Քոչարյան (տեսանյութ)

Признание Арцаха и отставка действующих властей: Грант Багратян раскрыл повестку дня завтрашнего митинга 04/10/2023   10:46  |  Комментарий
Движение “Вместе” созывает митинг на площади Свободы в Ереване. Об этом "ФактИнфо" стало известно из записи бывшего премьер-министра Армении Гранта Багратяна.
"11 апреля в 18:00 общественно-политическое движение “Вместе” созывает митинг на площади Свободы в Ереване. На повестке дня – 2 вопроса: признание Арцаха и отстранение нынешнего руководства от власти. Мы добьемся этого. Соотечественники, братья и сестры, члены партии “Свобода”, друзья в соцсети, присоединяйтесь к нам", - написал Грант Багратян на своей странице в Facebook.
11:20 06/03/2019  |  ПрессаГрант Багратян стал представителем китайского холдинга - газета "Жаманак"
14:10 07/10/2015  |  Лента новостейГрант Багратян обвинил Центробанк Армении в бездействии
14:15 18/03/2015  |  Лента новостейБагратян прокомментировал сообщения в СМИ о своем возможном назначении на пост главы ЦБ Армении
09:52 09/12/2013  |  Актуальная темаГрант Багратян: Даже по европейским стандартам мы потребляем самый дорогой газ
18:32 19/02/2013  |  Актуальная темаБывший премьер-министр Грант Багратян “считает”, что власти вырывают у него и без того немногочисленные голоса избирателей
14:00 13/02/2013  |  Лента новостейВ селе Нижний Двин срывали агитплакаты кандидата в президенты Гранта Багратяна
17:21 09/02/2013  |  Избирательное правоВ столице совершено нападение на предвыборный штаб кандидата в президенты Гранта Багратяна